O czym chcesz poczytać na blogach?

Noah cyrus

Blog selenasuper11

Amerykańskiej piosenkarki i aktorki Demi Lovato (znanej z filmu „Camp Rock”) zajmuje pierwsze miejsce na liście Billboard 200 – najlepiej sprzedających się płyt w Stanach Zjednoczonych. Krążek wydany przez wytwórnię Hollywood Records kupiło w ostatnim tygodniu w USA 107 tysięcy osób.
3.czy noah idzie w ślady miley: 
Nie wiadomo czy siostra pozazdrościła Miley jej występów, ale coraz więcej szumu tworzy wokół siebie młoda Noah Cyrus! Czy tata będzie zadowolony?

Własne programy, wspólne trasy z Miley, a teraz siostra pozazdrościła seksownego prowokującego występu!

Noah Cyrus tańczy przy rurze! Oczywiście nie robiła nic prowokującego, ale czy tak mała dziewczynka powinna łazić po klubach i pchać się do showbiznesu?

Nie wydaje mi się!

.

S E L - G O M E Z - W E B - Twoje najlepsze źródło informacji o Selenie Gomez. - Onet.pl Blog


.
Noah Cyrus w WOWP ?
posted by: massiekur SkomentujSiostra znanej Miley Cyrus - Noah, została zauważona jak szła do studia w Hollywod na casting do ''Czarodziei z Waverly Place''. Jeśli przeszła casting możliwe, że wystąpi gościnnie [ albo będzie na stałe w 4 sezonie ] w serialu. Zobaczymy ! Chcielibyście zobaczyć Noah w serialu ?

*Miley *Cyrus* - Onet.pl Blog

Nowa piosenka

W sieci pojawiła się nowa piosenka promująca "The Last Song". Światowa premiera produkcji 31 marca, w Polsce zobaczymy ją, niestety, dopiero 11 czerwca.

A teraz konkurs gwiazd:

Wybierz swoją ulubioną gwiazdę:

a) Ashley tisdale

b) Vanessa hudgens

c) Miley Cyrus

d) Zack Efron

e) Selena gomez

f) Dakota fanning

g) Noah Cyrus

h) Justin Bieber

i) Demi lovato

j) Avril lavigne

Trzy gwiazdy z największą liczbą głosów ukażą się w następnej notce ;))

A tak przy okazji to podoba wam się nowy szablon????

Czekam na głosy:****

Miley-Hannah (17:15)

Blog Miley Cyrus Foty

Noah Linsdey Cyrus-informacje 2009-10-15 Noah Lindsey Cyrus (ur. 8 stycznia 2000) – amerykańska aktorka dziecięca.
Życie osobiste

Młodsza siostra aktorki i piosenkarki Miley Cyrus, córka muzyka country Billy Ray Cyrusa. Najmłodsza z szóstki rodzeństwa. Mieszka z rodziną w Los Angeles.

Kariera

Cyrus zagrała pierwszą rolę w wieku 3 lat jako Gracie Hebert w sześciu epizodach serialu telewizyjnego Doc. Później grała drobne role w serialu Hannah Montana. Pojawiła się również w kilku reklamach. Billy Ray Cyrus (ur. 25 sierpnia 1961 w Flatwoods w stanie Kentucky) – amerykański piosenkarz country i aktor. Znany z roli Robby'ego Raya Stewarta w serialu Hannah Montana. Brał udział w 4 edycji programu Taniec z gwiazdami w USA. Zajął 5 miejsce.

Ożeniony z Leticią Cyrus, z którą ma dwie córki i jednego syna: Noah Lindsey, Miley Ray, z którą gra w serialu Hannah Montana oraz syna Braisona Cyrus.Jest także ojczymem dwojga dzieci żony.

Komentarzy: 0 Trace Cyrus - 19-nastoletni brat.