O czym chcesz poczytać na blogach?

Niwelacja

adela-sabat blog

2007-08-09 15:27:49
Pierwsze wykopaliska Płonkowo 2007
Co zapamiętam?
Fascynację i ciekawość co też skrywa ziemia.
Paskudne zupy.
Królewne która gapiła się na tyłek Marcina.
LOdy, które stały się kością niezgody.
Ele, która ma magistra niwelacji.
i jescze wiele..wiele..
A oto skrawki tego co się działo.
.1. Marcin eksploruje czaszkę.

Shot with E4200 at 2007-08-09


2. Szkielecik nr.1

Shot with E4200 at 2007-08-09


3. Eksploracja szkieletu nr 3 (D. myslał ze wybraliśmy kości z hałdy i sami go złożyliśmy )

Shot with E4200 at 2007-08-09


4. niwelacja spągu warstwy 5 mechanicznej

Shot with E4200 at 2007-08-09
skomentuj (4)


2007-08-21 10:16:36
Pancerzyk
Odkryłam, że najlepiej mi się myśli w czasie dużego wysiłku fizycznego oraz gdy odczuwam ból. Pod jego wpływem nachodzą mnie przeróżne przemyslenia. (Aż się sama boję do jakich dojdę wniosków wczasie tatuowania).
Wczorajszy kilogram gorzkich słow wyłowionych z tony wrzasków trafiły celnie. Muszę starannie i w pokoju odbudowac pancerzyk ochronny, który ma oszukiwac innych. Modlę się o to, aby się wszyscy ponabierali.

skomentuj (1)


KAN-REMO | REMONTOWE ELDORADO

Poszycia lub elementów konstrukcyjnych stropów, które zazwyczaj posiadają ograniczoną wytrzymałość

 Poza płytami bez izolacji, w systemie występują też elementy z fabrycznie wbudowaną dodatkową warstwą izolacji akustycznej o gr. 10 mm z miękkiej płyty pilśniowej lub twardej wełny mineralnej oraz elementy z izolacją termiczną z pianki PS o grubości 20-60 mm.

Ich zastosowanie eliminuje, występujące w innych technologiach , czynności związane z izolacją stropów i w istotny sposób zmniejsza nakład pracy. W zabudowie podłogowej FERMACELL wykorzystuje się także kruszywo z lekkiego gazobetonu. Stosowane jest ono do niwelacji nierównych powierzchni stropów oraz wyrównania różnic wysokości podłoża – bez ubijania i zagęszczania . Przy okazji ten lekki materiał o porowatej strukturze zwiększa ochronę stropów przed działaniem ognia od góry i przyczynia się do poprawy ich dźwiękochłonności. W przypadku lekkich drewnianych stropów belkowych często zachodzi potrzeba ich dociążenia w celu ograniczenia przenikania dźwięków mechanicznych .Tradycyjnie funkcję tę spełniały, kłopotliwe ze względu na czas i charakter robót, mokre wylewki cementowe. Ich zastosowanie często kolidowało z graniczną wytrzymałością stropów niedostosowanych do tak dużych obciążeń. W systemie FERMACELL.

Centrum Developer

System włókien pod wpływem wilgoci rozszerza się i otwiera nawiew i wywiew do momentu usunięcia nadmiaru wilgoci i chłodu z pomieszczenia. Co w połączeniu z wysokiej jakości stolarką okienną z mikrowentylacją zwiększa bezpieczeństwo i komfort lokatorów.

- Takie rozwiązania architektoniczne są niezwykle istotne jeśli chodzi o poprawę jakości życia osoby dotkniętej alergią – zauważa Krzysztof Kołodziejczyk, lekarz immunoalergolog. – Zawarta w powietrzu wilgoć przy nadmiarze powoduje powstanie grzybów na powierzchniach silnie higroskopijnych (tzn. pochłaniających duże ilości wilgoci-przyp.red.), które są główną przyczyną reakcji alergicznych. Niwelacja powstawania „grzyba” do minimum, sprawia, że nie stajemy się podatni na alergen, a co za tym idzie nasza odporność nie jest osłabiona.

Zatem…

Drogi czytelniku, jeśli chcesz zamieszkać w zdrowym mieszkaniu skontaktuj się z Działem Sprzedaży już teraz…

Entry filed under: Apartamenty Słoneczne,.

emotionally unstable

Posted by colourblind w dniu 27 Luty 2009

dzisiejszy wpis sponsoruje niemoc i ogolnie egzystencjalno-emocjonalna bulka. przejsciowa, tymczasowa i zupelnie nawet bezposrednio motywowana magiczna kumulacja powinnosci, obowiazkow i zupelnie przwidywalnym przesileniem umyslowym. czarna rozpacz i brick wall, czyli sciana.

na zdjeciu barcelonska, upominajaca sie o update, czyli wedlug ling.pl (product placement) najwiekszego darmowego slownika online, aktualizacje o tym jak to sie rozbija czlowiek po swiecie dzieki dzielnemu wujkowi rajanerowi, w poszukiwaniu swojego miejsca, sensu zycia i doraznych motywacji do podejmowania doraznych dzialan, majacych na celu niwelacje wszystkiego, co sklada sie na ten nasz straszny przeciez wielce dopust bozy.

a wiec jak glosi ludowa madrosc: dziewczyna/chlopak nie sciana, mozna przesunac. a moj upgrade (uwaga ling.pl – unowoczesnienie, ekhm) tejze madrosci brzmi: przesuwajmy sciany!

no bo co nam pozostaje. trzeba przeczekac. ale wiesz, wujek rajaner, prawie jak ciocia z ameryki, ma zawsze wiele podarkow na podoredziu (tu ling.pl sie byl poddal) i same niespodzianki!

ja nawet nie wiem czy to byl klasztor czy zwykla parafia, ale ogarnij ze zbudowali im boisko do kosza! za sciana z cegiel.

dziurka za dziurką - eco z powierzchni dna serca 15 lat później...

i z innej beczki

wiesz...

19:42, tnabe , dziurka za dziurką
Link Komentarze (2) »
wtorek, 19 października 2010
październik

październik miesiącem oszczedzania jest, więc oszczędnie w słowa, w photki bogato za to.

już.....

00:17, tnabe , dziurka za dziurką
Link Dodaj komentarz »
niedziela, 10 października 2010
reper

szliśmy dzisiaj z Żabą po porcie w Łebie, oglądaliśmy statki, gadaliśmy ogólnie o zastanym stanie rzeczy w letniskowej miejscowości po sezonie. Żaba w pewnym momencie mówi:

o reper tu jest zabity, można by z niego niwelacje pociągnąć w razie czego.....


xD - Onet.pl Blog

Druga. Kakashi wtrącił się do nas
-To prawda?
-Że co? =.=' Wysławiaj się panie 'Tępy nauczyciel' ==' - doprawy nic mnie tak nie wkurza, jak nie pełne wypowiedzi! >.< 
-Że ukończyłyście akademię? -zapytał Naruto, który międzyczasie sie przedstawił. 
-Jasne, że tak. Yuu, jest utalentowana, a ja trzymałam się z nią...-odparła, z lekkim zamyśleniem, o jakie bym ją nie podejrzewała. 
-Więc Yuu -zachichotał blondynek.
-Niee!- krzyknęłą Hineko. Kiedy ja usłyszałam to zdrobnienie, ogarnęła mnie furia, a wiatr zawiało solidnie, popychając chłopaka na trawę. Sama uniosłam sie mimowolnie w górę. Poczułam nienawiść...i czyjąś dłoń. 
-Zaklęcie niwelacji numer 7!-rozkazała Hineko. Na jej czole pojawił sie symbol, po czym przeszedł na mnie, i stanęłyśmy. popatrzyłam na blondyna z dziką furią wypisaną w oczach.
-Jak tak może?! Jestem z klanu wiatru! Jak można tak do mnie mówić?!- zastanawiałam sie.
-Yuu, spokojnie. -uśmiechnęła się dziewczyna, Spojrzałam na nia zimno
-A więc jak widzicie, Yuuki włada wiatrem. Hineko, ogniem. 
-A ci dwaj bufoni?- zapytałam patrząc na młodego szatyna. 
-Tego jeszcze nie rozgryzłem. ^^"-podrapał sie ręką w tył głowy. 
-Wiatr?- zapytał-Chcę z nią walczyć.-powiedział Czarnowłosy.
-Nie, jeszcze nie czas. Najpierw opanuj klanowe techniki.-odpowiedział.- I cicho już..