O czym chcesz poczytać na blogach?

Przejdź do wyników poniżej

Nitro

nitrosnowboards.ownlog.com

Podsumowanie.
Sezon 07/08 zaczął się całkiem nieźle dla Teamu Nitro po tym jak Andreas Wiig zdobył drugi raz z rzędu złoty medal na X-Games w Slope Style, wygrał również Sesje TTR 5 Star Honda Vail. Patrząc dalej - rider Austin Smith zdobył tytuł "Best Rookie of the Year" oraz "Best Video Part of the Year" przez Transworld Magazine. Poprzednio z kolei to Eero Ettala był okrzyknięty za najbardziej zwariowany przejazd w filmie. Cheryl Maas wygrała nagrodę European Rider of the year za "Best Female Rider" oraz „Best Female Video part”.

Na następny sezon 08/09 Team Nitro jest jeszcze bardziej mocniejszy , tym bardziej, że pojawiły się nowe twarze w Teamie.Nitro Snowboards dumnie ogłasza nowych Team Riderów Nitro:


Jon Kooley, Bryan Fox oraz Austin Smith.Jon Kooley ma niesamowity styl odkąd zaczął jeździć. Najczęściej spędza czas na nakręcaniu.

Dobrenarty, snowboardy – co wybrać?

W tym przede wszystkim czapek zimowych. Neff to czapki najwyższej jakości o niepowtarzalnym designie.

www.neffheadwear.com

Nikita
Nikita Clothing to marka szczególnie rozpoznawalna przez płeć piękną. Nikita od wielu lat robi świetne ciuchy snowboardowe jak również odzież streetową. W ciuchach Nikity możemy podziwiać między innymi Clair Bidez czy też Maribeth Swetkoff

www.nikitaclothing.com

Nitro
Tej marki nikomu przedstawiać nie trzeba. Na rynku istnieje już od wielu lat dostarczając tym samy wysokiej jakości buty, deski oraz wiązania snowboardowe. W teamie Nitro jeżdżą takie gwiazdy jak Eero Ettala czy też Andreas Wiig.

www.nitro.de

Oakley
Producent znakomitej jakości okularów przeciwsłonecznych oraz gogli snowboardowych. W googlach Oakleya jeżdżą najlepsi pro na świecie w tym Shaun White, który posiada model sygnowany swoim nazwiskiem.

www.oakley.com

O-matic
Strona znanego brandu snowboardowego produkującego deski snowboardowe. W swojej ofercie mają kilka modeli które są doceniane przez riderów na całym świecie. W teamie O-matic są takie gwiazdy jak Todd Richards czy też Tara Dakides.

grand theft auto - bloog.pl

Samochody na ekranie wybuchają
STICKLIKEGLUE - Doskonała przyczepność
ZEIIVG - Wszystkie światła są zielone
WHEELSONLYPLEASE- Niewidzialne samochód
YLTEICZ - Kierowcy są agresywni
LLQPFBN - Wszystkie samochody mają różowy kolor
IOWDLAC - Wszystkie samochody mają czarny kolor
FLYINGFISH - Łodzie mogą latać
BMTPWHR - Same wiejskie wozy
EVERYONEISPOOR - Po ulicach jeżdżą same gorsze samochody
EVERYONEISRICH - Po ulicach jeżdżą same sportowe samochody
RIPAZHA - Samochody mogą latać
SPEEDFREAK - Wszystkie samochody mają nitro
BUBBLECARS - Odrzut samochodu przy uderzeniu
GHOSTTOWN - Zmniejszony ruch na ulicach
FVTMNBZ - Na ulicach jeżdżą tylko samochody ze wsi
VKYPQCF - Taksówki mają nitro
OHDUDE - Dostajesz Hunter`a
JUMPJET - Dostajesz odrzutowiec Hydra
FLYINGTOSTUNT - Dostajesz Stunt Plane`a
ROCKETMAN - Dostajesz Jetpack`a
PLEASANTLYWARM - Słoneczna pogoda
TOODAMNHOT - Bardzo słoneczna pogoda
AUIFRVQS - Deszczowa pogoda
ALNSFMZO - Bardzo deszczowa pogoda
CFVFGMJ - Mglista pogoda
YSOHNUL - Czas szybciej leci
SPEEDITUP - Gameplay.

Tuning Max - Onet.pl Blog

Domas
2 komentarze

21 grudnia 2004
System podtlenku azotu w Polsce

    Czy wiecie, że właściwie nie można mieć legalnie nitro w samochodzie? Począwszy od tak prostego detalu, jak konieczność homologacji butli i posiadania dokumentu dopuszczenia jej przez Urząd Dozoru Technicznego, przez dostosowanie samochodu do wożenia butli z gazem pod ciśnieniem, a skończywszy na ingerowaniu w warunki dopuszczenia do ruchu auta (homologacja nie przewiduje napędu na podtlenek), nie jest łatwo mieć nitro w naszym kraju.

    Pionierem lokalnej sceny N2O jest firma Grabowski Motor Sport. Jej zestawy zdążyły przez ostatnie parę lat przeewoluować z pakietów przypominających zaplecze.

Nitro pdf

Dziennik gajowego Maruchy


http://gazetawarszawska.com/2012/03/13/bojownicy-sjonu

Wróciłem właśnie z Warszawy i chciałem Panu przekazać treść kolportowanej w Stolicy, a pewnie mało znanej Polakom, ulotki podpisanej przez Bojowników Syjonu. W załączeniu jest kopia kopii tej ulotki, a ponieważ kopia ta jest częściowo nieczytelna, załączam także jej tekst w MS Word (pdf i docx). Powiedziano mi także, że rozwieszany był nawet plakat z szubienicą, ale tekstu nie znam, gdyż Warszawiacy go szybko zerwali. Plakat o którym mi mówiono był rozwieszony przy skrzyżowaniu ulicy Dolnej z Aleją Sobieskiego, a więc przy Trakcie Królewskim i to w stosunkowo już blizkiej odległości od Belwederu. Należy też zwrócić uwagę, że.

Udowodnić posiadanie węgierskich przodków lub znajomość języka węgierskiego.

Po złożeniu przysięgi obywatela Węgier i otrzymaniu paszportu z Budapesztu, Gubík automatycznie przestał być obywatelem Słowacji. W ten sposób zadziałało słowackie prawo, uchwalone jako odpowiedź na węgierską ustawę. Gubík otrzymał od urzędu powiatowego w Nitrze oświadczenie o stracie obywatelstwa, z prośbą o jego wypełnienie i oddanie nieważnych już dowodu osobistego i paszportu. (…)”.

http://www.wyszehrad.com/slowacja/aktualnosci/polityk-wegierskiej-mniejszosci-stracil-obywatelstwo

Konfraternia Turystyczna - bloog.pl

Regionalne w analizie przekształceń struktury bazy noclegowej wprowadza Henryk Rogacki, natomiast punkt widzenia przedstawiciela nauk o marketingu w kwestii regionu i regionalnego produktu turystycznego prezentuje Bartłomiej Walas.
Różne aspekty użyteczności pojęcia: region turystyczny analizuje Marek Kozak, a strategię rozwoju turystyki w regionie dolnej Nitry na Słowacji przybliżają słowaccy badacze Marian Gučik i Jana Kučerová.
Mam nadzieję, że zamieszczone w tomie materiały przyczynią się do wzbogacenia wiedzy o istocie regionów turystycznych, a także będą służyć doskonaleniu metodologii badań nad wielorakimi skutkami rozwoju turystyki w regionach.
Zygmunt Kruczek
.

W konkursie "Najlepsza promocja turystyki województwa pomorskiego"  w kategorii publikacja naukowa,  za publikację zbioru materiałów pokonferencyjnych "Turystyka uzdrowiskowa : stan i perspektywy" pod red. dr Mirosława Boruszczaka.
Informacja o książce pod adresem: http://www.wstih.pl/sites/default/files/file/biblioteka/Turystyka_uzdrowiskowa.pdf
Źródło:  Wyższa Szkoła Turystyki i Hotelarstwa w Gdańsku, data dostępu 16.05.2010


komentarze (0) | dodaj komentarz

Współczesne problemy funkcjonowania gospodarki turystycznej