O czym chcesz poczytać na blogach?

Niszczarki

Materiały i artykuły biurowe

Przez organy rządowe i wojskowe. Można także dodać, że niszczarka wyposażona jest w system automatycznego oliwienia noży, system Energy Smart - zerowe zużycie mocy w funkcji stand-by, system SPPU- wzmocniony system napędu a silnik przystosowany do pracy ciągłej. Jest to przykład drogiego urządzenia przeznaczonego do celów specjalnych. W małym biurze wystarczy prosta niszczarka na miarę informacji, które chcemy ukryć. Można oczywiście dokumenty także targać ręcznie lub spalić ale bez wątpienia wyposażenie naszego biura w niszczarkę tak jak i inne urządzenia biurowe będzie bardziej praktycznym rozwiązaniem.

Tagi: niszczarka niszczarki
01:53, netbiuro
Link Dodaj komentarz »
poniedziałek, 15 marca 2010
Artykuły biurowe od długopisu po komputer.

Prowadzenie działalności gospodarczej bez wyposażenia firmy w przynajmniej najbardziej niezbędne artykuły biurowe wydaje się być wysoce nieprawdopodobne czy też wręcz niemożliwe. Pleniąca się powszechnie biurokracja jak i wymogi samego procesu gospodarczego wymuszają od przedsiębiorcy konieczność stosowania stosowania szeroko rozumianych.

szyba wenecka - Onet.pl Blog

2005
Szaleństwa ciąg dalszy....

Ja się muszę odbić na ksero !!!!!!

W pracy siedzę całymi dniami - afery co chwilę jakieś wybuchają i nie może się człowiek od tego oderwać, tylko musi "trzymać rękę na pulsie" i łagodzić co się da....Osobisty - niebawem zaniknie z przepracowania - zaczyna niczym nietomny cień Osobistego wyglądac (np. wczoraj jechał do klienta o 23-ciej !!!!).

Wracam z tej pracy - i.... zasiadam do niszczarki. Piecom dałam spokój - aktualne temperatury nie stważają możliwości palnych :) mam wrazenie - że papierów nie ubywa !!!! wręcz przeciwnie - w ilościach hurtowych produkuję wory z papierami zmielonymi.... w związku z czym - obok "ściany" pudeł z niezmielonymi - rośnie sterta worów.... na wynoszenie na bieżąco - nie mam warunków...wtryniam każdemu jakiś wór - żeby wyrzucił gdzieś tam, bo mnie administracja zabije jak zapełnię śmietniki w godzinę po ich opróżnieniu... Dom wygląda jak pobojowisko :(

W weekend muszę zawieźć Matkę - Polkę w góry... W tym celu muszę - zrobić jej zakupy, przynajmniej na tydzień (tam nie ma za bardzo możliwości.

Błędy Lema

Na poliester dokonało się prawdopodobnie w latach piećdziesiątych i/lub sześćdziesiątych XX w.  Jeśli kto z czytelników ma precyzyjniejsze wiadomości na temat tej technologii, będę wdzięczny za podzielenie się. Wracając do Lema:  ”Pamiętnik znaleziony w wannie” datowany jest przez autora na rok 1960, wydaje mi się więc, że mógł mieć on doświadczenia ze stosunkowo łatwymi do przerwania taśmami octanowymi.

Ale nie dam temu cytatowi spokoju. “Zegarowym ruchem” – czy należy rozumieć to jako zgodnie z ruchem wskazówek zegara? Jeśli tak to… przykład 1, przykład 2, przykład 3, przykład 4.

Zgłoszone (po części) przez Jurgiego.

Wydawnictwo Literackie 1961

2 Responses to “Bez niszczarki ani rusz / W którą stronę chodzi zegar?”

Lustracja i weryfikacja naukowców PRL

Ten do listy ulubionych.
« KC KPZR przed stanem wojennym: Nie ma mowy o zbrojnej interwencji w Polsce ! Byli TW są doceniani i solidarni (na przykładzie Uniwersytetu Sląskiego) »

Odpowiedzi: 3

  1. Kolejny moralny autorytet zestajni Tuska (a wczesniej UD,UW, który ma sporo za uszami. Kiszczał dał mu pewnie teczkę, ruszyła niszczarka, ale nie wszystko wyparowało. Teraza poucza, czym jest etyka w biznesie