O czym chcesz poczytać na blogach?

Przejdź do wyników poniżej

Nissan skyline r34

Baku Baku to jest skład ;] - Onet.pl Blog

Znaczek GTR na grillu nadają mu takiej oryginalności, że każdy miłośnik samochodów sportowych bez większych problemów rozpozna, że to co przed chwilą śmignęło ulicą było właśnie Nissan'em Skyline'm GTR R34. Ale można by powiedzieć, że skoro śmignął to nie zdążyliśmy się przyjrzeć przodowi samochodu, a jedynie szybko oddalającemu się tyłowi, w związku z czym nie możliwa jest prawidłowa identyfikacja marki.W nocy te światła prezentują się jako świecące, podwójne pierścienie (widok niemal zapierający dech w piersiach). Prześwit pod przednim spoilerem jest dość mały i chwilami wydaje się, że dotyka on ziemi. Skyline GTR R34 ma koła o rozmiarze 245/40 ZR18 (przód i tył), a na nich seryjnie montowane opony Bridgestone Potenza RE040, które zostały zaprojektowane specjalnie do tego samochodu. Wnętrze jest proste, a.Ponad 80 km/h, spoilery zaczynają spełniać swoje zadanie znacząco (wraz ze wzrostem prędkości) poprawiając trzymanie się drogi, oraz stabilność podczas pokonywania zakrętów oraz hamowania. Podsumowując, Nissan Skyline GTR R34 jest świetną propozycją dla osób lubiących sportową jazdę oraz wyścigi na 1 mili. Nie trzeba w niego wiele wkładać, aby (dodatkowo) poprawić jego wygląd lub właściwości jezdne czy też.

Tuning - Onet.pl Blog

Nissan
2005-12-18 Nissan Skyline R34 GTR- V-Spec O takim sprzęcie chyba marzy połowa pasjonatów tuningu. Nissan Sklyline R34 GTR V-Spec. Silnik RB26DETT, 6 biegowa skrzynia biegów. 4 calowy układ wydechowy, intercooler HKS. Chłodnica oleju Grex,.

skyline

Najbardzie pożądanym silnikiem jest RB26DETT występujący w wersjach GT-R,jednak często przeszczepiany do słabszych odmian. Skyline'y są także często wykorzystywane w Driftingu-przykładem może być czterodrzwiowy R34 Kena Nomury,lub Skyline R34 GT-R którym jeździ Tsuyoshi Tezuka. Zobaczyć ich w akcji możemy m.in. w takich filmach jak "Driftworks","Drift Heaven".
o blogu środa, 03 styczeń 2007, 20:52

Ten blog jestofiarowany najpiekniejszemu i najlepszemu moim zdanie samochodowi na świecie Nissan`oni Skylino`wi

Komentarzy: 0 nissan skyline] środa, 03 styczeń 2007, 20:32 Nissan Skyline - samochód sportowy produkowany przez japońską firmę Nissan. Popularny.

NISSAN SKYLINE GTR R 34

O tych samych możliwościach z silnikiem L20ET – model GT-ES, początkowo jak 2000RS był wypuszczony w październiku 1981 roku, większość niepotrzebnych części została zdemontowana, celem zredukowania masy, Skyline nie posiadał żadnych luksusowych elementów oraz nie panował przepych (masa została zredukowana do jedynych 1130 kg). Modele te były zaopatrywane w silniki z czterema zaworami na cylinder DOC. FJ20E, silnik ten.Kulkowe. Skrzynia biegów również została wzmocniona. Wałki rozrządu zostały na nowo zestrojone i w dużym stopniu różniły się od RB26DETT. Orurowanie i intercooler zostały bardzo dopracowane i ulepszone. Nissan także wypuścił specjalne udoskonalone wersje R34 GT-R i nazwał je V-spec II Powstał także R34 GT-R V II specs N1, zbyt mało części dla Nismo zmusiło ich do zaprzestanie produkcji samochodu szybszego do V-spec II. Grał w wielu filmach np. "Za szybcy za.

Nissan skyline r34 gtr

Samochody i Motocykle - bloog.pl

Maksymalna km/h: 290

Masa własna (kg): 2480

Długość/szerokość/wysokość (cale): 191.0/79.5/63.6

Cena: 420,000 $ / 325,000 €

Lamborghini Diablo GTR

Prędkość maksymalna: 345 km/h

Przyspieszenie 0-100 km/h: 3,5 s

Maks. moment obrotowy: 640 Nm przy 5500 obr./min

Moc.

Roku kupiona przez Nissana. Od tej pory nazwa Skyline była kojarzona z praktycznym sedanem o wyraźnie sportowych aspiracjach i coupe, na bazie tego modelu. W roku 1999 roku, kiedy zaprezentowano R34 GT-R. Bazujące na bryle sedana wyczynowe coupe wywróciło do góry nogami rynek samochodów sportowych w Japonii i USA, stając się obiektem marzeń wielu dorastających chłopców..

Nissan Skyline - samochód sportowy produkowany przez japoDsk firmę Nissan. Popularny wśród tunerów. Często wykorzystywany jest na wyścigi Drag Racer poprzez silnik bardzo podatny na tuning (można osiągnąć ponad 1000 KM z silnika o pojemności 2.6l). W.