O czym chcesz poczytać na blogach?

Przejdź do wyników poniżej

Nissan skyline

skyline

o blogu środa, 03 styczeń 2007, 20:52

Ten blog jestofiarowany najpiekniejszemu i najlepszemu moim zdanie samochodowi na świecie Nissan`oni Skylino`wi

Komentarzy: 0 nissan skyline] środa, 03 styczeń 2007, 20:32 Nissan Skyline - samochód sportowy produkowany przez japońską firmę Nissan. Popularny wśród tunerów. Często wykorzystywany jest.

Mój mały świat :)

Komentarzy: 2 2007-02-27 Nissan Skyline - samochód sportowy produkowany przez japońską firmę Nissan. Popularny wśród tunerów. Często wykorzystywany jest na wyścigi Drag Race poprzez silnik bardzo podatny na tuning (można osiągnąć ponad 1000 KM z silnika o pojemności 2.6l). W wersji Skyline GT-R jest napęd na cztery koła dzięki czemu.

oahudriftfastandfuriouspl blog

:) Szefowa dostała do testów nowe Audi R8. Też miałam okazję trochę się nim „powozić. Wspaniałe auto sportowe. Bardzo dobre przyśpieszenie, szybkie, ładne i ... małe :) Zapowiadane są nowe modele : Bugatti Veyron, Chevrolet C6R, Chrysler Limousin, Nissan GT-R Proto, Porsche 911. Dużo jest też modernizacji wizualnych istniejących aut. Weźmy na przykład, Chevrolet Camaro Z-28 i Corvette C6, Audi TT, Nissan Skyline, Volkswagen Golf. 

>>> New Cars in TDU <<<

>>> Hummer H2 <<<

darkin.mylog.pl - mój dziennik internetowy

Okazji oglądania tego to się tak nakręciłem na własnych samochód, że szok. Latam cały czas po aukcjach i giełdach internetowych i szukam tylko jakiś sportowych japońców z napędem na tylnie koła, żeby sobie podriftować xD Ale taką Mazdą RX-7, albo Nissanem Skyline to by się pojeździło troche :P W sumie już za pół roku może coś tam sie będzie miało. Ale znając życie to pewnie auta mi nie kupią.....Raz gadałem to się tata zgodził, mama znowu tylko marudzi, że pieniędzy nie ma, a teraz to już w ogóle, żebym.

Nissan skyline r34

Oahu Drift Fast & Furious - Onet.pl Blog

Jest to dwu drzwiowe cupe z napędem na cztery koła. Charakterystyczne cztery, okrągłe lampy tylnie i cztery wyloty spalin. Wnętrze Nissana GT-R jest proste i zaprojektowane w stricte wyścigowym, można by rzec nawet,.


Nissan Skyline R34 GT-R wyprodukowany został w 1999 r. P

Blog sportmodel


Zaczęto od serca samochodu. Seryjny motor z serii RB nie należy do gigantów, zarówno pod względem swojej pojemności (2 litry), jak i mocy. Przeglądając paletę jednostek Nissana można znaleźć znacznie ciekawsze propozycje, które ożywiłyby tego sedana. Choćby taki RB26DETT montowany w wersji GT-R. 2.6 litra pojemności, 6 cylindrów ustawionych w rzędzie, dwie.0 Skyline of death 2006-08-06 Czy ktoś da wiarę, że ten Skyline po opuszczeniu fabryki napędzany był silnikiem o pojemności 2 litrów i mocy, o której nawet nie ma co wspominać? Jest to wersja GT Skyline R34 (4-drzwiowa). Pewnie nawet mało kto słyszał o takiej, ale trudno się dziwić, gdy w rodzinie ma się takie gwiazdy jak GT-R, które swoim blaskiem przyćmią wszystko. Tu postanowiono pozbawić.