O czym chcesz poczytać na blogach?

Nissan gtr

In torque we trust

 • Tagi

  4x4 Audi bmw Calendar carbon citroen commercial DR Drift Drivers republic Dubai essen Fabulous Fiat ford FWD Girls gt-r gtr heavy hitters honda isuzu lambo Lamborghini Lexus mag MAXI tuning Mercedes Mpower Nissan nonsens pickup renault SEMA Styling syrena Szybcy i wściekli Top Gear Toyota tuning Turbo V8 VIP vw WojnaPP
   • RSS z wpisami
   • Kanał RSS z komentarzami
   • WordPress.com

  Nissan GT-R Short film by Esper
  18 Listopad, 2009, 9:53 am
  Filed under: Lifestyle | Tagi: gt-r

  Trochę monotematycznie od ostatniego razu się zrobiło,.

 • Rzmudzior

  wtorek, 13 kwietnia 2010
  Jednak jestem nudziarzem
  Chciałem nie być, nie wyszło.
  Czytaj dalej =>>

  Tagi: góry GTR Japonia nissan nudziarz offspring Rzmudzior
  22:58, rzmudzior , Luzaki
  Link Komentarze (1) »
  sobota, 10 kwietnia 2010
  Szkoda chłopa...

  Samochody i Motocykle - bloog.pl

  Lamborghini Murciélago R-GT

  Lamborghini nigdy nie angażowało się w sport motorowy w takim stopniu jak choćby Ferrari. Nie znaczy to jednak że w Sant' Agata nikt nie myśli o wyścigach. Powstały przecież takie modele jak Diablo SVR, GT2 czy GTR. Te samochody stratują w specjalne przeznaczonych dla nich wyścigach Lamborghini Trophy a także w zawodach FIA. Niestety wymienione modele są już mocno przestarzałe co uniemożliwia odnoszenie sukcesów w zawodach. Dlatego właśnie powstał Murciélago R-GT. Jego oficjalna premiera miała miejsce na salonie we Frankfurcie w 2003r. W przeciwieństwie do Diablo GTR,.
  Się w dobrą, sportową kierownicę, która zapewni nam dobry "kontakt" z samochodem. Przyda się też fotel kubełkowy, dzięki niemu, nie wypadniemy na pierwsyzm lepszym zakręcie i będziemy lepiej wyczuwali zachowanie samochodu. Bardzo wskazana jest klatka bezpieczeństwa oraz sportowe pasy bezpieczeństwa.

  Najczęściej spotykane samochody w driftingu: Nissan Silvia, Nissan Skyline, Toyota Corolla AE86, Toyota Supra, Mazda RX-7 i wiele, wiele innych z napędem na tył lub cztery koła.

  Do wprowadzania samochodu w kontrolowany poślizg można doprowadzić na wiele różnych sposobów (mniej lub bardziej kontrolowanych. Służą do tego różne, opisane poniżej techniki, często wiele z nich jest używanych w trakcie.

  maccaroni.blog

  Dowiedzą się jak skutecznie wysadzić w powietrze Rosomaka i sądząc z wczorajszego (już) zajścia, dowiedzieli się.

  Byle to nie skończyło się jakimś półtonowym overkillem...

  K.

  skomentuj (0)

  Cud nad cudy! 2010-08-10 01:54:14

  Zastanawiam się czy ktoś w Nissanie jest w stanie wytłumaczyć jakim cudem fabrycznie poprawiony samochód, czyli GTR Spec. V zrobił czas gorszy o około 7 sekund niż zwykły Skyline z 2009?

  Co więcej, czas ten jest gorszy nawet od nowego 997 GT3 RS, o GT2 i GT2 RS nie wspominając.

  Coś mi się zdaje, że ćwierkające o slickach, przy słynnym 7:26, ptaszki miały rację...  

  K.

  skomentuj (2)