O czym chcesz poczytać na blogach?

Przejdź do wyników poniżej

Nissan

Japońska motoryzacja

Wcisnąć dłoń (nie mylić z zaciśniętą pięścią hehe), a czasami cała opona a nawet kawałek felgi schowane są w nadkolu. W przypadku drugiej sytuacji, chciałem jedynie krótko napisać, że...
Czytaj dalej »

Tagi: gleba przemyślenia tuning
23:16, niby_kierowca , Przemyślenia
Link Dodaj komentarz »
sobota, 20 sierpnia 2011
52. Zdjęcia #011 + info: Nissan Skyline V35 & V36 / Infiniti G35 & G37 coupe.
Wydawać by się mogło, że następcy kultowych Skyline R32-R34, nie mają łatwego życia wśród pasjonatów owych wcześniejszych generacji, szczególnie topowych modeli. V35 (G35) oraz V36 (G37) są udanymi samochodami, które na rynku Japońskim i Amerykańskim sprzedają się dobrze, jednak... coś je różni od poprzednich generacji.
Czytaj dalej »

Tagi: Infiniti G japzdjęcia nissan skyline
13:22, niby_kierowca

NISSAN SKYLINE GTR R 34

Nissan Skyline R34 GT-R M-Spec Nür.

GT-R został wyprodukowany w 1999 roku, zostało zmodyfikowane podwozie, zmianom uległy również inne elementy. Bardziej wytrzymały block od R33 N1 GT-R został założony we wszystkich GT-R’ach R34. Standardowo R34 był zaopatrzony w stalowe turbiny. Turbina w R34 N1 została zaopatrzona w łożyska kulkowe. Skrzynia biegów również została wzmocniona. Wałki rozrządu zostały na nowo zestrojone i w dużym stopniu różniły się od RB26DETT. Orurowanie i intercooler zostały bardzo dopracowane i ulepszone. Nissan także wypuścił specjalne udoskonalone wersje R34 GT-R i nazwał je V-spec II Powstał także R34 GT-R V II specs N1, zbyt mało części dla Nismo zmusiło ich do zaprzestanie produkcji samochodu szybszego do V-spec II. Grał w wielu filmach np. "Za szybcy za wściekli"

Modele:

 • GT – 2.0l RB20DE NEO I6, 140 KM
 • 25 GT, GT-X, GT-V – 2.5l RB25DE NEO I6, 193 KM
 • GT-FOUR – 2.5F RB25DE NEO I6, 193 KM 4WD
 • GT-T – 2.5l RB25DET NEO turbo I6, 280 KM, 343 Nm

Modele:

 • GT-R – 2.6l RB26DETT twin-turbo I6, 332 PS (244 kW, 392 Nm) (advertised as.

Motoryzacja

Giełdy nawiązała współpracę. Cesmad zrzesza ponad 2000 przewoźników posiadających ponad 20 000 samochodów ciężarowych. Jest członkiem Międzynarodowej Unii Transportu Drogowego IRU.

22:23, mojtrening
Link Dodaj komentarz »
Nissan Qashqai jednym z dziesięciu najlepiej sprzedających się samochodów w Wielkiej Brytanii
Dobre wieści dla Nissana i dla brytyjskiej branży motoryzacyjnej: Nissan Qashqai został jednym z dziesięciu najlepiej sprzedających się samochodów w Wielkiej Brytanii.

W opublikowanym przez SMMT rankingu sprzedaży samochodów osobowych wyjątkowy crossover Qashqai znalazł się na dziewiątym miejscu wśród najlepiej sprzedających się pojazdów, z liczbą 2629 egzemplarzy wydanych klientom w maju.

22:22, mojtrening
Link Dodaj komentarz »

Najszybsze i najpiękniejsze samochody świata - Onet.pl Blog

Im długotrwały połysk poprzez samoczynną regenerację drobnych zadrapań na powierzchni. Cały proces odnowy lakieru może, w zależności od temperatury, trwać od jednego dnia do tygodnia.

                                                             SZYBKI ROZWÓJ

Firma Infiniti powstała w 1959 roku jako oddział Nissana produkujący auta luksusowe. Początkowo produkcja była przeznaczona głownie na rynek USA, jednak z czasem filie firmy powstały także w Kanadzie, Europie, na Bliskim Wschodzie, w Korei Południowej, Chinach oraz na Tajwanie. Oddziały te obsługują szybko rozwijające się rynki lokalne.

Nissan gtr

Rzmudzior

wtorek, 13 kwietnia 2010
Jednak jestem nudziarzem
Chciałem nie być, nie wyszło.
Czytaj dalej =>>

Tagi: góry GTR Japonia nissan nudziarz offspring Rzmudzior
22:58, rzmudzior , Luzaki
Link Komentarze (1) »
sobota, 10 kwietnia 2010
Szkoda chłopa...

In torque we trust

 • Tagi

  4x4 Audi bmw Calendar carbon citroen commercial DR Drift Drivers republic Dubai essen Fabulous Fiat ford FWD Girls gt-r gtr heavy hitters honda isuzu lambo Lamborghini Lexus mag MAXI tuning Mercedes Mpower Nissan nonsens pickup renault SEMA Styling syrena Szybcy i wściekli Top Gear Toyota tuning Turbo V8 VIP vw WojnaPP
   • RSS z wpisami
   • Kanał RSS z komentarzami
   • WordPress.com

  Nissan GT-R Short film by Esper
  18 Listopad, 2009, 9:53 am
  Filed under: Lifestyle | Tagi: gt-r

  Trochę monotematycznie od ostatniego razu się zrobiło,.