O czym chcesz poczytać na blogach?

Nippon

Sasha Pivovarova - bloog.pl

Się

14 najlepszych okładek w historii magazynu VOUGE z udziałami różnych modelek.

Na okładkach znajdowały się m.in.: Kate Moss, Karolina Kurkova, Gemma Ward i Snejana Onopka.

Wśród nich znalazła się również, wówczas 19 letnia Sasha Pivovarova, która

pojawiła się na okładce włoskiego VOUGE'a w roku 2005.

 

 Podziel się:
Trackback: http://bloog.pl/id,2341681,trackback

Komentarze/Comment (0) | Dodaj Komentarz/Add Comment

Sasha na okładkach VOUGE

wtorek, 28 sierpnia 2007 14:48

   Italia VOUGE 2005

  Nippon VOUGE April 2006

  Nippon VOUGE Febuary 2007

GAZErock is not dead! - bloog.pl

Zakończył się, publika kontynuowała głośny aplauz. Zespół podziękował fanom i opuścił scenę. Entuzjazm fanów bez wątpienia pomógł członkom zespołu zebrać wiarę w siebie i motywację odnośnie tournee. Pomimo tego, że światła w hali zgasły, aplauz publiczności trwał w nieskończoność. Jak gdyby w odpowiedzi na podekscytowanie fanów - na ekranie pojawił się komunikat informujący o nadchodzącym występie the GazettE w Tokyo Dome.

 

The GazettE zdobyli właśnie nowy zestaw „POCISKÓW". Jako miejsce, w którym odbędzie się finałowy koncert tournee wybrali Tokyo Dome, 26-ego grudnia. Mając to cały czas na uwadze, zdecydowali również wydać nowe single we wrześniu i grudniu. „POCISKI" the GazettE zostały wystrzelone i powodować będą fale aż do końca 2010 roku. Dokąd zmierzają „POCISKI" niosące nowe postanowienia zespołu? To z pewnością interesować będzie każdego fana; łącznie z Tobą.

the GazettE TOUR 10 NAMELESS LIBERTY SIX BULLETS -01- 22 lipca w Nippon Budokan
Setlista
SE
1.Nausea & Shudder
2.SHIVER
3.AGONY

...I'm to sexy...for Mizuu...

;/;/;/ Ale jestem zła... wszystko przez moja głupote... Pojechałam po złoto a wracam z marnym brązem. nie umiem sie z tego cieszyc. Bo ja jestem najlepsza w ppn i konuec!! tylko moj glupi błąd!!!! ;____;

Za godzine mam povciag wiec napisze tylko tyle ze jade z Kana na mazury wracam 3 sierpnia...

Japonia gra 9 sierpnia mecz towarzyski z trynidadem i tobago... oby Tsuneyasu był na niego powołany... *.*

dobra szłonka me konczy bo me sie na pociag spoźni. jak wroce to opisze cala ta olimpiade... ^^

Buziole for all!!! =****mizuu
komentarze [6]

Nippon Nippon!!! >> niedziela, 9 lipica 2006 14:52:57
Elo moto... W sumie już niestety wróciłąm do Polski, bo nie powiem, źle mi w tym głupim kraju. No ale najpier opowim reszte dni...
No więc w niedzielke wieczorkiem poszłyśmy zKamila na J-rock party. Już na wstepie za barem przywitała nas Dj Monique... I powiedziala, że o północy będzie losowaniebiletów na Gazette i Plastic Tree... xDDD Dobre dobre... Przed połnoca przyszedł jeszcze brachol i takim sposobem miałam 3 kuponiki z numerkami... Rafałusiadł i powiedział "To jest chłop!!" xDDD Tzn ta/to/tem Dj Minique ma długie włosy, cycki, ale ma też głos faceta i.

CinemaAsia

Powieści, które przekuwane były na niezapomniane filmy, Shuhei Fujisawa figuruje obok takich tuzów jak Ryotaro Shiba czy Eiji Yoshikawa. Obok zaliczanych już do klasyki gatunku produkcji Yojiego Yamady (Samuraj Zmierzch, Ukryte ostrze, Miłość i honor), powstają też nowe propozycje (zeszłoroczne Hana no ato oraz Sword of Desperation).

Ogawa no hotori to kolejne opowiadanie Fujisawy, które trafi na ekrany kin. Reżyseruje Tetsuo Shinohara, który wcześniej mierzył się z twórczością pisarza przy okazji Yamazakura, choć najbardziej znany jest z odległego gatunkowo Karaoke Terror. W rolach głównych zobaczymy Noriyukiego Higashiyamę (Yamazakura) oraz Rinko Kikuchi (Norwegian Wood), dla której to pierwszy występ w produkcji jidaigeki. Premiera 2 lipca.

Na stronie oficjalnej są dostępne już dwa zwiastuny, krótszy (prezentuję poniżej) i nieco dłuższy. Wystarczy kliknąć w drugą zakładkę od dołu.

Źródło: Nippon Cinema