O czym chcesz poczytać na blogach?

Nip tuck

haniuta blog

Nam zachód słońca i fontanny. I tak o. Koty natomiast ukarały nas za nieobecność: stara postanowiła sie obrazić smiertelnie, młoda udawać debila i dzikie zwierzę. Ale dziś już ok. Dzień jak codzień.

haniuta 2009-09-11 20:13:23
skomentuj (10)


uwaga nowy szczał

Kochacie NIP TUCKA? Ja kocham. Kocham tych co to piszą, kocham tych co to produkują, kocham tych co tam zagrali. Każdy sezon. Gorszy, lepszy. Obojętnie. NIP TUCK i 6 STÓP to moje Damy z łasiczką, Mony Lisy, mój wzór. Jak dorosnę, tak chcę pisać. No. Dlatego, jak mi napisali, że nowy serial twórców NIP TUCK, odpaliłam odrazu. Choć niby.

tea time

Strona ruszyła, ten różowy baner jest tego dowodem, siostra jeszcze naniesie poprawki i coś doda; regon i ewidencja załatwione, oczywiście zabuliło się dodatkowe 50 zł za błąd w adresie; dzisiaj byłam w skarbówce, oczywiście skserowałam regon i ewidencje te błędne, bo nie wiem, czemu siostra to jeszcze trzyma w papierach, więc nip oddany plus reszta makulatury, jeszcze zostaje Zus

Święta:

spędziłam w łóżku, oglądając z siostrą NIP/TUCK, właśnie jesteśmy w połowie 5tego sezonu i już tym serialem rzygamy dosłownie; 5 sezon zrobił się strasznie holywoodzki i w niczym nie przypomina pierwszych dwóch, mamy nadzieję, że 6 powróci do korzeni, chociaż wątpliwe, ten piąty to tylko strata oczu

Sąsiadka:

sposób na nią :

Do Przeszłości Nie Da Się Wrócić.. - Onet.pl Blog

Shannen Doherty

13 września Shannen pojawiła się restauracji Lavo i Clubie.

 

  Credits: www.shanendoherty.dbv.pl

Teraz kilka ikonek które sama zrobiłam.Oczywiście nie są zachwycające ale dopiero

zaczynam :)

Theodory"Teddy" Lowe,

w serialu Bez skazy(Nip/Tuck). Dla Mcgowan będzie to jej pierwsza poważnarola,odkąd zakończono emitować serial Charmed.

oszukany blog

Ogólnie nie zamulałem jak ten ostatni niechciany chuj

- pierwszy dzień nowego roku upłynął mi na spaniu i seksie

- kolejne dni były podobne

- mam wrażenie, że zmieniam się w coś niedobrego, a zgubny wpływ na moją metamorfozę miał serial californication, ewentualnie nip/tuck

- USA po raz kolejny zrobiło mnie w chuja i jeśli chcę tam kiedyś pojechać, to będę musiał wyjechać przed skończeniem magisterki

- planowałem swoje samobójstwo, zaopatrzyłem się w kilkanaście tabletek morfiny, niemniej plan chwilowo zawiesiłem

- gubiłem się.

m1976 blogIcy
m1976 2005-04-06

Quote


"When you stop striving for perfection, you might as well be dead."

Christian Troy ("Nip/Tuck")


m1976 2005-04-07

Prostota

Wiekszosc mezczyzn w relacjach z kobietami "dziala" na zasadzie kija i marchewki. Kobiety powinny byc niesamowicie wdzieczne naturze za to udogodnienie.

Proste reguly gry sa najlepsze. Nikt nie ma wymowki, ze byly za trudne i nie zrozumial. A mimo to.... niektore i tak nie rozumieja...przyoblekaja twarz w wyraz.

- bloog.pl

O serialu „Czarodziejki”, której głównymi bohaterami są siostry Haliwell: Prue, Piper, Phoebe mieszkające w San Francisco. Po śmierci Prue siostry dowiadują się, że mają jeszcze jedna siostrę o imieniu Paige. Każda z nich posiada nadprzyrodzona moc, która przydaje im się we walce ze złem.

schowaj...

MELINDA WARREN była pierwszą czarodziejką z rodu HALLIWELL.miała moc.
Pt. 'This is It'. Jego pierwszą rolą w amerykańskiej telewizji była opera mydlana Inny Świat (Another World, 1992-1994). Zdobył sympatię telewidzów rolą doktora Christiana Troya w serialu Bes Skazy (Nip/Tuck, 2003-2006), a za tę postać był nominowany do nagród:Złotego Globu  (2005), Złotej Satelity (2004) oraz dwukrotnie do nagrody Saturna (2005- 2006). Występił potem m.in. jako agent John Grant w seryjnym dramacie.