O czym chcesz poczytać na blogach?

Nintendo 64

zbol blog


konsola w kturej sie zakochalem
czyli psp


skomentuj (3)
2005-04-21 18:43:12 >> ...............

witam i o to wielki powrut cieszycie się czy nie...

bo ja wcale

o to konsola na kturej zacinam ostatnio z moim ojcemśliczna co

to oczywiście NINTENDO 64

i to by było na tyle
skomentuj (6)
2005-04-24 18:49:51 >> ^-^...

życie jest códowne siedze sobie u kumpla i zgrywam sobie nowe mixy do DANCE DANCE REVOLUTION
jak wiadomo kocham tą GIERKE
tak pozatym siedze sobie w domu i muce na NINTENDO 64 z moim ojcem i jest fajnie

i musze z.

Blog Funa

Nawzajem ;P Próbowaliśmy namówić Hikari aby zagrała z Mi, ale się nie udało... może następnym razem się uda ;D Około godziny 14:20 przyjechał do mnie Stig i po godzinie pojechaliśmy po pizze. Podczas jedzenia i picia (Coli :P) oglądaliśmy MTV Polska i Cartoon Network ;P Po „obiedze” Stig już niestety musiał Nas opuścić... i Kei namówił mnie abym podłączył Nintendo 64, wiec po długich namowach zgodziłem się i graliśmy w Mario Kart. Kei co chwile wygrywał więc zaproponowałem mu aby się ze mną „zmierzył” i przyjął moje wyzwanie, był bardzo pewny siebie, że wygra, ale ja się nie dałem i nie mógł mnie pokonać ;D Biedny Kei się denerwował co chwile :P To nie moja wina, że jestem lepszy ;D Może przynajmniej nauczy.A ja odprowadziłem Mi i wróciłem do domu...

Czwartek 10.07.2003r.:

Ponowna „impreza” u mnie ;D Tym razem była Mi, Hikari oraz Kei. Niestety nie mogłem ich odebrać z przystanku, ponieważ musiałem posprzątać troche w domu, ale jakoś trafili bez mojej pomocy ;P Jak przyszli to Kei od razu chciał się zrewanżować ze mną w Mario Kart na N 64... i oczywiście przegrał ;D Raz tylko był remis (miał szczęście :P) Zjedliśmy pizze, „powariowalismy” troche, oglądaliśmy Cartoon Network i niestety musieli już wracać... więc odprowadziłem ich na przystanek (w drodze cały czas padał deszcz...) Przed „impreza” jeszcze od 9 do 11 jeździłem po Poznaniu troche L’ką :P naszczęście znowu nikt nie.

get away from here.

Poprostu powtarzal rok i to byla jego szansa. Wode pilo sie w weza ogrodowego lub innych zrodel, a nie ze sterylnych butelek PET. Wcinalismy slodycze i paczki, pilismy oranzade z prawdziwym cukrem i nie mielismy problemow z nadwaga, bo ciagle bylismy na dworze i bylismy aktywni. Pilismy cala paczka oranzade z jednej butli i nikt z tego powodu nie umarl. Nie mielismy playstation, nintendo 64, x-boxes, gier wideo, 99 kanalow w tv, dvd, wideo, dolby surround, komorek, komputerow ani chat room'ow w internecie LECZ PRZYJACIOL!!!!!! Moglismy wpadac do kolegow pieszo lub na rowerze. Zapukac i zabrac ich na podworko lub bawic sie u nich, nie zastanawiajac sie czy to wypada. Mozna sie bylo bawic do upojenia, pod warunkiem powrotu do domu przed noca. Nie bylo komorek... i nikt nie.

krople... - Onet.pl Blog

• 12 Piliśmy całą paczką oranżadę z jednej butli i nikt z tego powodu nie umarł.
                        
• 13 Nie mieliśmy Playstations, Nintendo 64, X-Boxes, gier wideo, 99 kanałów w TV , DVD i wideo, Dolby Surround, komórek, komputerów ani chatroom’ów w Internecie........
                         
... lecz przyjaciół !

GTPL_FokkrDR1

Telewizor kineskopowy dla tych gier, które nadal leżakują w folii. Po co ja to tak właściwie chomikuje? Ano m.in. po to, że jak widzę dzisiejsze rzesze COD’owych nastolatków, którzy mi gadają głupoty o tym, że Xbox 360 to najwspanialsza konsola na świecie, to mam ochotę  przejść się do stodoły dziadka po siekierę. Przecież to takie oczywiste, że KRÓLOWĄ konsol jest Nintendo 64. I po to właśnie składuję te rupiecie, żeby edukować przyszłych graczy. Przy okazji, kiedy mieszkanie zamienia się w mini hotel, bezpieczniej i taniej jest dopuścić małolata to starszej niżeli nowszej konsoli.

Beyond Good & Evil jest takie udane że wystarczyłoby powiedzieć “Bierzcie i grajcie w nią.