O czym chcesz poczytać na blogach?

Ninja gaiden

najgorszy podcast

Standardu, na jakim się wychowali.

Bo jasne, mogli grać w masę super gier na PC, sam gram w masę super gier na PC, ale zazwyczaj ograniczało się to do RTSów itd. I potem czytam jak ktoś, komu płacą za to porównuje poziom trudności Ninja Gaiden i Cywilizacji. Albo czytam, że Super Mario nie było ważnym tytułem, było słabe i w ogóle nie poważne. Albo że FPSy na konsolach zaczęły się wraz z tą generacją. Itd, itp.

Oczywiście absolutnie nie mam nic do DOBRYCH.

"Te wszystkie zabawne i szczęśliwe chwile... Nie będą trwać wiecznie"-Nagisa Furukawa - anime - bloog.pl

I wydaje rozkaz likwidacji zbiegłego Uchihy.

Sasuke atakuje szczyt kage. Madara wypowiada Czwartą Wielką Wojnę Światową Ninja. W celu ratowania świata i ostatnich jinchuuriki zostaje zawiązany sojusz szinobi. Kabuto natomiast łączy siły z Madarą. Sasuke przeszczepia sobie oczy Itachiego. Naruto otrzymuje klucz do zapieczętowanej mocy Kyubiego i pod okiem.

Naruto pojawił się po raz pierwszy w 43 numerze magazynu Shōnen Jump wydawnictwa Shueisha z roku 1999. Pierwsze 238 rozdziałów stanowi pierwszą część historii. Rozdziały od 239 do 244 tworzą serię gaiden, będącą granicą pomiędzy pierwszą, a drugą serią. Wszystkie pozostałe stanowią drugą część, będącą kontynuacją historii po dwóch i pół latach. W ciągu lat wydawnictwo Shueisha wydało w Japonii 56.

"O byciu shinobii nie świadczy to, jak żyjesz, ale to, jak umierasz" - Onet.pl Blog


Statystyka ninja,

    Cz. 1
Informacje:
  • Wywiad z Masashi'm Kishimoto
  • 10-lecie "Naruto"|| Naruto Shippuuden Movie 3|| Kakashi Gaiden w anime??

Culture Nook

Jest tylko dla dorosłych graczy. Pomimo nacisku na sieciową rozgrywkę, w grze znajdzie się także kampania dla pojedynczego gracza. Anarchy Reings zadebiutuje na Starym Kontynencie 6 lipca br.

NINJA GAIDEN 3 (PS3, Xbox 360, Wii U) – zwiastun

Ryu Hayabusa powraca! Ninja Gaiden 3 to bezpośrednio kontynuacja wydanej w 2008 roku Ninja Gaiden 2. W trzeciej odsłonie fabuła skupia się na głównym bohaterze, dzięki czemu gracz może poznać bliżej historię Ryu, który wcześniej sprawiał.