O czym chcesz poczytać na blogach?

Przejdź do wyników poniżej

Ninja

Gaara i ja - Onet.pl Blog

Niego poprowadziło. Wielu rzeczy nie mogę pojąć...-znowu zamknął oczy.

-Jakoś postaram się w to uwierzyć, a teraz chodźmy!-powiedziałam, po czym biegłam do Gaary. Nadal wolę być na niego czuła.

Zapukałam do pokoju Gaary, po czym otworzyłam drzwi i wchodząc razem z zamaskowanym ninją, co trudno mi w to uwierzyć. Usiadłam obok Gaary i dotknęłam jego czoła. Chłopak widząc sprawcę bólu, zaniepokoił się i zapytał

-Po co przyszedłeś...?

-Zaraz będzie po wszystkim, zamknij oczy i zaciśnij zęby.-powiedział zamaskowany ninja, wiedząc co robi.

Połorzył ręce na najgłębszych ranach i zaczął je zszywać, wyciągając truciznę. Gaara wiercił się z bólu, uspokajałam go, ale on wciąż kszyczał.

-AAAAAAAAA!!! AAAAAAA!!! AAAAAAA!!! AAAAA!!!-było go słychać w całym budynku. Temari wbiegła do pokoju z niepokojem.

-W porządku Temari! On wyleczy Gaare.-powiedziałam uspokajając dziewczynę.

Zamaskowany ninja, przestał już goić rany, mimo iż zostało ich dosyć dużo.

-Dlaczego już przestałeś!?-zapytałam.

Odwaga,Determinacja,Ciężka praca-życie Kunoichi - Onet.pl Blog

Shinobi Konohy chcieli jednak znaleźć Sasuke i przyprowadzić go do wioski. Sakura na tą misję nie wyruszyła, zostając w wiosce i prosząc Naruto, aby przyprowadził Sasuke spowrotem. Niestety misja się nie udała, a Sakura postanowiła odbyć długi trening, aby w przyszłości móc odnaleźć i przyprowadzić Sasuke do Konohy.

W ciągu następnych dwóch lat, Sakura trenowała pod okiem wymagającej Tsunade. Dzięki jej technikom została ona Chuuninem. Przez ten czas panna Haruno uczyła się jak prawidłowo używać chakry oraz poznała wiele medycznych technik, stając się tym samym medycznym ninja. Po powrocie Naruto, Sakura miała okazję na przetestowanie swoich umiejętności w walce przeciwko swojemu byłemu nauczycielowi - Kakashiemu. Po długiej i emocjonującej walce poznaliśmy już zwycięzców: byli to Naruto i Sakura. Warto dodać, że podczas walki widać było zdecydowaną poprawę w stosunkach między tą dwójką. Ostatecznie nasza bohaterka trafiła do drużyny razem z Naruto i Kakashim i wyruszyła na niebezpieczną misję do Suna-Gakure. Podczas pobytu w Wiosce Piasku Sakura zaprezentowała nam swoje umiejętności medyczne ratując od śmierci z powodu zatrucia swojego sojusznika -.

Blog seweryn1233

Wioskę i tych, których kochał. Zostawił jednak po sobie wspomnienia i uznanie tych, którzy go znali, a w oczach których pozostał wiecznie żywym bohaterem i wzorem, a jego życie i dzieło stało się po jego śmierci legendą, na której wychowują się młodsze pokolenia shinobich. Pozostawił po sobie również dziedzictwo w postaci swojego syna, Naruto Uzumakiego, którego ojciec musiał poświecić dla dobra Wioski, obdarzając go Kiyuubim z jego nieograniczoną Chakrą, co stanowi dla Naruto zarówno dar jak i ciężar.Ukończenie Akademii Ninja: 10 lat
Zaliczenie Egzaminu Selekcji Chuunin: ? lat

Wykonane misje:
Ranga D: 122
Ranga C: 147
Ranga B: 216
Ranga A: 323
Ranga S: 39

Komentarzy: 0 Sasori 2008-02-11 Sasori

Wiek: ?
Urodziny: ?
Wioska: Suna-Gakure
Ranga: ? (potencjalny Jounin)
Grupa krwi: ?
Wzrost: ?

Możesz mnie zabić, ale zrób to z honorem.

Co to było za trzęsienie?
-Och, drobnostka. - Rzuciła niedbale Saori. - To tylko Shilow.
Naruto wybałuszył oczy jakby ducha zobaczył, a jego szczęka tępo opadła w dół. Stał tak, aż w końcu otrząsnął się wraz z krótkim i dosadnym:
-OŻEŻ W MORDĘ!
komentarze [10]

Rozdział VI - Historia zapomnianej przyjaźni. Cz.1/2 >> niedziela, 27 lipica 2008 18:09:32
Para wodna spowiła cały stadion. Zerwała się wichura, a nad Konohą poczęły zbierać się ciemne chmury. To nie był dobry omen. Ulice wioski stały opustoszałe, a Ci, którzy nie przyszli oglądać poczynań ninja skryli się w swoich domostwach. Inni wyczekiwali na trybunach pod osłoną zadaszenia. Po wodnym smoku zostały tylko kłęby pary. Jounin stojący na tarasie Kage wypatrywał rozpaczliwe swej siostry. W tym samym momencie, tuż obok niego z obłoku dymu wyłoniły się dwie postaci. Kunoichi Getsuei podtrzymywała zmordowaną i wycieńczoną Temari. Owy mężczyzna przejął siostrę i gdy miał złożyć litanię podziękowań, okrył ją dym, by zaraz mógł ujrzeć na jej miejscu czarną pumę. Jego siostra wskazała dłonią na arenę.
-Ona jest tam...-Wydusiła słabym głosem.

Wiatr.

Ninja tune

Winx i Naruto :) - Onet.pl Blog

Magia i siła.

Ile was było?
316 złych mocy!
2 czarodziejek i ninja.

Copyright 1996-2012 Grupa Onet.pl SA (system)
Ada-Ino(treść i ilustracje);
 

"uciekam.. c'est la vie.."

Buying a stairway to heaven

There's a feeling I get when I look to the west
And my spirit is crying for leaving
In my thoughts I have seen rings of smoke through the trees
And the voices of those who stand looking

Woe oh oh oh oh oh
And she's buying a stairway to heaven

And it's whispered that soon, if we all call the tune
Then the piper will lead us to reason
And a new day will dawn for those who stand long
And the forest will echo with laughter

And it makes me wonder

If there's a bustle in your hedgerow
Don't be alarmed now
It's just a spring clean for the May Queen

Yes there are two paths you can go by
but in the.Temat mnie (i otoczenia)..


LJ
"Jak balon
Nie dotykam niczego
A nico to sen
Podparty falą
A nico to sen
To tylko sen "


nadal szczesliwy :D
2005-01-18 18:07:12 skomentuj (1)


...
nauka ;/Pirek "lol", pozycja, nowy model chryslera, albo zołwie ninja konrtatakuja... LOL..
:D
2005-01-19 19:56:21 skomentuj (3)


...
wlasnie sobie wstalem,
wypilem sok ze swierzych pomaranczy, tak jak powinno sie robic kazdego ranka, i zaraz znow siadam do nauki..;/

nie chce mi sie..
wolalbym byc w innym miejscu i innym towarzystwie.. ostatnio.

Ocenki Hinaty i Miaki - Onet.pl Blog


07 sierpnia 2007
Hej-my i nasze opinie

Bardzo lubimy walki. Wszystko co z nimi jest związane to lubimy. Tak samo Witch i Winx. Tam też są walki tylko trochę inne. Lecz najbardziej lubimy walki ninja. Po prostu nas to fascjonuje. Teraz jesteśmy nastolatkami i bardzo lubimy czytać gazety w których jest trochę o gwiazdach sceny. Najbardziej lubimy black Eyed Peas. Kiedyś napiszemy o różnych gwiazdach i oczywiście wspomnimy o BEP.

 

  

Hinata-Miaka (13:56)
    Czarodziejka muzyki. Pochodzi z Melodii. Wybuchowa i trochę roztrzepana. Ma wielki talent muzyczny. Urodziła się 30 maja i jej magicznym znakiem jest Chochlik. Jej ojciec jest muzykiem. Jej matka (również śpiewaczka) umarła. Musa uwielbia grać na różnych instrumentach i słuchać muzyki. Jej bliźniaczą wróżką jest Tune.

  

  • Tecna – Czarodziejka zaawansowanej technologii. Jej rodzimą planetą jest Zenit. Inteligentna, świetna uczennica, często stawia na swoim. Urodziła się 16 grudnia. Jej magicznym znakiem jest Tryton. W wolnych chwilach lubi wymyślać nowe technologiczne.

Alt Wave

    Na WordPress.com.

Chmurka tagów, czyli tematyka

ambient big muff bigmuff big muff pi boss distortion ds-2 efekt Efekty effect ehx electro-harmonix elektroniczna filharmonia free jazz future jazz fuzz gitara Grunge guitar hey Jazz klubowa koncert Massive Attack Możdżer mtv Muzyka naucz się grać chuju ze wsi Ninja Tune nirvana nu jazz overdrive przester punk płyta Płyty rock Skalpel small clone smooth jazz trip-hop unplugged vibes vst

 

Listopad 2011
P W Ś