O czym chcesz poczytać na blogach?

Nikki sixx

Starry eyes - Onet.pl Blog

Właśnie przeczytałam, że już rozpoczął się casting do nowych odcinków ! Nie mogę się doczekać :D

 http://www.lainkcasting.com/

 Kat ostatnio pojawiła się także w ubraniach z  Royal Underground, zresztą nic  w tym dziwnego skoro tworzy je Nikki Sixx i Kelly Gray. Może nawet będzie je reklamować ? kto wie ;)


  
Delirium (13:59)
3 that's it!

Welcome to the fuckin' jungle baby! - Onet.pl Blog

Totalnie olała tego bloga. Tak naprawdę to większość tej treści powstała z mojej inicjatywy, a chcę dojść do końca tego opowiadania i wolę zawiesić działalność tutaj. Przepraszam Was. Obiecuję, że wrócę do tego bloga, bo na pewno tak będzie! No przynajmniej jest 50% szans, że tutaj wrócę.

No i dzisiaj jedenasty dzień grudnia czyli... urodziny obchodzi Nikki Sixx! Życzę mu wszystkiego dobrego no i rock n' rollowego i w ogóle! :)
Z tej okazji link:

Motley Crue - Don't go away mad

I co to ja jeszcze... no oczywiście znajdziecie mnie nadal tu: Słodki sen rock n' rolla . To chyba wszystko...

Blog metalick

Ogłasza, że postanawia dołączyć do wytwórni Eleven Seven Music po otrzymaniu ofert z Century Media i Sanctuary Records. Oprócz tego zespół dostaje nową kompanię menadżerską Tenth Street Entertainment.
Najnowszy album Full Circle zostaje wydany 7 sierpnia 2007 roku. Dwie piosenki zostały wyprodukowane przez Funny Farm Records, które posiada Nikki Sixx (basista Mötley Crüe) i DJ Ashba (gitarzysta Beautiful Creatures). Reszta piosenek została nagrana z producentem Benem Schigelem w January Sound Studio.

Mwaghhahaahahh! - Onet.pl Blog

Why so serious?

Sponsorem dzisiejszego koloru był naturalnie Zim Zum i literka h.

Wszyscy wszędzie nazywają się Lee, Vincent, Frank albo Tim. No i Rob, ale to się nie liczy :P

No i tejcząc luka na spis szarpidrutów zobaczymy tajemnicze podwójne głoski: Zimmy, Twiggy, Nikki Sixx, Holliday, Johnny... Skold nie ma takich, ale ma dwa Kolana i to mu daje wejściówkę do każdego zestwienia na tym blogu.

Jest też ofkoz zależność typu: Zim Zum, Mick Mars, Tim Tim, Marilyn Manson (też gitara), ale to już moja prywatna paranoja, dlatego dalsze historie o perkusistach z "Lee" w tytule daruję sobie bez problemu.I tak.