O czym chcesz poczytać na blogach?

Nightwish sleeping sun

Blog narrenturm1

ars aratoria: 0 Nightwish "Sleeping sun" 2009-07-04 Jestem pełna zachwytu! Właśnie znalazłam polskie tłumaczenie piosenki "Sleeping sun" Nightwish'a. W dodatku amatorskie. A jest tak przepiękne ,że słow brak. Podziele się nim z wami byście wszyscy mogli w pełni docenić niewymowny kunszt tłumacza. Głęboki ukłon w stronę anonimowego geniusza poetyckich tłumaczeń:)

finito music - bloog.pl

Gdy ubranie jest świeże a dusza pada ze zmęczenia. Nie znajdziecie wtedy jednak odpowiedniego dla niej kożucha. Tego zaś, który znajdziecie, nie zdoła ona unieść.

Bo to jest czas, w którym dusza uniesie tylko odpoczynek. Nightwish "Sleeping Sun".

 Podziel się:
Trackback: http://bloog.pl/id,3926807,trackback

komentarze (7) | dodaj.

Raz na wozie Raz pod wozem... - Onet.pl Blog

Gdybym mogła cofnąć czas ...

  Jest godzina 00:40 (pisze na kartce a potem przenosze na kompa ). Nie mogę zasnąć . Co robię ?? słucham Nightwish. Co czuję ?? Smutek , żal , czyli to co zawsze . Słucham właśnie Creek Mary's Blood z ostatniej płyty długo grającej nagranej z Tarją Turunen na wokalu pt.ONCE..

  Niedługo minie 3 miesiące od śmierci dziadka (28.

Z moją siostrą też nie bo przezyła to wszystko gorzej ode mnie i nie chcę jej o tym przypominać .

  Chciałabym , aby dziadek znów mi się przysnił (po raz pierwszy przysnił mi się dokładnie miesiąc po jego śmierci ... No nie leci Sleeping Sun - KAPLICA teraz to już się żadnym cudem nie powstrzymam od płaczu :(:(:(:(:(:(: ) Defacto ostatni raz widziałam dziadka pół roku temu na Świętach Bożego Narodzenia jak u mnie był . Pamiętam jak wtedy narzekałam , że mi przeszkadza itp..

"Ja kocham ciemności jasność, czarny blask tylko widzę i jestem... W każdym ruchu twych skrzydeł." - Onet.pl Blog

Nie będę go Wam pokazywać, bo jeszcze by mnie posądził za plagiat i naruszenie praw autorskich.

Słucham sobie teraz Sleeping Sun, Nightwish'a <oczywiście w wykonaniu wspaniałej Tarji> i zabieram się za pochłonięcie obiadu.

Mam nadzieję, że.

Przymierze Legend... - bloog.pl

Chwili uznałam, że to ze zmęczenia i postanowiłam nie wracać do tego tematu.

  Zniecierpliwiona poszukiwaniami płyty z filmem zaczęłam wystukiwać rytm na kolanach Sleeping Sun, zespołu Nightwish. Uwielbiałam grać na perkusji od dziesiątego roku życia, a dokładniej od pewnej lekcji muzyki z nauczycielką, która po wysłuchaniu mojego fałszowania powiedziała z zachwytem:,, Masz bardzo dobre poczucie rytmu, mogłabyś grac na.