O czym chcesz poczytać na blogach?

Nigella lawson

emki blog

Miał w sobie tyle, co te króliczki z reklam baterii djurasel, ale nie te z djurasel w brzuszkach, lecz z konkurencyjnymi. padł na łóżko i już tak zostanie zapewne. do 7 rano, o której to godzinie obudzę Go i poinformuję, że "kochanie, dzisiaj tylko 12 godzin". troszkę mi żal tego mojego Jota :(
skomentuj (10)

2008-09-23

14:34:09

nigella lawson

emki

dzisiaj będzie właśnie o.
I o tej swojej wyimaginowanej ułomności przypomina na każdym kroku! w każdym, ale to w absolutnie każdym odcinku przypomina: "to jest dowód na to, że nawet taka niezdara, jak ja może sobie poradzić w kuchni". pragnę zobaczyć, jak nigella lawson rozsypuje chociażby cukier. ja rozumiem, że to taka psychologia - "ja, taka niezdara, to i ty, droga telewidzko dasz radę" - dzięki za wsparcie, nigello! ale bez przesady, no naprawdę, bo mnie krew zalewa.

cztery

nigella-lawson.blognigella lawson 2011-09-12 15:06:26

Przepis znalazłam w książce Nigella Lawson “Nigella gryzie”. Miałam pewne obawy związane z.

Pszczółkowe Gotowanie

Kuchnia.tv
Kwestia smaku
Lawendowy dom
Lucullian delights
Na Grabinie
Nigella Lawson
Półka z przyprawami
Prowincja w globalnej wiosce
Smitten Kitchen
Strawberries from Poland

otot gotuje - Onet.pl Blog

   U nas było podobnie. Marta robiła manicure, ja pstrykałem pilotem, przelatując po kanałach. Na raz pośród migających obrazów pojawiło się coś interesującego. Wróciłem się do tego programu i zobaczyłem jak Nigella Lawson swoim zwyczajem cos tam błyskawicznie prychci.

   - Popatrz, popatrz – zawołałem do Marty, - jak ona to wszystko tak szybko robi?

   - Spróbuj tak samo zrobić – rzuciła.