O czym chcesz poczytać na blogach?

Nigel kennedy

Didaskalia , forte i piano - Onet.pl Blog

W to nie wierzyć oddając się czarowi odtwarzanej przez niego muzyki. A jest czego słuchać. Kto zechce niech sięgnie do jego filmików choćby na YOUTUBE.

 Co wiąże go z naszym krajem? Przede wszystkim żona Agnieszka.Piękna i dużo młodsza. Nigel utrzymuje , że przyjechał ustatkować się w Krakowie. W szkole był chroniony. Menuhin prowadził go za rękę jak troskliwy ojciec . Bunt nastolatka Kennedy przeszedł z przeszło 10 letnim opóźnieniem.
Do dziś szokuje charakterystyczną fryzurą. Specyficznym zachowaniem. Artyście wiele się wybacza.

Piastuje stanowisko gościnnego dyrektora artystycznego Filharmonii Krakowskiej.
Jest.

Zapiski na pudełku od czekoladek

Cały woodstock. Czyli co, może zaczniemy od muzyki?

 

I tutaj zdziwienie- wiele literek nie zużyje na tą część relacji. Z prostego powodu...niestety niezbyt wiele występów widziałem. W całości właściwie tylko trzy: Steczkowskiej, Nigel Kennediego, Lao Che. O tej pierwszej pani mogę napisać tyle: piosenki nie jakieś wielce ambitne ale za to jakie wykonanie! Justyna ma naprawdę nieziemski głos, powtórzyła sukces swojego ostatniego woodstockowego występu. I chwała jej za to. Jednak koncertem na któy najbardziej czekałem nie był wcale tandetny jak frytki z KFC Papa Roach lecz fenomenalny angielski skrzypek- Nigel Kennedy. O Szatanie! Jakie to były dźwięki! Jazzowo-rockowe wycie skrzypiec które nie brzmiały jak jedno urządzenie lecz tak jakby to było conajmniej dziesięć instrumentów! Do tego jeszcze świetny kontakt Nigela z publicznością(wszak od kilku lat.

aktywny blog

Co robić, i robisz to, wtedy możesz w pełni wyrazić siebie."

Shunryu Suzuki Nie zawsze tak
aktywny 2003-07-29 01:25:49
skomentuj (2)


.
Słucham właśnie najnowszej płyty Nigela Kennedy'ego i zespołu Kroke East Meets East i w ogóle nie chce mi się wychodzić do pracy...


"To jednak, co słyszymy na płycie East Meets East, wymyka się wszelkim.

Mały Imoggen

On nadal chodzi sam….może ktoś ma na ten temat jakąś teorię.
imoggen 2003-02-03 21:00:43
skomentuj (4)


Facet jest lolox rlz(dla nie wtajemniczonych nie wiadomo o co choodzi:])
Przybyłam świeżo po koncercie Nigela Kennedy`ego=) był REWELACYJNY!!!
Koles zagrał nawet na skrzypcach dwa kawałki Jimmiego Hendrixa:Little Wing i Hey Joe.
Atmosfera no..hmm..tak jak w krakowskiej filharmonii,chociasz jego żarty dawałay się we znaki i niekiedy wszyscy wybuchali.

halina-malina.blog

Na ustach
Pozdrawiam:)

skomentuj (1)

Pędźcie! 2004-03-26 09:35:54


Gońcie! Biegnijcie! Ile sił w nogach i ile pary w płucach! Na koncert… Nigela Kennedy!Nie zastanawiajcie się ani chwili, tylko gnajcie bez wytchnienia, jeśli kiedykolwiek będzie zaczarowywał wasze miasto.
Wirtuoz…mistrz… magik…
Chylę czoła przed Polską Orkiestrą Kameralną i przed.