O czym chcesz poczytać na blogach?

Nigel farage

KarasekUS

Monti, władzę by zażądać dowolną kwotę od państw członkowskich i da im immunitet od jakiegokolwiek postępowania sądowego, poza objęciem klauzulą tajności i nienaruszalności wszystkich ich archiwów i dokumentów?

NIGEL FARAGE: Tak więc, odpowiedzią na kryzys euro jest oczywiście “więcej Europy”. To właśnie słyszymy ze strony panów Barroso i Van Rompuy. A teraz mamy ten nowy traktat ESM, Europejski Mechanizm Stabilizacji. Chodzi o to,.

Dodaj do ulubionych:

Lubię
Bądź pierwszą osobą, która doda ten do listy ulubionych.

no isms!

Moralne” z posłanką Senyszyn na czele, miały szanse wyrazić swe oburzenie w wieczornych dziennikach telewizji prywatnych i publicznej. Podsumowanie nastąpiło w programie dla polskiej ynteligencji, czyli w Szkle Kontaktowym, gdzie Farage został wyśmiany i przedstawiony jako wariat. Rodzimy ynteligent może sobie już śmiało zakodować co należy sądzić na temat tego eurodeputowanego, a wysłuchaniem i zrozumieniem całej jego wypowiedzi swej ynteligencji przemęczać.

Jaki wpływ będzie miał ten przypadek na budżet W. Brytanii, gdyż teraz jej podatnicy będą chyba musieli zapewniać mieszkanie i zasiłek każdej osobie nielegalnie przebywającej w ich kraju. (reportaż na ten temat tutaj)

Wypowiedzi Nigela Farage’a są zdecydowanie szorstkie i dla wielu nieprzyjemne. Nie powinno się jednak traktować ich autora jak oszołoma, tak jak uczyniły to polskie media. Porusza on bowiem istotne kwestie dotyczące UE. A to że wierchuszka Unii.

Global Tomato Polska

Ocenił premier Donald Tusk. – Podczas naszej prezydencji w Parlamencie Europejskim mamy niepowtarzalną szansę na pokazanie naszej kiełbasy. I my tę okazję wykorzystamy, niezależnie od tego co lubią panowie Zbigniew Ziobro i Nigel Farage.

Na koniec dzisiejszego posiedzenia Parlamentu Europejskiego Jerzy Buzek szczegółowo wygłosił wszystkie zalety polskiej kiełbasy, takie jak: niezwykła długość, odpowiednia oschłość, współgra z brukselką i cebulą, oraz.

Hrabia - informacje z pierwszej ręki

13:10, hrabia1964 , POLITYKA
Link Dodaj komentarz »
Nigel Farage: O rozpadającej się Unii

11:39, hrabia1964 , POLITYKA
Link Dodaj.

K.R.Szczurek - blog wolnościowy - Onet.pl Blog

Kaddafi musiał jednak coś przeskrobać, skoro Czerwona Piątka akurat Libię, a nie Tunezję (bliższą Francji kulturowo), Egipt, Jemen czy Liban wzięła sobie na cel. Musiało to być coś poważnego, skoro jeszcze niedawno, jak pokazał Nigel Farage - http://tnij.org/kzq8 - Kaddafi podawał sobie przyjaźnie rękę z prezydentem Unii Europejskiej, Hermanem van Rompuyem, a dziś trzej więksi członkowie tej Unii go atakują. Mógł on.