O czym chcesz poczytać na blogach?

Nigdy nie mów nigdy

Blog Ewcia0308

O mnie
Ewcia0308
21
,
Zawada Uszewska
Słówko o mnie
Mam na imie Ewelina.Jestem zwariowaną gadułą,która najczęściej mówi to co myśli.Uwielbiam sie wygłupiać i spotykać z przyjaciółmi. Mój numer gg:5793966
Tego wszystkiego co nas otacza… Widzimy pustkę, a na jej końcu naszą naiwność… Tacy byliśmy ślepi… tacy głupi… tak łatwo nas było oszukać… okazuje się, że pokochaliśmy osobę która nie istnieje… była tylko udawana… Miłość jest ślepa… cholernie ślepa… Boże jacy my jesteśmy głupi… jaka ja jestem głupia… pokochałam… zaufałam… uwierzyłam… cholera.:* Kurcze no to tyle, jak cos sobie przypomnę to dopisze :P 

"Łzy cisną mi się do oczu
inaczej wyobrażałam sobie świat
wszystko mnie rani
rozczarowana?
nie...
po prostu naiwna
już nigdy więcej!
podnoszę głowę
choć co chwile upadam
kolana i dłonie
czerwone od krwi
ból?
nie...
nie gorszy niż przysparza mi życie! "Puzdro dla: Klaudusi :* Elci.

Break The Walls - Onet.pl Blog


Nie ukrywałam, że jej zachowanie mnie niepokoiło. Między nią a Tomem musiało wydarzyć się coś albo tak nieprzyjemnego, że nie była w stanie o tym głośno mówić albo coś tak wspaniałego, że wolała nie zapeszać. Nie wiedziałam, która z tych możliwości byłaby gorsza. Mogłam tylko mieć nadzieję i wiarę w to, że nie zrobiła pochopnie niczego głupiego, czego później mogłaby.I Emmy. A decyzję tą muszę podjąć sama. Więc proszę… Proszę cię… – znów spojrzała mi w oczy – … pozwól mi na to.
To nie była Carolyna, którą znałam. Ona nigdy się tak nie zachowywała. Owszem, zawsze odznaczała się silną niezależnością i nieskrępowaniem, ale nigdy, przenigdy nie wyłączała mnie ze swoich spraw, niezależnie od tego, jak banalne lub poważne by one nie były.

KRONIKA Z KRAINY MIŁOŚCI ŁEZ I ŁGARSTW

 
O mnie
myroslaw
Słówko o mnie
Zobacz mój profil
Chciałam to zrobić. Tylko brakuje ci zdjęcia do kompletu z kamerki. Żeby cały świat zobaczył.
No i sami widzicie. Ten narcyz zakochany w sobie już pierwszej rozmowy wysłał mi pięć zdjęć. Bo przecia ona taka śliczna i zgrabna. Niech się poślini głupol z sieci. Pobawię się i tak odejdę w siną dal. A jeszcze później cały czas wysyłała i wysyłała. Miałem około czterdziestu zdjęć Małgosi, które wysyłała, bo sama chciała. I nagle zarzut, że.Wykorzystałeś mnie.
-Hehehehhe dobre. Trochę się pobawię tak jak ty. Zobaczysz jak to wygląda z drugiej strony.
-Już wiem. Nic nowego.
-No to cieszę się. Cieszy mnie twoja wiedza.
-Dziękuję za taką miłość. Nigdy nie kochałeś. To już wiem.
-Daj już spokój z tym twoim kochaniem.
-Z twoim. A nie z moim.
-W końcu masz już owoc miłości swojej.
-Mam. I cieszę się. Bo ją można kochać.
-No to wiesz jak to.

In this world everything may happen...

Obronnym.
-Już wystarczająco dużo usłyszałam -warknęłam i cisnęłam telewizorem prosto w Aragorna, który razem z nim wylądował z hukiem na ścianie, powodując pęknięcie przez całą długość. Opadł bezwładnie na ziemie, nie ruszając nawet małym palcem u ręki, a urządzenie leżało tuż obok niego z pękniętym monitorem i obudową. Chyba będą musieli kupić nowy.
Nie przejmując się spojrzeniami przepełnionymi przerażeniem, ruszyłam przed siebie w.Oraz dlaczego mu się nie udało. A może Aragorn i Hetlaf będą coś wiedzieć? Ale nie mogę ich przecież spytać. Nie powiedzą mi -skapną się, że chcę zwiać, a na to mi nie pozwolą. Jestem pewna, że pisali o tej próbie w gazetach, lub mówili w wiadomościach. Tylko że jest rok dwa tysiące dziewiąty, a to wydarzyło się w dziewięćset dwudziestym dziewiątym. Skąd mam wziąć tak stary artykuł? Na pewno są tu gdzieś archiwa, ale gdzie...?
Zaraz, zaraz,.A kiedy tylko wstanę, od razu tam pójdę. Tak, to dobry plan.
Nie, to zły plan.
Aragorn i jego dziadek będą wypytywać, po co mi ten artykuł. Żeby go zdobyć po kryjomu, musiałabym się tam włamać w nocy. Ale to głupie. Ja nigdy się nigdzie nie włamywałam. Zresztą, miałabym nieźle przechlapane jakby mnie złapali.
Wstałam prędko z łóżka, i zarzuciłam na siebie te same ciuchy, które miałam wczoraj. Podeszłam do okna, i wyjrzałam na zewnątrz..