O czym chcesz poczytać na blogach?

Nietrzymanie moczu

Medycznyserwis.pl

Wiele osób wstydzi się mówić o tej dolegliwości. Przez długi czas uważano, że dotyczy ren problem głównie kobiet (choć ponoć 2 mln Polek boryka się z tym problemem). Szacuje się, że jedna dziesiąta społeczeństwa boryka się z tym problemem. Warto jedna pamiętać, że nietrzymanie moczu bywa objawem pewnych chorób. U mężczyzn najczęstszą przyczyną jest przerost prostaty (mamy wówczas bardzo często do czynienia z częstomoczem). Również wiele kobiet w ciąży skarży się na ten problem.

Urolog Andrzej C.Krajewski

  • Postępowanie w kolce nerkowej
  • URS/ureterorenoskopia
   • Zgoda na zabieg URSL-powikłania
 • Nietrzymanie moczu u kobiet
  • Badanie urodynamiczne
  • Nietrzymanie moczu-diagnostyka i leczenie specjalistyczne
  • Nietrzymanie moczu-diagnostyka wstępna

 • narzeczona-lukego2.blog

  Narzędzia odbioru zawodzą.
  Że dopasowanie takiego obrazka do takiego kontekstu, to tylko złudzenie optyczne.
  Mianowicie, hasają sobie po ekranie zgrabne młode panie, a lektor zapewnia, że mężczyźni będą dla nich tracić głowy. A to z tego powodu, że TE wkładki higieniczne sprawią cud i lekkie nietrzymanie moczu pląsających pań nie będzie widoczne, istotne i kłopotliwe dla obu stron.
  Na nietrzymanie moczu cierpią starsze, o mało medialnej urodzie, często po zabiegach operacyjnych osoby.
  Jaki sens w prezentowaniu w tym kontekście młodych kobiet? One noszą wkładki z zupełnie innych powodów.
  .

  nie-do-przy-jecia.blog

  1.       Reklama wkładek higienicznych w których jakaś idiotka mówi „ na co zwracasz uwagę jak mnie widzisz, na moje oczy? Lekki ruchy w tańcu, bo na pewno nie zwrócisz uwagi na moje lekkie nietrzymanie moczu”. Po pierwsze co to za sformułowanie „lekkie nietrzymanie moczu”? to po polsku? A po drugie- kto Cię tam będzie wąchał?

  2.

  Anioły są takie ciche ... - Onet.pl Blog

  Wychowywać i nadal nic się z tego nie ma. Wg I. rodzenie dzieci to w ogóle jest sprzeczne z ewolucją. Nie wiem, gdzie tu logika, ale jej o to nie pytałam. Jest sprzeczne i już! Zresztą, facet to ma gówno do gadania. Zrobi jej taki dziecko, a potem ona będzie musiała sobie na stare lata do apteki po tabletki na nietrzymanie moczu latać. Bo on przecież nie pójdzie. Tu włączył się B. On swojej po podpaski lata więc czemu by nie miał po tabletki pójść. "Oj, bo ty dziwny jesteś". I mamy kolejną dyskusję - kto tu jest dziwny.
  Ale wracając - generalnie facet się nie powinien wtrącać, bo to jest nasza, kobiet decyzja. A jak.