O czym chcesz poczytać na blogach?

Nieruchomości

Egzekucje komornicze

Pierwszej instancji do ponownego rozpoznania
- względnie zmianę zaskarżonego postanowienia i uwzględnienie skargi na czynności komornika w całości oraz zasądzenie na rzecz dłużnika kosztów postępowania według norm przepisanych za obie instancje.
Uzasadnienie
Zaskarżonym postanowieniem Sąd Rejonowy w K. oddalił skargę na czynności komornika w postępowaniu KM …  – dokonany przez Komornika Sądowego przy Sądzie Rejonowym w K. w dniu 25 listopada 2009r. opis i oszacowanie nieruchomości stanowiącej działkę budowlaną nr … położonej w K. dla której prowadzona jest księga wieczysta KW nr …, która to czynność została przez dłużnika zaskarżona w całości.
Dokona przez biegłego wycena nieruchomości jest zaniżona. Przyjęta w opinii wartość 106.000 zł nie odpowiada jej wartości rzeczywistej. W skardze podnoszono, że biegły A.M. we wcześniejszej sprawie, w roku 2005 dokonał wyceny tej nieruchomości na kwotę znacznie wyższą, – 149.300 zł..

Nieruchomości

W końcu Gdańsk to jeden z gospodarzy Euro 2012 w Polsce. Jest to także miasto rodzinne wpływowych polityków. Gdańsk to również idealne miejsca dla inwestycji. Z jednej strony mogą to być nieruchomości mieszkalne lub lokale komercyjne, z drugiej w apartamenty, pokoje gościnne czy kwatery. Obydwie inwestycje są bardzo interesujące i warte zastanowienia, ponieważ Gdańsk jest bardzo dobrze rozwiniętym miastem zarówno pod względem gospodarczym i przemysłowym, ale również turystycznym. Inwestycje, nieruchomości, lokale mieszkalne Jeżeli rozważasz, gdzie zainwestować swoje oszczędności na pewno warto rozważyć polskie pomorze i kupno mieszkania czy apartamentu w którymś z nadmorskich kurortów. My polecamy jedno z najlepiej rozwijających się miast w Polsce - Gdańsk. Przede wszystkim dlatego, że polskie nabrzeże każdego roku zyskuje na atrakcyjności. Zarówno nieruchomości jak i ziemia są coraz droższe i są ciągle bardzo dobrą i przyszłościową inwestycją. Gdańsk i {rejony tego.

nieruchomości Szczecin

Które należy wpisać w odpowiedni pola, aby znaleźć nieruchomość, która najbardziej nas interesuje i spełnia nasze potrzeby. Odgrywającymi największą rolę wyróżnikami na temat nieruchomości Szczecin należą na przykład: rodzaj nieruchomości, lokalizacja, miejscowość, województwo, typ zabudowy, liczba pokoi czy cena. W charakterystyce nieruchomości Szczecin można zobaczyć fotografię nieruchomości, co przybliża potencjalnemu klientowi obraz danej nieruchomości. Koszt nieruchomości w Szczecinie jest bardzo różny i zależy od pewnych parametrów. Wszystkie te wyróżniki sprawiają, że nieruchomości Szczecin różnią się od siebie. Wynajem nieruchomości w Szczecinie wiąże się z ceną za czynsz, wynajem i dodatkowe opłaty za prąd i wodę czy media. Natomiast w przypadku kupna nieruchomości Szczecin opłata za tę nieruchomość jest jednorazowa i zależy od właściciela. Na obszarze Szczecina jest jest dużo możliwości wyboru nieruchomości, w.

nieruchomości bez tajemnic

- jego kompletny brak :) (mówimy tu o bardzo konkretnej wiedzy - prawo budowlane i cywilne).

Oczywiście każde biuro ma dziś stronę www - tam trafiamy na początku. Strona to wizytówka i informacja zarazem, Zatem powinna wg mnie posiadać kilka istotnych cech.
- Przede wszystkim oczywiście oferty :) - w mieście takim jak Bydgoszcz i w jego okolicach (około 400tyś mieszkańców) aktywne biuro powinno mieć około 500 -700 aktualnych ofert. Nie wierzcie tym co mają tysiące nieruchomości :) to oznacza przede wszystkim, że nie aktualizują bazy i mają same "wieloletnie nowości" na wabia :), zaś Ci co mają poniżej 300 albo właśnie wystartowali albo zwijają manele :). - Ważne są również takie sprawy jak informacja "o firmie" - im dokładniejsza tym lepiej :) wiadomo, dobre biuro nieruchomości Bydgoszcz nie ma nic do ukrycia.

Kolejna sprawa to to, że biuro musi mieć biuro :), wirtualny biznes w tej branży nie istnieje. Warto się tam.

BON Luboń

Się święto jest znakomitą okazją do tego, by przypomnieć osobom planującym przeprowadzenie transakcji na rynku nieruchomości o tym, jak duże znaczenie dla jej powodzenia ma pomoc doświadczonego, profesjonalnego pośrednika. Kiedy w grę wchodzą oszczędności często całego życia lub kredyt, który będzie obciążeniem nawet na kilka dziesięcioleci, warto skorzystać z usług specjalisty, który nie tylko pomoże dokonać wyboru, przedstawi atuty oraz wskaże wady interesującej nas nieruchomości ale także oszacuje jej realną wartość i przeprowadzi nas przez skomplikowane formalności i zawiłości prawne. Przypominanie o wadze zawodu pośrednika jest szczególnie ważne obecnie – w obliczu możliwych zmian w aktach prawnych, nad którymi pracuje Ministerstwo Sprawiedliwości.