O czym chcesz poczytać na blogach?

Niedoczynność tarczycy

Twoje włosy

Się wyglądu skóry (jest ona przesuszona, trudno ją nawilżyć), zrogowacenie naskórka, oraz mnóstwo objawów fizycznych oraz psychologicznych. Niedoczynność objawia się poczuciem zmęczenia, senności i osłabienia. Chory nie potrafi zdobyć się na większy wysiłek fizyczny, czuje się niekomfortowo. Zdarza się, że odczuwa zimno i zmarznięcie.

Niedoczynność tarczycy jak i wypadanie włosów oraz inne uciążliwe objawy można skutecznie leczyć. Wystarczy poszukać na rynku farmaceutycznym oraz przede wszystkim udać się do lekarza. Odpowiednia terapia – i co ważniejsze regularna, pozwala na ograniczenie dolegliwości do absolutnego minimum, którego już tak nie będziemy odczuwać na co dzień. Warto więc postawić na codzienne.

 • Wrzesień 2009 (13)
 • Sierpień 2009 (24)
 • Lipiec 2009 (7)

Najnowsze wpisy

 • Kokarda na włosy
 • Pielęgnacja włosów po przedłużeniu
 • Kilka linków do artykułów o włosach
 • Kiedy wypadają nam włosy
 • Czym objawia się niedoczynność tarczycy
 • Wypadające włosy
 • Utrata włosów
 • Włosy łamliwe
 • Bez oklasków
 • Indywidualna sprawa
 • Peruka lub proteza
 • Łysienie odporne na naukowców
 • Trochę inne łysienie
 • Leczenie kobiet
 • Równouprawnienie wobec łysienia

Moje dziwaczne i zarazem komiczne życie

Polega na tym, że jednym słowem jestem bardzo gruba. I mimo tego, że próbowałam już wszystkiego, nie potrafię zgubić zbędnych kilogramów. Ćwiczyłam, biegałam, a nawet próbowałam się zagłodzić. Głodzenie się wychodzi mi na razie najlepiej i mam zamiar na razie utrzymywać to. Ale i tak nie zrzucam nawet grama mojej wagi.
Wraz z mamą podejrzewamy u mnie niedoczynność tarczycy. To choroba nieuleczalna, ale można z nią żyć. Sprawia, że nasza tarczyca nie działa tak jak powinna, i pojawiają się problemy z metabolizmem. Moja mama, kiedy była w ciąży ze mną miała nadczynność tarczycy i brała leki, więc genetycznie mogę cierpieć na skutek odwrotny, czyli na niedoczynność owego organu. Większość objawów się zgadza: nieregularne.

NIKT-NIE-MÓWIŁ-ŻE-BĘDZIE LEKKO

Nul czyli zero), ale zapytać nie zaszkodzi a więc

czy komukolwiek zdarzyły się po zaprzestaniu karmienia piersią wycieki mleczne z piersi. Zaznaczmy po roku od odstawienia dziecka!!!!!!!!!!

jasne że byłam najpierw u gina ten skierował mnie na badania , poziom prolaktyny i tarczycowe i wszystko w normie , potem usg piersi i tarczycy i dalej wszystko ok a z cyców jak eciało tak leci . Nie są to jakieś ogromne ilości ale czy to możliwe że laktacja powróciła??? może tak jak mój pies tzn suka po każdej cieczce ma urojoną ciąże a potem mleko w wymionach to co ja też mzm jakąś podświadomą chęć posiadania trzeciego dziecka!!!!!!!!!!!!!!!!

nie kategorycznie odmawiam dwie sztuki to o półtora za dużo a 3 to normalne chyba bym sie załamała . Ale tak na poważnie cholera cóż to być może ??? może ktoś ma jakieś doświadczenie w tych sprawach np dr. Ewa :)

w tym tyg powtórzę badania bo miną miesiąc od poprzednich a grubne że ho ho

i moim zdaniem to niedoczynność tarczycy ale dlaczego wyniki były w normie ?

21:55, astusia
Link Komentarze (2) »
środa, 14 lipca 2010

Listy drukowane - Onet.pl Blog

Je, robią sobie zdjęcia, niektórzy nawet je jedzą i stwierdzają, że smakują, jak migdały i posiadają wiele protein. Paranoja jakaś obrzydliwa. Trzeba zabezpieczać małe drzewka - najlepiej tiulem - skąd go tyle wziąć? Mają gościć w naszym życiu do połowy lipca. Jak plaga egipska. Ten rok jest szczególny. Przetrwamy i to.

   A u nas? Badania wykazały mi niedoczynność tarczycy - konsultowałam te sprawy z lekarzami. W sobotę spotkaliśmy się  z najbliższymi na imieninach Zosi. Zupełnie, jak w Broninie. Mama królowała, a goście dopisali, wszystko było smaczne. Dziękuję za przybycie i rozpieszczanie Zosieńki! Tylko zasmuciła nas Gapcia, gdyż miała nogę w czasowym gipsie. Jako mała kózka -.

Głowie, siedziałam w wielkim rozdziawieniu na duży, niebieski i świecący kryształ. A później cały wieczór bolał mnie przeszywająco uśmiech. Zastanawiałam się, czy warto było? Po nocy przeszło. Przy okazji kochane dziewczyny z sąsiedniego gabinetu - Aga i Agata zrobiły mi prezent, jedna bezboleśnie i ekspresowo pobrała krew na sprawdzenie powiększonej jak się zdaje tarczycy, a druga powiadomiła mnie o umożeniu opłat. Teraz, na przednówku bardzo to doceniam. Z wrażeń aż zrobiło mi się gorąco. Ludzie są dobrzy. 

   Dowiedziałam się od Rodziców o zaawansowanych planach biletowych - nadchodzi czas uroczystej zmiany warty. A bilety okropnie drogie... Taka jest cena lata.

   W pracy Monia wiedziona.