O czym chcesz poczytać na blogach?

Niebezpieczna metoda

Blog glamourhair


Witam,
oferuje usługi z zakresu profesjonalnego przedłużanie i zagęszczania włosów naturalnych jak i syntetycznych najnowsza i bezpieczna metoda MICRO RINGS HAIR EXTENSION.
Metoda ta polega na połączeniu włosa naturalnego z włosem przedłużanym za pomocą MICRO RINGÓW (małe obrączki aluminiowe z silikonowym środkiem). Obrączki są dopasowane kolorem do włosów klientki przez co są prawie niewidoczne gołym okiem!!!
Do tej metody nie używam żadnych środków chemicznych ,zgrzewarki czy kleju. Jest to metoda całkowicie bezinwazyjna w strukturę włosa!!!

Przedłużaniem i zagęszczaniem zajmuje się od ponad 2 lat. Staram sie,aby oferowane przeze mnie uslugi byly na stale wysokim poziomie ,a satysfakcja Klientki jest dla mnie najwazniejsza. Zajecie to jest nie tylko moja praca,ale rowniez hobby,ktore daje mi satysfakcje.Każdą klientkę traktuje indywidualnie dlatego wszystkie Panie zapraszam najpierw na bezpłatną konsultację, na której dobieram odpowiedni kolor włosów oraz ich strukturę.Włosy nosi się ok. 3miescy. Jest to sprawa indywidualna gdyż zależy to głównie od tempa wzrostu włosów klientki. Przedłużanie dzięki metodzie.

Rapidfilm - video bez limitu

   Przejdź do wpisu „Listy do M. (2011) - pobierz film download”
 • wtorek, 08 listopada 2011
  • Niebezpieczna metoda pobierz film download (wersja PL)

   Film pt. "Niebezpieczna metoda" to historia przyjaźni Zygmunta Freuda i Karola Gustawa Junga oraz naukowych różnicach, które doprowadziły do zerwania ich znajomości. Jest to także opowieść o skomplikowanych relacji Junga z młodą pacjentką cierpiącą na histerię..

 • Witamy w Poznaniu. Welcome to Poznan.

  DZIEŃ INDYJSKI w Instytucie Glamour

  Przedłużanie rzęs metodą 1:1

  16 cze

  W Instytucie Glamour stosowane jest najnowsze, przełomowe rozwiązanie w kosmetyce – przedłużanie rzęs metodą “jeden do jednego”. Semipermanentne przedłużanie rzęs Xtreme Lashes™ to bezpieczna metoda przedłużania rzęs – mniej inwazyjna, estetyczna, wygodna i idealnie naśladująca naturę. Pozwala na osiągnięcie pięknego i naturalnego wyglądu.

  Ponadto zapewnia wygodę na lato, a zarazem czarujące spojrzenie.
  Metoda “jeden do jednego” polega na łączeniu jednej naturalnej rzęsy z jedną rzęsą syntetyczną, przy pomocy minimalnej ilości, bardzo mocno wiążącego kleju, milimetr od powierzchni powieki. Dzięki temu powstała możliwość trwałego naśladowania życia naturalnej rzęsy, przy spełnieniu odpowiednich warunków nie ingerująca w to życie.

  Metoda “jeden.

  Piękna jak okręt,… | … czyli dziewczyny z politechniki przygody z kobiecością.

  Ją jak kryminał. Serio. I ja ją tak czytam i coś mi się przez nią zrobiło w głowę. Mam wrażenie, że te puzzle się muszą jakoś złożyć wszystkie w jedną całość, ale ja nie mam pojęcia, jak to zrobić i strasznie mnie to męczy.
  Poza tym chciałabym jeszcze napisać, że widziałam bardzo zły film pod tytułem “Niebezpieczna metoda”, w którym Keira Knightley gra chorobę psychiczną głównie przy pomocy żuchwy oraz wygłasza tekst roku (“Anioły mówią po niemiecku!”). Ku zdegustowaniu całej sali kinowej mało się po tym tekście nie udławiłam ze śmiechu. Widziałam również bardzo dobry film pod tytułem “Szpieg”, w którym.

  Szescstopni

  Od 1973 pracowała w Xerox PARC (to tam wynaleziono koło i ujarzmiono ogień) nad układami scalonymi o dużym stopniu integracji. Wraz z Carverem Meadem napisała standardowy podręcznik “Wprowadzenie do systemów VLSI”.

  Sabina Spielrein

  Bohaterka niedawno pokazywanego filmu Niebezpieczna Metoda nie powinna się właściwie znaleźć wśród naukowców, ale w jej czasach psychoanaliza była za naukę uznawana. Pierwszy kontakt Spielrein z psychoanalizą miał miejsce, gdy w wieku osiemnastu lat z ciężkimi zaburzeniami wylądowała w zakładzie psychiatrycznym w Szwajcarii. Po zakończeniu terapii rozpoczęła studia medyczne na.