O czym chcesz poczytać na blogach?

Nicole kidman australia

Far far away ...

Hehe, byłam tak zaskoczona, że nie wiedziałam jak zareagować. Taki niesamowity prezent od człowieka, którego ledwo znam, a który w jakiś przedziwny sposób jest mi bardzo bliski. Od samego początku. To ogromne szczęście móc spotkać go na swojej drodze.Skomentuj [0]

Australia 2012-03-24

Magia jest wszędzie :D I to jaka!


Film nie najnowszy bo z 2008r. Obsada jak dla mnie znakomita - w rolach głównych Nicole Kidman i Hugh Jackman (uwielbiam tych aktorów). Film długi, prawie trzygodzinny, ale to jest moim zdaniem jego wielki atut. Dzięki temu twórcy filmu stworzyli fajną perspektywę czasową, umożliwiającą obserwowanie zmian jakie zachodzą w.

juliamarcin.ownlog.com

Najbardziej


Marcin chodzi do pracy dzielnie i tam upał mu doskwiera, ale nie narzeka po za tym kończy pracę koło 14. więc jeszcze pół dnia przed nami.
Juto jedziemy oglądać fajerwerki. Będą pewnie fantastyczne zgłasza, że Australia wydaje na nie 1,5 mln $AU. O 21. są fajerwerki dla dzieci (0,5 mln $AU),a o 24. te największe. Dowiedzieliśmy się, że nie warto jechać pod samą operę, bo tam są tłumy ludzi i wcale tak dobrze nie widzieć tylko pojechać w zupełnie inne.Na otwarciu restauracji naszej koleżanki z klasy. Oni mieszkają w najdroższym osiedlu w Sydney (widoki z okna są na zatokę, operę i Harbour Bridge). Dla przykładu samo miejsce parkingowe na łódkę kosztuje 2100 $Au za miesiąc. Tam właśnie mieszka Nicole Kidman i Tom Cruise ma swój letni apartament. A Restauracja jest naprzeciwko ich domu.
Trzeba przyznać, że w ogóle nie są zarozumiali, wręcz bardzo sympatyczni.
Z okazji otwarcia przez cały dzień każdy mógł przyjść i zamówić, co chce za.

It s my life.

Się do nas uśmiechała i 

 wniosła w ten ponury listopad trochę koloru i po raz pierwszy dynię makaronową. Ugotowałam połowę i otrzymałam kopiasty talerz makaronu. Pyszny i zdrowy. Polecam. Po zupie dyniowej druga uczta, filmowa-"Australia" z Nicole Kidman.Ale na tym koniec, to był długi dzień.

23:39, baccara88
Link

co sie dzieje u gwiazd - Onet.pl Blog

Dziewczyny. Podczas niedawnego koncertu w
USA, chłopak paradował bez koszulki, co bardzo podobało się fankom.
 

Warto poznać - Xavier Samuel
 
Dlaczego warto znać tego australijskiego aktora? Ponieważ właśnie
dostał rolę w "Eclipse "!

Xavier Samuel ma 25 lata, ale wygląda młodziej dlatego często
obsadzany jest w rolach nastolatków. Właśnie otrzymał rolę Rileya
(nowonarodzonego wampira) z.
21 lipca 2009
[2]Newsy/konk/buttony/

Prawdziwa Nicole Kidman czy figura woskowa?

NicoleKidman to jedna z tych postaci show-biznesu, które przesadziły zopera-

cjami plastycznymi. Aktorka ma.