O czym chcesz poczytać na blogach?

Przejdź do wyników poniżej

Nicole kidman

fotki super gwiazd ;-) - Onet.pl Blog


28 stycznia 2009
Nicole Kidman
Teraz nota (a raczej foty) o Nicole Kidman bo jest sławna i ma na imię Nicole xDxDxD hehehe <lol2>

 
Nie jest zbyt piękna na tej focie (przynajmniej moim zdaniem...) =D
 
No tu już trochę ładniejsza... chyba ;)

 

 

I don't see it that way... - Onet.pl Blog

piosenka tematyczna, inspirowana V.W.

      Komplementy... Miła rzecz. Ktoś mówi ci, że wyglądasz jak Nicole Kidman w "Godzinach". Jeśli myślisz: "super, wyglądam jak Nicole Kidman!", to znaczy że nie widziałaś filmu. Nicole gra w nim Virginię Woolf, kobietę (wybacz Virginio, mnie też to dotyczy) o niezbyt powalającej urodzie. Podziękowałaś więc za.

Bez Popcornu | Tylko wyjątkowe filmy.

Plan i pozostaje tylko tłem dla wydarzeń na ekranie.

Tom i Grace. Przyjaciele, czy wrogowie ?

Nie lubię Nicole Kidman. Uważam, że w większości filmów gra sztywno, a jej twarz ma jeden stały, niezmienny wyraz. Tutaj jest nieco lepiej, ale i tak nie porywa. Najbardziej podobała mi się gra Stellana Skarsgarda w roli nieokrzesanego Chucka oraz Patrici Clarkson.

Co gryzie Marioosza J ???

Ciałem i swoją osobą, ale nie do końca psychiką i emocjami. Bohaterowie "Rabbit Hole" doświadczają za to całkowitego zawieszenia na granicy światów swoich wspomnień i trudnej rzeczywistości.

Becca (Nicole Kidman) i Howie (Aaron Eckhart) Corbett doświadczają czegoś, czego większość rodziców lęka się w najgłębszych zakamarkach swych serc. Wielu po prostu się do tego nie przyznaje, ale wielu także zostaje postawionych przed przytłaczającym faktem.

"Rabbit Hole" się pojawić, to kojarzenie filmu z dwoma wymienianymi na plakatach filmami jest w moim odczuciu poważnym nadużyciem dystrybutora, który najwidoczniej nie docenił inteligencji polskiego widza i podał na tacy jeden film kojarzący się z Nicole Kidman, a drugi z zawieszonym między światami, zamordowanym bohaterem Patrick'a Swayze'ego. "Rabit Hole" broni się jednak na szczęście sam, a ucieczka od stereotypowych skojarzeń radzenia sobie z tragedią jest jego jedną z najmocniejszych stron..

dzis przeczytane...

13:34, qraczek1
Link Dodaj komentarz »
Nicole Kidman pozdrawia Paparazzich

Nicole Kidman i jej narzeczony Keith Urban użyli bardzo australijskiego prezentu by uspokoic paparazzich otaczających we wtorek ich dome w Sidney.

Około 20 Paparazzich otaczało ich dom gdy usłyszeli jak otwieraja sie drzwi garażowe. Spodziewali sie ujrzeć przyszła młodą pare, gdy na ich powitanie wyszły dwie kobiety ze skrzynka piwa i wody oraz karteczką - od Nicole i Keitha.

Więcej TU
13:17, qraczek1
Link Dodaj komentarz »

ASP!S - THE HIVE (Rój): Galeria<< "INNI" >>
2004-02-01 19:18:57

Dzięki Nicole, która pożyczyła mi na kilka dni swojego laptopa z napędem DVD, nadrobiłem trochę zaległości filmowe. Przypomniałem sobie "Leona Zawodowca", obejrzałem w końcu "Queen Of The Damned", ale filmem, który najbardziej mi się spodobał był "Inni" z Nicole Kidman. Akcja jest osadzona w starym, olbrzymim domu gdzieś na angielskiej prowincji, w którym mieszka Grace z dwójką dzieci cierpiących na niesamowitą chorobę - ostrą alergię na światło. Dom jest prawie cały czas spowity w ciemnościach dzięki.

Nicole kidman australia

co sie dzieje u gwiazd - Onet.pl Blog

Dziewczyny. Podczas niedawnego koncertu w
USA, chłopak paradował bez koszulki, co bardzo podobało się fankom.
 

Warto poznać - Xavier Samuel
 
Dlaczego warto znać tego australijskiego aktora? Ponieważ właśnie
dostał rolę w "Eclipse "!

Xavier Samuel ma 25 lata, ale wygląda młodziej dlatego często
obsadzany jest w rolach nastolatków. Właśnie otrzymał rolę Rileya
(nowonarodzonego wampira) z.
21 lipca 2009
[2]Newsy/konk/buttony/

Prawdziwa Nicole Kidman czy figura woskowa?

NicoleKidman to jedna z tych postaci show-biznesu, które przesadziły zopera-

cjami plastycznymi. Aktorka ma.

It s my life.

Się do nas uśmiechała i 

 wniosła w ten ponury listopad trochę koloru i po raz pierwszy dynię makaronową. Ugotowałam połowę i otrzymałam kopiasty talerz makaronu. Pyszny i zdrowy. Polecam. Po zupie dyniowej druga uczta, filmowa-"Australia" z Nicole Kidman.Ale na tym koniec, to był długi dzień.

23:39, baccara88
Link