O czym chcesz poczytać na blogach?

Przejdź do wyników poniżej

Nick cave

books, apples and classical music

Mam ochotę przepisywać książki w komputer tylko po to, żeby jakieś darmozjady wchodziły na moją stronę, wciskały ctrl+c i ctrl+v i drukowały mój tekst, podpisując to swoim nazwiskiem i mówiąc, że to ich referat.

czas na szpan, więc dziś słucham:
opeth - when
nine inch nails - dead souls
violent femmes - color me once
nick cave and the bad seeds - red right hand
nick cave and the bad seeds - the mercy seat
nick cave and the bad seeds - do you love me
nick cave and the bad seeds - dead man in my bed

skomentuj!


2004-07-26::22:39:05::(7)::

Moonlight shadow....Swiat Scully...

In his sure embrace

He would be my first man, and with a careful hand

He wiped at the tears that ran down my faceChorus:

They call me the wild rose

But my name was Eliza Day

Why they call me it I do not know

For my name was Eliza DayNick Cave:

On the second day I brought her a flower

She was more beautiful than any woman I'd seen

I said, "Do you know where the wild roses grow

So sweet and scarlet and free?"Kylie Minogue:

On the second day he came with a single red rose

Said, "Will you give me your.

jestemfikcyjny blog

Tylko otacza. o tym rozstałem się z dziewczyną, że nie chce mi się szukać pracy, że najchętniej bym balangował. i zniknę gdzieś tam wśród innych blogów. i dobrze. przecież mnie nie ma. jestemfikcyjny.

jestemfikcyjny 2004-09-11 02:40:58
skomentuj (3)


... tak przy okazji ...
Posłuchajcie sobie Stanisława Soyki z Nickiem Cave'em w utworze "w moich ramionach". rzecz, choć cover(ale taki nezupełny), warta uwagi. utwór pochodzi z płyty Nick Cave i Przyjaciele. płyta ta została nagrana podczas Przeglądu Piosenki Aktorskiej w 1999r.. ale wracając do utworu... S. Soyka zaśpiewał fenomenalnie ( zaznaczam że nie jestem miłośnikiem jego talentu). piękne tłumaczenie i fantastyczna.

La Dolce Vita! ll 1280x1284 IE Only

A ja czysta jestem jak kolumbijska heroina, a ja kryształ, a ja woda, a ja wlewam Ci się w dłonie bielą i czernią absolutu i uciekam między paluszkami. Mamy wspólne łokcie, mamy czarne paznokcie, KOCHANY.

I TE manekiny zatańczą kankana, bo ja tak mówię, jak już pod tym wiśniowym drzewem dopełni się to, co nam Imć Nick Cave przepowiedział. Ty wiesz, ja wiem, a wy gówno wiecie i chuj wam do tego.
Jak już bedę piękna, spełni się rosyjski sen, platyna spłynie wzdłuż mojego cienia i zapleciesz mi się w warkocz na zawsze zawsze. Z. A. W. S. Z. E. Zdębiały Abstrakcjonizm Wszędobylskiego Satanisty Zagryzającego Eukaliptus.

P.S.
I pięknie razem.

Nick cave and the bad seeds

liberales uber alles

Area i szczatkowe grupy ludzi (cos jak mad max, waterworld czy glupawa tank girl, bo nic lepszego mi sie nie przypomina). jest katastrofa ekologiczna w tle, dzieci sa lyse i.Jak niemal zawsze. a szkoda. mozna bylo otrzec sie o metafizyke, petle moebiusa czy co badz i byloby dobrze, wrecz bardzo dobrze. poczatkowo wystepujace tam trzy mistyczne.Mi sie podobalo i dla niego warto siegnac po cala antologie.

nick cave and the bad seeds - red right hand
2005-09-19 15:46:02 skomentuj (8)

soydivision.blog

Inspiracji (których artysta nie ukrywa) są zupełnie inne: tu tekstowe nawiązanie do the smiths ("15 minutes with you"), tu tytuł zaczerpnięty z piosenki joy division (choć.

 

skomentuj (0)

w kinie z bradem i nickiem 2008-01-14 17:17:42

można jeszcze gdzieniegdzie zobaczyć na kinowym.

Na płycie pojawiają się także piosenki w wykonaniu m.in.:cat power, the velvet underground czy belle and sebastian. a prawdziwą wisienką na torcie jest utwór z repertuaru dawson "anyone else but.Drugie - ze względu na muzykę. jej twórcami są nick cave i warren ellis (nie ten od komiksu, ten z the bad seeds). jest delikatna i potwornie smutna. panowie wznieśli się na wyżyny, które osiągali.