O czym chcesz poczytać na blogach?

Nibiru

Wakacje na Ziemi - Onet.pl Blog


P: (L) A więc słońce nie jest źródłem okresowości „wymierań”, czy tak jest?
O: Czasami. Jest wiele przyczyn.
P: (L) Dobrze, jaka jest przyczyna tego, że to powtarza się jak w zegarku? Czy jest jakiś powód, który ma związek z regularną pulsacją?
O: Deszcze komet.
P: (L) Skąd pochodzą te deszcze komet?
O: Z gromady o własnej orbicie.
P: (L) Czy ta gromada komet orbituje wokół słońca?
O: Tak.
P: (L) Jak często ta gromada komet przybywa na płaszczyznę ekliptyki?
O: Co 3600 lat.
P: (L) O jakim ciele niebieskim mówili Sumerowie, gdy opisywali przechodzącą planetę lub Nibiru?
O: Komety.
P: (L) To ciało komet?
O: Tak.
P: (L) Czy ta gromada komet wydaje się być pojedynczym ciałem?
O: Tak.
P: (L) Czy to ten sam obiekt, o którym mówi się, że jest w drodze do nas w obecnych czasach?
O: Tak.
P: (L) Kim byli Annunaki?
O: Obcy.
P: (L) Skąd oni pochodzili?
O: Zeta Reticuli.
P: (L) Czy oni tu przybywają za każdym razem, gdy gromada komet się zbliżała, by wysysać energię dusz wytworzoną przez strach, chaos i tak dalej?
O: Tak.
P: (L) Te dwa wydarzenia są luźno ze sobą powiązane?
O: Tak.
P: (L) Czy to dlatego oni są teraz tutaj?
O: Blisko.

Zenobiusz ,ostrzega.!!!

http://www.godlikeproductions.com/forum1/message1801129/pg1
 Alien Invasion, nr UFO fałszywą flagą Albo: Annunaki powrócą do ocalić ludzkość od Nowego Porządku Świata!
Anunnaki są anty-NWO, czyli anty-elita, czyli anty-Illuminati, te starożytne kosmici są tu, by przepędzić złego systemu składającego się z 13 rodów Lucyfera. Pod rozkazami EN.LIL (znany przez Hebrajczyków jako YHVH), Pan Dowództwa na Ziemi i następcy tronu król-to-jest Nibiru, głębokie podziemne bazy wojskowe są niszczone jest z bronią jądrową, jak mówimy (Google it) jako w EN.LIL / YAHVEH-LED Anunnaki zniszczyć elit pozostałe kryjówek. Anunnaki są również systematycznie rozbrojenie, wyłączanie, wyłączanie i zniszczenie broni jądrowej wszelkiego rodzaju na całym świecie. Oni nawet zaczął nuking podziemne bazy w dniu 26 września 2011 roku, produkując efektów na powierzchni, które są jak trzęsienia ziemi. Istoty te są tutaj, aby przejąć władzę od nowa elita World Order ust Illuminati) i oddać ludziom.FEMA odgrywa istotną rolę w New World Order. Kiedy bogowie wrócić,.

Moje przemyślenia - Onet.pl Blog

Własne cele życiowe na przyszłość. Po skończeniu kursu stawały się dziwne rzeczy,potrafiłem wydawało mi się odczytywać myśli innych ludzi wchodząc do autobusu lub mimo woli w ciągu tygodnia na moich oczach były wypadki samochodowe, czasem3 dziennie. To było okropne, przemedytowałem i medytowałem 1,5 godziny dziennie nad celami życiowymi, które w konsekwencji nie zostały zrealizowane a pogorszyły mój stan psychiczny.  Na kursie była wzmianka o roku 2012, wyraźnie było wszystko naświetlone o tym, iż piramidy w Gizie były budowane przez obca cywilizacje a w 2012 roku nadleci planeta Nibiru i wraz z hiperaktywnoscia słońca przebiegunuje nasza Płanetę. Założycielem jest nadal Pan,który jest dyrektorem Silvy w Polsce zwanym pod tytułem projekt Cheopsa, nadalsą w chwili obecnej sesje kobiety, która jest podawana w stanie chanerlingu telepatycznego i kontaktuje się z duchami/obcymi, cofając się w czasie do czasu budowy piramidy Cheopsa. Oczywiście ludzie naiwni do dnia dzisiejszego dają datki na rozwój projektu. www.projekt-cheops.com.Będąc drugi raz na kursie i jeszcze nieświadomym konsekwencji, dostałem po cichu spod lady książkę Pana Roberta Tekieli – o sektach między innymi o metodzie Silvy.

UFO- Niezydentyfikowane obiekty latające - Onet.pl Blog

Czy wiesz cokolwiek o chemtrails? (Układ chmur i smug na niebie - redakcja)
OK. Chemtraile zostały wymyślone przez Edwarda Tellera. To tysiące ton mikrocząstek aluminium umieszczone w górnych partiach atmosfery ziemskiej, które mają za zadanie zwiększenie albedo naszej planety, czyli odbijanie promieni słonecznych, co związane jest z globalnym ociepleniem. Kiedyś cząstki złota, prawdziwego złota, były użyte w podobnej sytuacji, ale na innej planecie (Nibiru? przyp. P.M). Domyślam się jednak, że tego złota było o wiele więcej niż naszego aluminium. Globalne ocieplenie jest częściowo wynikiem efektu cieplarnianego, ale głównie spowodowane jest przez aktywność Słońca. To jest prawdziwy problem.

Dlaczego te informacje nie są podawane do publicznej wiadomości. Ludzie powinni i chcą wiedzieć, co ich czeka.
Z naukowego punktu widzenia to jest totalna gra. Nie wszystko jest zrozumiałe. Pewne rzeczy mogą zadziałać, a pewne nie. Informacja może tylko pogorszyć sytuację. Przecież mogą być skutki uboczne dla zdrowia, dla klimatu, Bóg jeden wie, co.

absurdalium-centaurka.blogMoże to podróżnik w czasie? W końcu wehikuł czasu powoli przestaje być tylko wizją fantastów (choć na razie tylko na poziomie subatomowym). Być może Hiszpanię odwiedził jakiś zagubiony w czasoprzestrzeni wędrowiec? (Ha! Lem to opisał w "Dziennikach Gwiazdowych"!) Trochę zastanawia co prawda fakt, iż Ziemianin miałby skorzystać ze skafandra kosmicznego, by przeskoczyć z Ziemi (przyszłości) na Ziemię (przeszłości), ale cóż my wiemy w sumie o naszej przyszłości?

A może, skoro używa skafandra kosmicznego, to nie Ziemianin? Może to tak od dawna wyczekiwany przedstawiciel Marsa, Nibiru, albo jeszcze dalszej cywilizacji? Tylko...

Dlaczego jest tak podobny do homo sapiens?

Kim więc jest postać z płaskorzeźby na średniowiecznej katedrze?

Otóż jest...

Kosmonautą.

Tak naprawdę postać została dodana przez restauratorów zabytku w 1992 roku. I choć nadal z zaskoczeniem znajduję w sieci zwolenników teorii, że jest to tak naprawdę niesamowita zagadka a wyjaśnienie "remontowe" to tylko ściema, żeby nie robić sensacji, to myślę, że obywatel poniżej, z tej samej płaskorzeźby, wiele Wam wyjaśni.