O czym chcesz poczytać na blogach?

Nfs carbon

Blog Nfs Carbon

MAM BUDOWAĆ BLOGA WYSTARCZY KOMENTOWAĆ A MOŻE SIĘ TO POJAWI 2009-04-23 NAPRAWDE

Komentarzy: 0 KODY DO GRY NFS CARBON PS2 2009-04-23 NIESKOŃCZONE NITRO

LEWO GORA GORA PRAWO LEWO LEWO PRAWO KOŁKO

NIESKOŃCZONY SPOWALNIACZ CZASU

DOL LEWO LEWO PRAWO LEWO GORA DOL KOLKO
NIE ZAPEWNIAM ŻE KODY DO NFS CARBON BĘDĄ DZIAŁAĆ


ALE.

beerte

Matura już za tydzień, ciekawe jak będzie, szczerze mówiąc to czarno to widzę. Matura to nie dla mnie, ja jestem mądry, ale życiowo, nie mam blokady mózgowej jak większość ludzi. Wiem co dobre, co fajne, jak się zachować, jak się ubrać, jak się wyrażać i rozumiem proste rzeczy, proste, ale niektórym trzeba tłumaczyć to godzinami.

73% postępu w NFS:Carbon, moje autko to porshe, którym będę jeździł w przyszłości.

Właśnie przypomniały mi się dwa sny moje, dziwne sny i postaram się je tutaj opisać bo taką mam ochotę.

Wyjechałem do obcego miasta, coś typu New York, Londyn, gdzieś tam sobie szedłem i spotkałem pewnego murzyna. Rozmawiamy, rozmawiamy, a potem nagle zaczęliśmy się.

Spoko Blog :P

Tez nie zadał! normalnie LUZ-BLUZ!!

Wy mówicie tak: 0 Carbon 2006-11-28 A więc gra sobie w Carbona (Need for Speed) Odblokowałem sobie wóz policyjny.Jest szybki jak szczała.gdy grałem nim szybki wyścig to prawie by wygrał! tylko murcielago było szybsze :( Szkoda też że nie da sie go tuningowac.Potem odblokowałem też naklejke Skeleton.Fajna nawet.A tu pytanie dla takich co już przeszli NFS Carbon.Oco chodzi w tej misji gdzie czeba wygrac z Kenji bo wygrałem ten zwykły wyścig a w kanionie nie rozumiem bo gdy sie czeba rozpędzic to dalej jest taki zakręt gdzie nie da sie wychamowac.Pozdrawiam wszystkich Need for Speedowców i wogole wszystkich pozdrawiam.:P Wy.

Sporto and hiphop

Komentarzy: 2 Carbon 2007-09-11 Carbon to super gra:). Samochody i wyścigi to moja druga pasja,ale wiecie co według mnie nfs carbon(lub inne cześci nfs'a),są jedną z najlepszych gier po prostu zaje fajne.

Komentarzy: 5 Turnieje 2007-09-11