O czym chcesz poczytać na blogach?

Nexus s

| ...::Charmed Ones::... |

Dziewczyny zabierają Brendan do domu. Prue przygotowuje mu łóżko w sowim pokoju. Sama będzie spała z Piper. Brendan dziwi się dlaczego siostry pomagają mu po tym co prawie zrobił. Dla Prue liczy się to, że do niczego nie doszło i że Brendan nie poddał się woli jego braci. Potem oboje się całują ;D

Phoebe i Piper nie są przekonane co do niewinności Brendana. Uważają, że jest złym czarownikiem i nic nie da się zrobić. Prue przekonuje je, że Brendan walczy ze swoją złą naturą i próbuje ją przezwyciężyć. Najstarsza dziwi się, bo Piper owładnięta wcześniej przez Wendigo, oraz Phoebe owładnięta przez Woogyman’a powinny rozumieć przez.Chcesz pierwszą”, cień odpowiada: „Phoebe...”....

Clair informuję Prue o dodatkowym gościu na dzisiejszej kolacji. Oprócz tego przedstawia jej profesor Beth Whittlesey, która jest szczególnie zafascynowana domem Halliwell’ów. Twierdzi, że jest on zbudowany w miejscu zwanym „spiritual nexus”, które ma potężną energię.
Prue dzwoni do Piper, by powiadomić ją o dodatkowej osobie na kolacji. Piper jest w sklepie winiarskim i szuka wina Calera Janson ’93. Została ostatnia butelka jednak jakiś facet ją uprzedza i bierze wino pierwszy. Piper kłóci się z nim i chce wepchnąć mu jakieś inne wino..

disturbnwo, podważając nieprawdę, to o czym KAŻDY powinien wiedziec - Onet.pl Blog

Wiedzieliśmy, że otwarcie opowiadasz o swoich przeżyciach z pogranicza śmierci. Gdybyś wówczas spróbował udawać, że niczego takiego nie było, odrzucilibyśmy cię natychmiast jako osobę niepewną, najprawdopodobniej cierpiącą na zaburzenia emocjonalne, nie potrafiącą odróżnić faktów od fantazji”.

            Jakie więc może być nasze stanowisko, jeśli taka była ocena profesora Absego, człowieka nauki, który później dobrze poznał Ritchiego jako jego kolega i dobry przyjaciel?
Nexus

Kiedy zniżyłem się ku ziemi… dostrzegłem jasnoniebieskie światło neonu piwa Pabst Blue Ribbon przed jednym z okien jakiejś białej kafejki na rogu ulicy na wprost mnie. Zobaczyłem też wysokiego, chudego mężczyznę otulonego czarnym płaszczem, zmierzającego ku drzwiom tej kafejki. Wylądowałem jakieś dwanaście stóp przed nim, żeby zapytać o drogę. Nie miałem pojęcia gdzie jestem, ani jak daleko od szpitala.

            „Jak się nazywa to miasto? Czy wie pan może, gdzie leży Richmond w Wirgini i w jakim.

muzyka jest moim całym życiem - Onet.pl Blog

Wcześniej w zespole o tajemniczej nazwie Ozoz (wspólnie, z niewystępującym już w Comie Wojciechem Grendą). Po rozpadzie Ozozu, tandem Witczak-Stasiak próbował założyć zespół, w którym chłopaki planowali grać muzykę, wzorując się na Illusion, Pearl Jam, Led Zeppelin, itd. Problemem okazało się znalezienie basisty. Mimo usilnych starań nie mogli porozumieć się z kandydatami na tak zaszczytne stanowisko. Po dość długim czasie Bóg zesłał im Rafała Matuszaka, który oprócz tego, że był całkiem niekulawym muzykantem, do tego rozrywkowym, to jeszcze okazało się, że mieszka 300 metrów od Witczaka. Nastąpił okres wzajemnych fascynacji. Próby odbywały się.Przedstawicieli wytwórni fonograficznych. Wydaje nam się, że koncert ten był bardzo znaczący dla zespołu. Muzycy ukończyli w międzyczasie prace nad niesamowitym "Turn back the river". Coma wielokrotnie występowała na koncertach w Łodzi, najczęściej w klubie Dekompresja. Odbywały się również występy w łódzkiej Funaberii 2 i Nexusie. Jedynym w swoim rodzaju był występ Comy podczas mszy św. w kapliczce im. św. o. Pio, w Kalonce pod Łodzią (listopad 2001). Zespół zaaranżował całą oprawę muzyczną tego wydarzenia. W tym miejscu słowa uznania dla Księdza, który taki występ wymyślił i doprowadził do skutku. Sytuacja powtórzyła się w listopadzie 2002.

Kefir 2010 – szczepionki, pneumokoki, HPV, terroryzm władzy, media i społeczeństwo, NWO i polityka

Zwyrole czasów ostatecznych odprawiają egorcyzm nad umęczoną Polską

 • Ciemnota katolicka jako choroba psychiczna / opętanie? Zenobiusz blog i jego czytelnicy wyruszają na krwawą krucjatę
 • Tajny dokument Watykanu
 • Pomnik Lecha Kaczyńskiego, prezydenta III Rzeczpospolitej
 • Afera solna: sól przemysłowa / sól wypadowa na polskich stołach. Anwil, Sanepid, prokuratura, IW – winne zbrodni przeciwko ludzkości i zbrodni ludobójstwa. Polska żywność skażona biologicznie, chemicznie, radiologicznie i genetycznie
 • Współczesna, XXI-wieczna medycyna i etyka tworami dr Mengele i innych.Niepożądanych. Źródła oficjalne podają, iż antykoncepcja hormonalna tylko nieznacznie zwiększa prawdopodobieństwo zachorowania na raka. Tymczasem prawda jest inna.
  Pamiętam, że bardzo podobna sprawa była z tzw hormonalną terapią zastępczą dla starszych kobiet. Pamiętam jak ponad dekadę temu czasopismo ‘Nexus’ alarmowało, że HTZ często powoduje raka piersi i prawdopodobnie inne nowotwory. W tym okresie oficjalnie uważano HTZ za metodę całkowicie bezpieczną, a czasopismo ‘Nexus’ i zaniepokojeni ludzie byli wyzywani od oszołomów i wyznawców teorii spiskowych.Co się okazało po latach? Po latach, gdy niezależni.

 • świat według Amayora - Onet.pl Blog

  Notką. Wszystkich znudzonych przepraszam, ale muzyka zawsze była dość ważna w moim życiu, więc należy jej się choć jedna notka na moim blogu.

  Amayor (08:10)
  2 comments

  16 marca 2005
  I’m back

  Powiem szczerze że czuje się znów świetnie, wróciła Ala z dawnych lat! Znów mam ochotę żyć,.

  Przyjaciele, a mianowicie Bartez, Dominikas i Łukasz (alfabetycznie, żeby nie było). Nikt chyba nie wie o mnie tyle co oni (ja o nich też sporo wiem). Byli tu kiedy najbardziej potrzebowałam wsparcia i wiem że mogę na nich liczyć. No a jako taki miły akcencik naszej znajomości należy tu powiedzieć że niedługo się wybieramy do Nexusa. Według mnie faceci są świetni i bez nich nie byłoby tak fajnie!

  I jeszcze małe sprostowanie odnośnie tego że świat jest do bani. Wujo, masz w 100% racje że świat nie jest do bani. Trochę przesadziłam, jest w nim wiele złych rzeczy, ale życie jest jednak piękne i pełne przyjemności. Ileż radości sprawia mi.

  Charmed - Czarodziejki - Onet.pl Blog

  Się w niej nieszczęściami.

  Phoebe i Piper próbują odnaleźć Hope, Strażniczkę potrafiącą z powrotem umieścić w puszcze wszystkie uwolnione z niej złe duchy. Aby skutecznie chronić Hope, siostry zajmują się intensywną walką z Katyą.

  Tymczasem, Paige, aby pozbyć się "dzwoniących" w niej głosów, wyrusza na swoją pierwszą misję, a nowo upieczony kur domowy, Leo, na własnej skórze doświadcza okropnego zachowania Wyatta...

   

   

   

  ***

   

  SEZON 7 / odcinek 19: Freaky Phoebe [Zakręcona Phoebe]

   

  SEZON 7 / odcinek 22: Something Wicca This Way Goes? [Czy to koniec czarowania?]

  OFICJALNY OPIS: FINAŁ SEZONU

  Z Księgą Mroku w swoich rękach, Zankou planuje otworzyć Nexusa i przejąć moc Cienia. Aby odciągnąć go od Nexusa, siostry ściągają jego uwagę na siebie. Używając zaklęcia z KM Zankou przejmuje moc Phoebe, co sprawia, że jest w stanie przewidzieć każdy planowany atak sióstr. Piper, Paige i Phoebe dochodzą do wniosku, że być może jedynym możliwym sposobem na powstrzymanie Zankou jest.