O czym chcesz poczytać na blogach?

Nexus 2

Ajdzi dark life...Behind This Hazel Eyes...

Mogę z nią nieraz pogadać, lub Pójść się pobawić gdzieś na imprezie.... No wiec, co do tej sprawy o tyle.....
Co, do Krzyśka to nie wiem czy dobrze zrobiłam wolałabym gdyby był trochę bardziej odważniejszy, no i by zaczął mnie czymś zaskakiwać inaczej nasz związek był by nudny..... Co do Łukasza, którego poznałam w Nexusie to miedzy mną a nim nigdy nic nie będzie. To była tylko zabawa on na pewno nawet mnie nie zapamiętał. W poniedziałek się dowiem. Krzysiek, jeśli to przeczytasz zadzwoń do mnie, bo musimy pogadać...
Donia do mnie przychodzi i chce się tez spotkać z Mnonią ja normalnie przesada... W dodatku odkąd Krzyśkowi.To, co ci napisałam.... Gdy Donia to przeczyta jak zawsze będzie się denerwowała i może zemną nie gadać, ale tak jak mówiłam po wyżej to nazywa się przyjaźń.... I ciekawa jestem czy przetrwa...... Ja się z Monią nie będę zadawała tylko pod 1 warunkiem ty Doniu nie zadawaj się z Łukaszem (Pumą)??????

ajdzi 2004-06-13 13:58:02
skomentuj (17)


..::Wybór::..

No i wybrałam Donie, ale warto było...Teraz jest lepiej chociażby się mi tak wydaje...:P Ocenki poprawione i luzzy już w szkole wic nawet żadna deprecha mnie nie może złapać:)pozdrowionka dla Kasi ,Doni i Pumy

ajdzi 2004-06-18 22:42:20

Tomaszzbigniew's Blog

No cóż takich historyjek było bez liku i ludzie w nie wierzą. Dlaczego?. Wiara to naturalna część ludzkiej natury. Jak komuś nie podoba się Bóg lub Jezus znajduje sobie inną wiarę. Jest wielu wyznawców zjawisk UFO i odwiedzających Ziemię kosmitów a także w cudowną Strefę 51, nie wspominając już o Chupacabra – stworzeniu niemal mitycznych pochodzącym z obcej planety.

Jeżeli kogoś interesują takie tematy z “ciemnej strony nauki” to polecam poczytać sobie takie czasopisma jak Nexus, Nieznany Świat, Czwarty Wymiar lub UFO, albo odwiedzić następujące strony internetowe:

Share this:

Dodaj do ulubionych:

Lubię
Bądź pierwszą osobą, która doda ten do listy ulubionych.

Posted 5 Kwiecień 2012 by tomaszzbigniew in Refleksje

Tagi:.

Rodzeństwo z Akillianu - 'Historia jest w Nas, tworzysz ją Ty, tworzy ją Czas...' - Onet.pl Blog


naucz mnie tańczyć pomiędzy kroplami...'


'Zagubieni w labiryncie miłości...
otaczająca aura uczuć...
wiąże ich serca na zawsze...
na wieczność...'


'Chłodny deszcz uczucie rozmywa...
On i Ona...
W miłości bez jutra...'


'...bądź z kim tylko zechcesz,
Tylko, proszę…
Przytul i pocałuj mnie choć raz...'18 kwietnia 2009
35. ‘Powroty’

- Hej, Nicpoń, twój pan się chyba znalazł, wiesz? – pies podniósł głowę i szybko do niej przyczłapał. Położył łapy na jej kolanach i wesoło zaszczekał. – Będzie mi Ciebie brakować. – pogłaskała do po mordce.

 

Do drzwi gabinetu Aarcha ktoś zapukał. Trener pozwolił na wejście. Do środka wszedł sam Artegor Nexus.

nastyyyyblond

Flaszkę:) Po drodze natknęłyśmy się na troskliwą panią z pieskiem która zaczepiła nas i powiedziała "No widziałam dziewczynki że koło was stali, ja wiem że nie ma teraz pieniążków żeby iść do kawiarenki" Hahahahaa prawie umarłyśmy jak to usłyszałyśmy, poczułyśmy się jak totalne żulice:) Potem dotarłysmy jakoś do nexusa a tam już był megawypas, dramendbejsowe imprezy są ostatnio fatalne, ale ta była zajebista, Andy C zajebiście zagrał a ja dostałam BUZIAKA od MC którego już oczywiście kocham i jego brytyjski akcent:) jadę do anglii, znajde go i bedziemy uprawiać gorący seks podczas którego on będzie rymował hahahah....
Oczywiście.Którzy jednego dnia są dla Ciebie całym światem nagle odchodzą i nawet się tego nie zauważa bo żyje się już w innym świecie.....
2004-02-05 16:51:33 skomentuj (1)


i'm gonna be iron like a lion in zion:)
1.Nie będę kierować się jedynie emocjami, czasami pomyślę główką.
2.Zanim coś powiem, przemyślę to dwa razy.
3.Znajdę sobie jakąś pasję.
4.Będę doceniać to co mam, a mam wiele.
5.Nie będę ranić najbliższych mi osób.
6.Będę więcej czasu spędzać z rodzicami.
7.Nie będę palić ohydnych papierosów....


Teraz z czystym sumieniem mogę napisać

xell blog

???
Najbardziej przekonywującej odpowiedzi udzielił znów Abiekt.
Bo mam ochotę przejść się środkiem Marszałkowskiej.
Problemem Parady jest to że ta odpowiedź jest jednocześnie żałosnym obrazem tego co dziś możemy w stosunku do tego co moglibyśmy… razem.

2009-06-17 12:16:47
skomentuj (0)


Narraganset śmierdzi towarzyskim trupem
Najpierw w Łodzi potem na gejowskich portalach gruchnęła informacja o wystawieniu na licytację na Allegro klubu blu Queen.
Gejowski popełnił bardzo mądrą i analityczną notkę dlaczego.Wszystkich wykończyła, bo to co ostatnimi czasy działo się w Narra wołało o pomstę do nieba.
O ile naprawdę uwielbiałem lokalizację na Tuwima to zawsze sceptycznie podchodziłem do obecnej na Gdańskiej.
W tej postaci to zdecydowanie był dobry lokal dla drecholskiej, drum’n'bass'owej, niewymagającej klienteli byłego Nexusa ale nie dla bywalców Narra.
Niestety zmienił się szyld ale dawni klienci nadal przychodzą.
Przykre jest to, że Narra się dostosowało właśnie do ich gustu.
Od kilku tygodni wpadałem do Narra w sobotę i za każdym razem przeżywałem coraz większy szok.
Zawsze więcej było plastikowych, upitych dziewuch.