O czym chcesz poczytać na blogach?

Newport beach

Blog theoc96

Ojca Summer i wprowadza się do niego. Marissa zostaje wykreślona z listy uczniów szkoły Harbor za postrzelenie Treya a Ryan za uderzenie dziekana Hessa na zabawie szkolnej. Ryan ma nauczanie indywidualne, a Marissa przenosi się do szkoły publicznej Newport Union gdzie poznaje Johnny który się w niej zakochuje. Marissa odrzuca jego miłość. Ryan wraca do Harbor po tym jak Summer nakrywa dziekana z Taylor i dzięki prowokacji ten zwalnia się z pracy. Marissa dzięki pomocy przyjaciół.Wszyscy są załamani. Julie i Ryan szukają zemstę na Volchoku . W końcu odnajdują go w Meksyku. Seth w ostatniej chwili dowiaduje się o tym i jedzie z Ryanem aby go powstrzymać. Ryanowi nie udaje się odnaleźć Kevina i wraca z Cohenami do Newport Beach. W końcu Volchock sam zgłasza się do Sandy'ego i zostaje aresztowany. Wszystko zaczyna wracać powoli do normy. Summer, aby nie myśleć o Marissiochronę środowiska i wraz z nowym przyjacielem Che, organizują na Uniwersytecie Browna różne.

& Onet Blog Site About Maria Sharapova & - Onet.pl Blog


26 października 2010
Newport Beach
Witam. Masha wybrała się ze swoim narzeczonym Sashą do kawiarni Peets Cafe w Newport Beach. Oni wyglądają ze sobą naprawdę cudownie!
"Walczyłam z katarem w ubiegłym tygodniu, nie mogłam pozbyć się tego nieprzyjemnego kataru, którego nabawiłam się w Azji. Dobrą wiadomością jest to, że zaczynam w tym tygodniu treningi.

m a r i a s h a r a p o v a - Onet.pl Blog

Na imprezie zorganizowanej przez Tag Heuer przy wspolpracy z Tesla Motors z ktorym dopracowuje sie projekt one-of-a-kind TAG Heuer Tesla Roadster. Samochod bedzie podrozowal w 6-miesiecznej "Odysei", a Masha miala okazje przejechac sie na Manhattan Beach. ;]

Zazdroscimy ;DD


Filmik z Promocji!


http://www.youtube.com/watch?v=A5mfS9vYBjI


 

 

 

Oczywiscie oprocz zobowiazan sponsorskich Masha ma takze.

Pracowity wieczor Marii

Wczoraj Maria wziela udzial w turnieju z cyklu World Team Tennis.

Rosjanka reprezentuje zespol Newport Beach Brakers (California), grala przeciwko druzynie Kansas City Explorers.

Masha zagrala mecz singlowy, debel i mix!

Niestety, z posrod tych trzech pojedynkow Maria wygrala zaledwie jeden i to nie w singlu lecz w deblu w parze z Eve.

Green Day Vip - Onet.pl Blog

Zrobiło, chyba czas Foxboro Hot Tubs dobiegł końca. Mam nadzieję, że teraz Green Day wezmą się do roboty i zaczną robić coś w kierunku nowego albumu.
Wygląda na to, że Billie Joe był obecny na wydarzeniu dla kampani Baracka Obamy 13 lipca w Newport Beach, gdzie zdjęcie poniżej zostało zrobione.
  


Jinx

Blog Zielonkaaa

2006-07-22
Opis filmu :

Przygody grupy  " trudnej młodzieży "  na tle losów bogatych mieszkańców dzielnicy " Newport Beach, Orange County w Kalifornii. Szkoła, przyjażń, rodzina i miłość - kaza sytuacja stwarza problemy, gdy ma sie - naście lat...
Młody, sprawiający problemy wychowawcze chłopak zostaje wplątany w życie zżytej ze soba grupy ludzi.

Blog Juti1992

0 2006-08-14 Nadmorskie miasteczko Newport Beach w hrabstwie Orange County,
             Kalifornia. Mieszkańcy mają eleganckie domy,