Newcastle united

Manchester United blog - Onet.pl Blog

Zwycięsko.

Po 20 minutach goście wyraźnie otrząsnęli się z przewagi United - i to od razu w perfekcyjny sposób. Po doskonałym dośrodkowaniu z rzutu rożnego piłkę do siatku Czerwonych Diabłów skierował Martins i tym samym Sroki objęły prowadzenie.

Z tego prowadzenia Newcastle nie cieszyło się długo - po zaledwie dwóch minutach wyrównał Darren Fletcher i mecz rozpoczął się od początku. Jeszcze przed wznowieniem gry Sir Alex Ferguson musiał dokonać zmiany - za kontuzjowanego Carricka wszedł John O`Shea.

Do końca pierwszej połowy przewagą.- po dośrodkowaniu z kornera piłka spadła wprost na głowę zawodnika Srok, jednak strzał okazał się niecelny. Po chwili Frazier Cambpell oddał celny strzał na bramkę Givena i po raz kolejny Irlandczyk wyszedł z tego pojedynku zwycięsko.

W 74 minucie mogła paść druga bramka dla United, ale po strzale głową Vidića piłka trafiła w poprzeczkę. Przy okazji Serb doznał lekkiego urazu i potrzebna była interwencja masażysty. Kontuzja okazał się nie groźna i Vidić pozostał na boisku.

Do końca spotkania trwała walka o zwycięską bramkę, jednak żadna ze.

Ruch Lewostronny!

Jeszcze nie o Premier League, ale o Carling Cup – półfinały już rozlosowane, ale przed ich analizą zastanowimy się chwilę co wydarzyło się na Upton Park, gdzie West Ham rozgromił Manchester United. Inne spotkania także zostaną przedstawione, a na wydarzenia, które miały miejsce po derby Birmingham spuścimy kurtynę milczenia. Takich zachowań promować nie zamierzamy.

Kolejnej głowie Cahilla, która w zasadzie dała wyrównanie gościom sobotniego pojedynku.

Tematem będzie także Nasri i fatalna defensywa Newcastle, dwa transfery West Bromu także znajdą się na tapecie Ruchu Lewostronnego tuż przed bogatą zapowiedzią emocjonujących najbliższych dwóch tygodni. Potrzebna jest jednak Wasza obecność i Wasze głosy w dyskusji.

Fernando Torres. Fani fanom. - Onet.pl Blog

Wielkich zmian. Mamy bardzo dobrych piłkarzy i skład. Jeśli możemy jednak stać się jeszcze silniejsi, chcemy tego.

[źródło: fcliverpool.pl]
.Emma. (09:23)
7 komentarzy

10 maja 2009
West Ham United

Możemy spokojnie odetchnąć z ulgą. Plotki o tym, że kontuzja (niestety... to akurat nie jest plotką...) Fernando ma wykluczyć go z gry na 4 tygodnie, okazała się nieprawdziwa. Hiszpan zasiadł na trybunach podczas ostatniego (wygranego 3 : 0) meczu z Newcastle United, ponieważ w środku tygodnia odnowił mu się uraz mięśnia dwugłowego. Rafa Benitez ma jednak nadzieję, że napastnik będzie gotowy do gry w meczu przeciwko West Ham United w sobotę. Oczywiście szkoleniowiec wspomniał też o innych kontuzjowanych, tj. jego rodak Xabi.

sport *Piłka nożna i nie tylko :) - blog4u.pl

Forma Ronaldo bardzo przybliżyła go do wygranej w tym zakładzie – 21-letni skrzydłowy zdobył 6 bramek w ostatnich 5 spotkaniach i ma na swoim koncie...

W niedzielne popołudnie na Old Traford rozegra się jeden z klasyków Premiership - mecz pomiędzy Manchesterm United i Newcastle United. Pierwszy gwizdek zabrzmi o 14:30 czasu polskiego.

Oczywiście murowanym faworytem jutrzejszej potyczki są „Czerwone Diabły”, które na własnym boisku nie uległy „Srokom” od 34 lat. Choć podopieczni Sir Alexa...

Uległ Fulhamowi Londyn 0:1. Jedyną bramkę dla "Cottagers" strzelił Amerykanin Clint Dempsey.

Po 2:0 odpowiednio z Readingiem i Newcastle United wygrały zdegradowany już Watford oraz Blackburn Rovers. Jeszcze wyżej, bo aż 3:0, wygrał z Portsmouth Everton. Gole dla "The Tofees" strzelali Joseph Yobo, Mikel Arteta i Gary Naysmith.

9:40

We wczorajszym meczu LM As Roma wygrała na stadionie Olimpico w Rzymie 2:1 z Manchesterem United.I z tym wiązała się moja sondaopstawić dobrze wynik tego spotkania.I są zwycięscy.A są nimi .......Shagan i ja (właściciel bloga).Gratulacje dla Shagana który w nagrode dostanie 20 komentów na swoim blogu.Także dziękuje dla innych któży brali udział w mojej sońdzie i.

Chelsea Londyn :)

W zeszłym sezonie Chelsea odpadła z rogrywek FA Cup właśnie po porażce z Newcastle. Na St' James Park "Sroki" wygrały 1:0 po bramce Patricka Kluivert'a. Ten mecz przeklnie chyba do końca swej kariery Wayne Bridge, który wtedy niefortunnie złamał kostkę i od tamtej pory zaczęły się problemy zdrowotne reprezentanta Anglii.
"Nie ma.
1 Chelsea w półfinale Pucharu Anglii 2006-03-23 Chelsea Londyn po zwycięstwie z Newcastle United 1:0 (1:0) awansowała do półfinału piłkarskiego Pucharu Anglii.
Bramkę na wagę zwycięstwa zdobył w 4. minucie John Terry. Newcastle kończyło mecz w dziesiątkę, bowiem czerwoną kartką został ukarany Robbie Elliott.
We wtorek do półfinału.

.:Znani Piłkarze Prywatnie i Zawodowo:. / .:Private and professional life of famous footballers:. - Onet.pl Blog

W sezonie 2004/2005 występował w Realu Madryt, do którego trafił za 12 mln euro. Nie zagrzał tam długo miejsca. Trudno było mu się przebić do pierwszego składu, mając takich rywali jak Raul czy Ronaldo. Od 2005 roku strzela bramki I-ligowej angielskiej drużynie, Newcastle United, która zapłaciła za niego 16 mln funtów.

W reprezentacji Anglii zadebiutował 11 lutego 1998 roku w wygranym 2:0 meczu z Chile. Był powołany na ME 2000 i 2004, a także na MŚ 2002 i 2006. Na tych ostatnich w trzecim meczu grupowym źle stanął i.