O czym chcesz poczytać na blogach?

New holland

ekogroszek

  Węglowych. W pierwszej kolejności opał workowany - ekogroszek oraz inne sorty.
 • Kupię 200 sztuk stempli budowlanych 3m Kwiecień 10, 2012
  Kupię stemple budowlane 3m. Zakup wraz z transportem na budowę do Żukczyna (4 km od Pruszcza Gdańskiego). Ilość: 200 sztuk. Proszę o oferty.
 • Kupię ciągnik Ford New Holland Kwiecień 10, 2012
  Kupię ciągnik Ford New Holland lub New Holland o mocy do 80 km. Termin zakupu: do końca kwietnia 2012 r. Proszę o oferty.
 • Kategorie

  • Ekogroszek

 • jestem sobie żółtą koparką... - bloog.pl

  Cz.III ++

  poniedziałek, 16 lutego 2009 18:09
  Huann: c.d poprzedniego - A New Holland
  ...otacza opiekuńczym ramieniem czarownicę z Baszty Czarownic, żeby nie miała odlotów w kierunku Manitou. Remont mostu w końcu się zakończył
  - została tylko samotna butla z tlenem dla potencjalnych utopców w Słupi...

  Podziel się:
  Trackback: http://bloog.pl/id,4239182,trackback

  Ciągniki Kubot, Mój to m6040 - Onet.pl Blog

  Jego talerze są nie znieszczalne! Talerze umieszczone na zabepieczeniu przeciw kamieniom non - stop. Wykonane z stali borowej hartowanej.

  niestety jest mu ciężko z moim ciągnikiem c360... ale kupiliśmy agregat uprawowy z myślą o dopięciu go pod nowy ciągnik. niestety nadal wacham się jaką markę wybrać i mogel. Poważnie rozmyślam nad Kubota m6040 lub m8540 ewentualnie jakiś New Holland ale słyszałem że są produkowane w chinach, a kubota w japoni.
  Kubota m6040 (15:31)
  Moje gospodarstwo rolne i Ja

  Niekulturalnie

  Film jest perwersyjnie wręcz zły. Bo pół biedy, gdyby jeszcze pretekstem do tych awantur były filmy wybitne albo chociaż aspirujące do miana takich. O, na przykład gdyby Agnieszka Holland umówiła się na publiczną dyskusję o filmie W ciemności z Rogerem Ebertem. Ebert jest najbardziej wpływowym amerykańskim krytykiem filmowym. W swojej recenzji z 15 lutego nazwał film Holland „przeciętnym, zbyt długim, nudnym i niepotrzebnym”.  Nie wiem nic o pretensjach pani Agnieszki. Nie słyszałem też, czy twórcy Artysty zwymyślali ją za nazwanie ich filmu „pustą wydmuszką”.

  Roger Ebert prowadzi blog Your Movie Sucks( o którego renomie niech świadczy fakt, że tytuł jest zastrzeżonym znakiem towarowym), ma także swoją.

  Autobiografię Janusza Głowackiego: „Z głowy”. I tam był taki fragment dotyczący jego pierwszej dużej premiery w Nowym Jorku. Po premierze odbyło się przyjęcie, które Głowacki tak wspominał: „na tym przyjęciu nikt poza żoną i litościwą Ireną Gruzińską do mnie nie podchodził. Bo ciągle jeszcze, to znaczy do godziny dwudziestej trzeciej, kiedy wniosą jutrzejszego New York Timesa z recenzją Franka Richa, nie wiadomo czy to sukces, czy klęska. Warto ze mną rozmawiać, czy szkoda czasu?” Frank Rich napisał dobrą recenzję, Głowacki stał się sławny. Czy gdyby recenzja była niekorzystna pozwałby Richa do sądu? Jeszcze niedawno nie przyszłoby mi coś takiego do głowy, ale nagle okazało się, że można. Czego nie wolno polskiemu.