O czym chcesz poczytać na blogach?

New age

To ja... Mój świat... Moja historia... Moje myśli... Moje słowa...

Było zagrożeniom ze strony ruchu New Age. Też nie chcę się za bardzo na ten temat rozpisywać, bo specjalistą po kilku wykładach nie jestem ;). Grunt, że zagrożenie takie, dla chrześcijanina i nie tylko, istnieje niewątpliwie. Mamy oczywiście tutaj odniesienie do pierwszego przykazania - Nie będziesz miał bogów cudzych przede mną. New Age proponuje nam różnych bogów, ale przede wszystkim stara się uczynić boga z człowieka. Pomijając rozbierzności między tym, czym było New Age w latach 60. XX wieku, a czym jest obecnie, możemy po prostu stwierdzić, że próbuje ono przekazać człowiekowi egoistyczny sposób na osiągnięcie szczęścia. Bo skoro wszystko, co.

Osiwiony | prawie oświecony

Do drugiej, gardząc drugą. Są też i tacy którzy godzą i łączą jedną i drugą religię. Osoby te mają skłonność do wiary, są naiwne. Gdyby nie te religie to były by inne. Od charakteru danej jednostki zależy czy będzie gorliwym wyznawcą, łagodnym, obrońcą czy też propagatorem.

A dlaczego to się przeplata? Ponieważ New Age wywodzi się tak na prawdę z owej katolicko-chrześcijańskiej religi która sama w sobie jest mocno zniekształcona ale to wszystko ewoluuje. Od poziomu wiary człowieka z którym przeprowadzany jest channeling zależy jakie treści zostaną wyciągnięte, mniej lub bardziej skrzywione w stronę danej wiary człowieka.

Osoby podatne,.

antropologicznie o Macedonii - Onet.pl Blog

Nieformalna mapa Skopje: Kluby, kawiarnie

New Age

Kawiarniaurządzona w stylu inspirowanym orientem, której właściciele gromadząpsy i koty, mają oczko wodne z rybami i kaczki. New Age to stary,parterowy dom, którego kilka pokoi zamieniono w przestrzeń do siedzeniana fotelach, kanapach, leżących na dywanie poduszkach. Muzyka to dub,orient, electro, Mizar:). Można napić się herbaty- ziołowej, tureckiejlub kawy. Hitem jest grzane wino podawane w małym, glinianym czajniczkui nargil. Podobno New Age stracił swój.

Urbanstyl


mimo, że moje życie jest naprawdę fajne, ciekawe i lubię je sama – przede wszystkim.

Wiecie co – przeczytalam dobry artykuł  na blogu Bogny Bialeckiej.

” Czy da się zawsze być pogodnym, uprzejmym, miłym, w dobrym nastroju? Odpowiedź zależy w dużym stopniu od wyznawanego światopoglądu. New Age i sympatyzujące z nim kierunki psychoterapii twierdzą, że można zawsze być pogodnym. New Age głosi, iż jedyną przyczyną zła na świecie są ludzie, a konkretnie – ich sposób myślenia o świecie. Jeśli więc zmienimy swój sposób myślenia – możemy być zawsze zadowoleni, samorealizujący się i w pełni.

Strona Stowarzyszenia Papaboys w Polsce | Pamięć o Janie Pawle II w pomoc Papiezowi Benedyktowi XVI

Ds. Uwalniania trwa na Jasnej Górze. W pięciodniowym spotkaniu udział bierze prawie 300 osób, kapłanów oraz świeckich, którzy pomagają egzorcystom. Zjazd zgromadził przedstawicieli krajów niemieckojęzycznych oraz dawnego bloku komunistycznego.

Spotkanie służy przede wszystkim poszerzaniu wiedzy związanej z okultyzmem i New Age oraz wymianie doświadczeń – podkreślił ks. Andrzej Grefkowicz, egzorcysta archidiecezji warszawskiej. „Czas obecny jest czasem, w którym te trendy New Age próbują przenikać działalność psychologów. Wiele tzw. pomocy psychologicznej jest faktycznie formami okultyzmu chociażby ustawienia Hellingera czy korzystanie z hipnozy”. Złe duchy, czyli upadłe anioły, istnieją i co do tego nie ma wątpliwości – przekonuje ks. Grefkowicz. Podkreśla, że ludzi opętanych przez szatana.

Brodway Dance Show. - Onet.pl Blog

Zakładał z młodszą siostrą. Uważał, że kobiety były wredne i zwykle udawało im się wkręcić mężczyzn, bądź im dokuczyć. Jego siostra miała dwanaście lat i była istnym wulkanem energii, tak jak jej brat, z tym jednym wyjątkiem, że była niezwykle cwana.- Może wyskoczysz dziś z nami do New Age? Uczniowie wpadają tam w każdy czwartek, żeby potańczyć. Fajny, burleskowy klub- mówił dalej nie zwracając uwagi na szturchającego go Jakoba. W końcu złapał jego dłoń, odsuwając ją i niewiele brakowało by strącił go z wysokiego stołka.- Co ci odbija człowieku? Zachowuj się przy.

jadłodajnia

Wielu z nich doświadczyło zwycięstwa nad grzechem.

Niejednokrotnie obserwowałeś rozpro­mienione twarze młodych ludzi z ruchu Moona, którzy opowiadali o niewoli narkotyków i seksu zanim “boże zasady” “czcigodnego” Moona oświeciły ich.

Osoby z ruchu New Age informują z entuzjazmem, że wschodnie metody medytacji pozwalają im wejść w stan świadomości jaką posiadał Chrystus co objawia się w siłą do rzucenia palenia czy stania się wegetarianinem. Okultystyczna moc spływająca na medytacyjne pomieszczenia New Age nie jest jednak tą samą, która pochodzi od Ducha Świętego. Osoby z.