O czym chcesz poczytać na blogach?

Przejdź do wyników poniżej

Neurolog

Diabetolog Krak 65533 w

  • Dodaj komentarz do wpisu „Alergolog Kraków”
 • czwartek, 07 lipca 2011
  • Neurolog kraków

   Neurologia to domena medycyny, której kluczowym zadaniem widnieje zajmowanie się różnorodnymi schorzeniami dotyczącymi układu nerwowego. Zakres ta widnieje bardzo zbliżona swoim zakresem do psychiatrii, ponieważ co niemiara chorób o podłożu neurologicznym staje się w podobny sposób domeną psychiatrów. Różnią się od chwili siebie tym chociaż, że psychiatria absorbuje się zaburzeniami zachowania, tudzież neurologia wadami układu nerwowego. Jak w Krakowie odszukać smakowitego lekarza neurologa? Specjalistów tej dyscyplin nie brakuje w stolicy Małopolski. Najszybciej lecz będziemy mogli się dowiedzieć wiele na temat tych specjalistów korzystając z Internetu. Po wpisaniu w wyszukiwarkę hasła neurolog Kraków wyszukamy wszystko co nam niebezprzedmiotowe. Co grunt znajdziemy w podobny sposób natomiast opinie innych pacjentów na temat oddanego lekarza. Między najczęściej występujących chorób.

 • anikoda.blog

  Chodzik 2007-05-19 06:50:01

  dostala Nitka od swojej pani terapeutki. Taki malutki, profesjonalny. Taki staruszkowy tylko, ze nie prowadzi sie go przed soba ale z tylu. Otacza dziecko dokola, z przodu sa raczki. Maluch idzie w nim sam, podpierajac sie na raczkach ale jak "zapomni" ruszyc nozkami to z tylu barierka popycha malucha w pupke i przypomina, ze trzeba sie ruszyc.
  Cudenko. Moze kiedys zamieszcze jakies zdjecie...
  Jest wiec Nitka na etapie nauki chodzenia. Ciekawe jak dlugo bedzie w tym chodziku???

  skomentuj (0)

  jutro 2007-05-29 05:39:41

  rano wizyta u neurologa w szpitalu dzieciecym
  bardzo sie denerwuje
  niby jeszcze nie mam czym; wszystko na moje oko w stanie "poprawiajacym sie" ale boje sie, ze uslysze cos, czego sie nie spodziewam
  po prostu sie boje

  skomentuj (2)

  sa takie choroby 2007-05-30 18:25:00

  ktore koncza sie -------
  ciezkie choroby metaboliczne i choroby miesni
  nie moge o tym myslec
  Anita jest badana na dwie z nich bo cos w poprzednich badaniach nie wyszlo tak jak trzeba
  nie zdawalam sobie sprawy, ze cos takiego moze nas czekac
  myslalam, ze juz wszystko co najgorsze zostalo wykluczone
  .

  Reumatolog Krak 65533 w

   • Dodaj komentarz do wpisu „Proktolog Kraków”
 • czwartek, 07 lipca 2011
  • Neurolog kraków

   Neurologia owo aspekt medycyny, jakiej przewodnim zadaniem widnieje zajmowanie się różnorodnymi schorzeniami dotyczącymi układu nerwowego. Aspekt ta widnieje wybitnie zbliżona własnym zakresem aż do psychiatrii, bowiem mnogość chorób o podłożu neurologicznym staje się podobnie jak domeną psychiatrów. Różnią się odkąd siebie tym jednak, iż psychiatria zaprząta się zaburzeniami zachowania, i neurologia wadami układu nerwowego. Podczas gdy w Krakowie wyszperać smacznego lekarza neurologa? Specjalistów tej dyscyplin nie brakuje w stolicy Małopolski. Najszybciej acz będziemy mogli się dowiedzieć dużo odnośnie do tych specjalistów korzystając spośród Internetu. Po wpisaniu w wyszukiwarkę hasła neurolog Kraków wyszukamy komplet co mnie niedaremne. Co ważne znajdziemy podobnie jak zaś opinie pozostałych pacjentów odnośnie do sprezentowanego lekarza. Między tak bywa występujących chorób neurologicznych.

 • Ortopeda Krak 65533 w

    Kraków”
   • Dodaj komentarz do wpisu „Alergolog Kraków”
 • czwartek, 07 lipca 2011
  • Neurolog kraków

   Neurologia to dziedzina medycyny, której naczelnym zadaniem jest zajmowanie się różnorodnymi schorzeniami dotyczącymi układu nerwowego. Sfera ta jest wielce zbliżona swoim zakresem do psychiatrii, jako że mnóstwo chorób o podłożu neurologicznym staje się również domeną psychiatrów. Różnią się od chwili siebie tym jednakże, że psychiatria absorbuje się zaburzeniami zachowania, a neurologia wadami układu nerwowego. Kiedy w Krakowie wyszperać smakowitego lekarza neurologa? Specjalistów tej dziedziny nie brakuje w stolicy Małopolski. Najszybciej jednakże będziemy mogli się dowiedzieć co niemiara na temat tych specjalistów korzystając z Internetu. Po wpisaniu w wyszukiwarkę hasła neurolog Kraków wyszukamy suma co nam niezbyteczne. Co grunt znajdziemy także natomiast opinie różnych pacjentów na temat przekazanego lekarza. Wśród zazwyczaj występujących chorób neurologicznych jesteśmy.

 • Internista Krak 65533 w

   • Dodaj komentarz do wpisu „Proktolog Krak�w”
 • czwartek, 07 lipca 2011
  • Neurolog kraków

   Neurologia to dziedzina medycyny, której nadrzędnym zadaniem jest zajmowanie się różnorodnymi schorzeniami dotyczącymi układu nerwowego. Dziedzina ta jest wielce zbliżona swoim zakresem do psychiatrii, bo masa chorób o podłożu neurologicznym staje się również domeną psychiatrów. Różnią się od momentu siebie tym jakkolwiek, że psychiatria pochłania się zaburzeniami zachowania, a neurologia wadami układu nerwowego. Kiedy w Krakowie wynaleźć rozkosznego lekarza neurologa? Specjalistów tej dziedziny nie brakuje w stolicy Małopolski. Najszybciej jednak będziemy mogli się dowiedzieć co niemiara na temat tych specjalistów korzystając z Internetu. Po wpisaniu w wyszukiwarkę hasła neurolog Kraków wyszukamy całość co nam nieczcze. Co grunt znajdziemy także tudzież opinie różnych pacjentów na temat podarowanego lekarza. Wśród przeważnie występujących chorób neurologicznych jesteśmy.

 • Mały pamietnik malarki. - bloog.pl

  Aż przyjdzie na mnie kolej, kiedy to zapyta mnie. Co mi jest? Wreszcie nadeszła ta oczekiwana chwila, lekarz zapytał , co mi dolega? Więc ze łzami w oczach, szlochając i jąkając się w mojej boleści, opowiedziałam mu co mnie boli. Pokazałam mu leki, które miałam przepisane. Lekarz obejrzał moje nogi, zerknął na leki i zalecił godzinną kroplówkę przeciwbólową. Moja poprzedniczka i ja ułożyłyśmy się na odpowiednich do tego zabiegu łóżkach. W przerwach piętnasto minutowych pielęgniarka odwiedzała nas, pytając o poprawę. Czułam, że ból nie ustępuje, pomoc taka nie mogła odnieść skutku. Po godzinie lekarz dyżurujący przekazał mnie spcjaliście neurologowi. Ten zaś, to samo badanie przeprowdził co jego poprzednik. Finał był taki. Ze względu mojej choroby serca nie można mi przepisać innych leków jak tylko te , które już mam, no i jeszcze przepisał następne pigułki, oczywiście też przeciwbólowe, tylko może o innym składzie chemicznym. Razem miałam już ich opakowań osiem, nie licząc zastrzyków. Zalecił mi pobrać je wszystkie i udać się do mojej lekarz rodzinnej po skierowanie do przychodni neurologicznej i po skierowanie na prześwietlenie kręgosłupa i nogi. No i odesłał mnie do domu. Wszystko to działo się w jednym dniu. Powrót do ganinetu zabiegowego na zastrzyk, potem oczekiwanie na .

  maniki

  - I na wzajem
  - Do jutra
  - Do jutra
  Bogdan patrzył chwilę za nią
  Biegła
  Była taka radosna...

  Maniki wparzyła do Chatki Darka
  - Maniki? Przed północą, będę to musiał w kalendarzu odnotować
  - Dareeek no nie mogłam wcześniej


  Komentarzy: 0 Real - Leczenie 14 grudzień 2010 Byłam dziś z Moją Mamą u neurologa
  i jest światełko w tunelu
  promyk nadziei
  będę ten promyk podsycać aż pojawi się płomień
  i nie pozwolę mu zagasnąć
  Prawdopodobie Mama nie cierpi na Alzheimera
  to może być głęboka depresja
  Jest szansa by Mamie pomóc
  Do lekarza należy mieć zaufanie
  Ufam tej Pani Neurolog :)
  opowiedziałam jej o tym jak martwiłam się o Mamę
  kiedy po śmierci Brata codziennie chodziła na cmentarz
  byłam tym zaniepokojona
  Mama była załamana śmiercią ukochanego syna
  Pamiętam jak rodzice mówili że Święta są dla nich smutne
  bo nie ma Darka, ja wtedy mówiłam że.

  Neurolog dziecięcy

  "W życiu piękne są tylko chwile.. "

  Ze szpitala. Tydzien tam spędziłam. Powód dzięki któremu tam sie znalazłam to była ta moja straszna opuchlizna i w poniedziałek zemdlałam.Był u mnie lekarz zbadał, już mnie chciał wysłać do szpitala ale powiedział żebym przyszła w środe do przychodni. Poszłam i od razu dostałam skierowanie na oddział dziecięcy. Przyjęta zostałam o 11. 

  Przeszłam serie badań. I krew dwa razy pobierana, mocz, liczba Addisa, bilans płynów, ekg, prześwietlenie.
  Wogóle to podejrzewali mi zatoki, prześwietlenie nic nie wykazało. Potem że mam coś z nerkami bo też oczy od tego puchną. No i wyniki dobre. Ogólnie odwiedziałam jeszcze laryngologa, okuliste wkońcu coś dostałam na oczy :) Wczoraj byłam u neurologa. Wszystko dobrze. Tam w opisie od niego było że zalecone jest wykonanie badania eeg i że nie wykonane z powodu popsucia sprzętu dobre nie ;) Co za szpital żeby sprzęt był popsuty. 

  Troche nudno w szpitalu. Ale codziennie miałam gości. Mój Skarb mnie odwiedzał, koleżanki, kolega, mama Tomka.

  blog kasiuchna24

  Wrodzoną wade serca. Zabrano Ją ze szpitala w Koninie do Kliniki w Poznaniu. Tam leżała 2 tygodnie na oddziale izolacyjnym. To był dla nas szok. Byliśmy załamani co to będzie z naszym dzieckiem. W Poznaniu włączono leczenie. Po powrocie do domu wszystko było dobrze. W marcu 2009 trafiłam z córką na oddział dziecięcy w Koninie Zosia dostała ataku drgawek po raz pierwszy. Okazało się, że to epilepsja czyli padaczka. i znów kolejny szok. Główka zosi zaczeła się powiększać z dnia na dzień. Przewieziono Zosie do Kliniki do Poznania na zabieg, Została założona  zastawka komorowo-otrzewna. Po ok. miesiącu.Do domu to był czwartek. W piątek ok. godz. 7:00 zabierało nas pogotowie z domu gdyż Zosia znów dostała ataku. W szpitalu włączono leczenie. Od tej pory byłyśmy częstymi goścmi na oddziale a to oskrzela , padaczka. W sierpniu 2009 Zosia zaczeła dziwnie drgać kilka razy na raz takimi seriami po konsultacji z neurologiem okazało się,  że to Zespół Westa. Trzeba było włączyć nowe leczenie. Na początku pomogło ale z czasem zaczeła dostawać więcej napadów z utratą świadomości. Ciężko było nam zrozumięć dlaczego nas to spotyka. Dziś Zosia jest dzieckiem leżącym, niewidomym,ma wrodzone wodogłowie,.

  DZIELIMY SZCZęśCIE NA Pół - O mnie - bloog.pl

  Znaczna poprawa,pomaleńku zaczął do nas wracać,nie wiem co to jest,ale to zdarzyło się juz trzeci raz w tym miesiącu,tym razem jednak było tragicznie.Zastanawiam się ,czy ma tak zatruty organizm od ostatniego leczenia antybiotykami? nie mam pojęcia ,wiem że nie mogę tego tak zostawić,jutro będę ustalała wizytę u neurologa,może to coś wyjaśni.
  Ale jakby tego było mało ,dzis niedziela,zapowiadała się wspaniale,Kacpi radosny,bawił sie wreszcie zabawkami jakie dostał pod choinkę,jak zwykle podałam mu soczek do picia,no i sie rozpętało piekło,ostry atak bólowy,domyślam się że wątroba znów o sobie daje znać,straszne.Się z bólu jak rybka ,łezki leciały mu wielkimi kroplami,a moje serce rozrywało się i nie mogłam pomóc,mogłam tylko czekać,sami nie wiedzieliśmy jak długo.Ja od razu chciałam wzywać karetkę,ale mój mąż jest bardziej opanowany ,więc czekaliśmy,ale i on widział że nie przechodzi więc zadzwoniłam na oddział dziecięcy do szpitala i P. doktor kazała nam przyjechać,no to szybkie pakowanie,w samochód i jeszcze tylko do CPN zatankować i na oddział,ale w chwili jak wjchaliśmy na stacje paliw,Kacpunio zasnął,zaczął spokojnie oddychać,nam kamień z serca spadł postanowiliśmy wracać do domu i poczekać na dalszy rozwój.

  mateuszmortka.blog

  Gastroenterolog,
  -  Łódz - urolog,  
  - Łodz - chirurg dzieięcy ( specjalizujący się w Układzie pokarmowym, tak poprostu mówiąc :) )

  Początek września rozpoczęliśmy na odziale neurologii w Łódzi, kontrolne eeg,tomografia, konsultacja z neurochirurgiem - podejrzenie dysfunkcji zastawki i pozostałe badania wszelakie.

  2 miesięczny pobyt na odziale  chirurgii dzieciecej w ICZMP w Łodzi, gdzie.

  Będzie wymagał tam powrotów, gdyż jest cały porażony, bardzo wiotki i stąd problemy z refluksem , jedzeniem i oczywiście z wypróżnianiem!!!

  Jednak trafiamy tam w BARDZO DOBRE ręce Pani Profesor Anny Piasecznej- Piotrowskiej!!!
  I oczywiście pozostałych członków załogi oddziału Chirurgi i Urologii Dziecięcej Instytutu Centrum Zdrowia Matki Polki w ŁOdzi!!!  Tagi: wizyty, operacje, profesor, zabiegi, refluks, chirurg dziecięcy