O czym chcesz poczytać na blogach?

Przejdź do wyników poniżej

Netia

I'm the best and fuck the rest!

On ogłoszony dniem Samotników ;];] Pozdrawiamy Wszystkich Samotnych... Jakie macie palny na ten "wyjątkowy" dzień?? O tym tez piszcie w komentarzach... No i juz niedługo ferie(pozostało:12 dni)... i niedługo moje urodzinki... nie pisze którego... Bede tylko czekać czy kiedys ktos o mnie sobie przypomni ;D;D Hm... jeszcze cos... zebym niczego nie zapomnila...AaAa.. a ocenki w budzie jako tako moga byc... najgorzej z mata
:( ale jakos da sie przezyc :) przynajmniej 3 muszem miec :)(w sumie to mam 2...) No i to by byla chyba juz ostatnia wiadomość... No to PA :***


Nabazgrane przez Neti ;> 2004-02-03 19:09:21
skomentuj (4)


:))) czy tez moze :((( ??
Cześć :))) Qrde juz mi sie odechciewa pisania notek, nie ze wzgledu ze pisac mi sie nie chce tylko ze jak chce ja dodac to ona durna jedna mi sie dodac nie chce :((( i pozniej mi sie juz od nowa jej pisac nie chce ;] no ale teraz pisze ;] Neti, dzielna dziewczyna przezwyciezyla chorobe ;] i juz jest zdrowa :) A dziś jesj już sroda... a 14 Walentynki Qrde co za debil wymysli to ?? Tak samo ze szkoła... no ale szkole lubie tylko jako budynek ;] No i za nieglugo bede też ferie :D Całe 2 tygodnie.

a-net blog

Numer telefonu od głębokich lat 70-tych. Nie dziwne wiec, że poprosiliśmy o przeniesienie numeru. Jak się okazało, operacja taka wcale nie jest prosta. Po dwóch dniach od momentu dostarczenia usługi telefon milczał. W związku z tym, spróbowaliśmy zgłosić ten problem na infolinii. Niestety, przełączani od jednego konsultanta do drugiego, nie byliśmy w stanie ustalić, co konkretnie się stało. Wreszcie po tygodniu zaparłam się i postanowiłam wysłuchać po raz setny pięknej, kojącej nerwy klienta muzyki Chopina i po 40 minutach odsyłania do kolejnych osób, wreszcie udało się. Ot, drobnostka. Netia pomyliła numer i został mi podłączony numer z końcówką -83, zamiast -86. Wytłumaczyłam Pani, że jest kolosalna różnica pomiędzy szóstka i trójka i trójka absolutnie mi nie odpowiada. Ale zachęcana przez Panią Konsultantkę zadzwoniłam z komórki na telefon stacjonarny. Jakież było moje zdziwienie, gdy zamiast dzwonka mojego telefonu, w słuchawce odezwała się starsza Pani, która ze zdziwieniem oznajmiła, że to jej numer! Co ciekawsze, kiedy dzwoniłam ze stacjonarnego na komórkę, pokazywałam mi się nieszczęsna końcówka -83... Czyżbym mogła sobie dzwonić za darmo, na koszt.

65 lvl Spellsinger - Hindemith

To marzycel jest ;) Potrafie godzinami gapic sie w sofit (poprzestaje zazwyczaj na 5 minutach z powodu braku czasu) A tak wogle to ja wnosze skarge!! JA KCE ZEBY PRZEDLOOOZYLI NAM DLOOOGOSC DNIA!! DOBA JEST STANOWCZO ZA KROOOTKA!! Nie? A ja jaszcze marnoje czas na pisanie do siebie... mnie chyba ryje... Wybiore sie do psychiatry! Najwiekszym moim problemem jest odkladanie wszytkiego na ostatnia chwile... wracam ze szkoly 3 godziny kraze po domq siedze mysle jem gapie sie w sooofit a pozniej siedze do 4 nad ranem i robie lekcje... poczatkowe stadium schizofrenii... ;| Pozdro dla wszytkich kto to czytaja... :* Palua i Neti
2004-03-18 22:56:26 skomentuj (3)


***
Mam juz tego wszytkiego dosc...!! Chciałabym sobie usiąśc i niczym sie nie przejmujac pograć sobie albo porobic szbloniki bo mam takie fajowe pomysły... odbiecałam zrobic szablon psiapsiooolce i nie mam na to czasu... ten tydzien to bedzie istne piekło..!
A co do dni otwartych... scenka udała się ok... konkurs ktory organizowałam troszq gorzej... no ale jakos się przeżyje! Moja qzyneczka ktora miala byc swiadkiem na biezmofaniu opoooscilam mnie ;[ Jednym slooofem wszytko sie wali... w domq wysiedziec nie.

play4

Posiadaniu: (i) przynajmniej 20% Udziałów, Netia Mobile będzie uprawniona do powoływania, zawieszania i odwoływania dwóch członków Rady Nadzorczej, oraz (ii) 10% - 20% Udziałów - jednego członka Rady Nadzorczej, oraz do powołania przewodniczącego Rady Nadzorczej. Pozostałych członków Rady Nadzorczej powoływać będą Novator i Tollerton lub zgromadzenie wspólników P4.

Zarząd P4 składać się będzie z nie więcej niż sześciu członków powoływanych przez Radę Nadzorczą zgodnie z określonymi procedurami zapewniającymi obu Wspólnikom czytelny i wyważony proces podejmowania decyzji. Netia Mobile zachowa prawo zawieszania w czynnościach i odwoływania poszczególnych członków Zarządu w przypadku ich powołania niezgodnie z tymi procedurami.

Do dnia 23 sierpnia 2008 roku żaden z udziałowców P4 nie może dokonać rozporządzenia swoimi Udziałami, bez uzyskania zgody pozostałych Wspólników, z wyłączeniem dozwolonych rozporządzeń dokonywanych odpowiednio w ramach ich grup kapitałowych. W przypadku, gdy w stosunku do któregokolwiek Wspólnika nastąpi zmiana kontroli, pozostali Wspólnicy będą uprawnieni do odkupienia Udziałów będących w posiadaniu Wspólnika, u którego.

commandantetrading

I D- znajdują się w podażowym układzie  ale powoli zbliżają się do siebie, ADX znajduje się coraz niżej, sygnalizując tym samym możliwość większego ruchu już niebawem, MACD generuje sygnał kupna, znajduje się jednak jeszcze pod linią równowagi...

12:59, commandante1
Link Dodaj komentarz »
NETIA

Wspracie na walorku NETIA narazie trzyma, w dodoatku na interweniale 60 minutowym w ostatniej godzinie pojawiła się szpulka z dłuższym dolnym knotem sugerując wykańczanie się siły podaży, narazie najważniejsze że  wspracie na 5.05 trzyma i widoczne są symptomy poprawy sytuacji chociażby na takich wskaźnikach jak RSI i DETREND OSCYLATOR gdzie widoczne są dywergencje byka po ostatniej korekcie. Symptomy symptomami ale pamiętajmy, że wciąż trwa krótkoterminowy trend spadkowy, podkerślony przez sygnał sprtzedązy na MACD oraz na liniach D+ i D-. a średnie kroczące znajdują się w układzie.

Netia telewizja

Should I stay or should I go?

I w kolorze.

Szczerze mówiąc nie chciałbym wychowywać się w takim miejscu. Żal mi dzieci które jeżdżą na rowerach w tej przerośniętej klatce, rzecz jasna z kaskami i ochraniaczami na łokcie i kolana. Pewnie narażę się wszystkim tym psycholożkom, które w telewizji pieprzą o bezstresowym wychowaniu, ale uważam, że dzieciństwo jest właśnie od tego, aby rozwalać sobie zarówno łokcie jak i kolana, a czasami nawet głowę. Dziecko wychowane w takim hermetycznym i zbyt bezpiecznym środowisku raczej nie nauczy się samodzieności.Wziąłem wtedy mniejszej prędkości. Krótko mówiąc: nie dało się, bo cośtam. Zdecydowałem się więc wrócić do mojego starego, ale jarego SDI. Niedawno jednak stwierdziłem, że moje SDI jest jednak dużo bardziej stare, niż jare. Postanowiłem zamówić szybki internet w Netii. Aby uniknąć nieprzyjemności zapytałem najsampierw, jaką prędkość maksymalnie mogę zamówić. 'Musi pan zadzwonić do TPSA, bo my tylko dzierżawimy od nich linię i nie mamy takich informacji.'

Zgoda więc, zadzwoniłem. Poniewaz jestem bardzo sprytnym.

Blog zuzek444

On chyba .....a zresztą zobaczcie sami i komentujcie!!

Komentarzy: 3 reklkama netii poniedziałek, 13 grudzień 2010, 14:21 cześć.zapomniałam wam powiedzieć że po oglądnięciu filmu pojawiają się na dole też filmy z tej serii.więc bez obaw możecie oglądać w jednym okienku dużo filmów.teraz dam reklemę z telewizji [moją ulubioną].na końcu na jego oczy patrzcie!!!
Komentarzy: 1

Netia internet

WiTaM nA oDlOtOwYm BlOgAsKu PaUlUsA :P ^^ :** - Onet.pl Blog

Lipca 2008
Cześć Wam;)
Cześć!!!  Przepraszam , że nie pisałam noci ale mi się nie chciało i nie było mnie na internecie... Ale dużo komków i wejść jest na moim koffanym blogasku!!!  No właśnie mam dla Was zadanko........tzn. jest to KONKURS na najciekawszy temat o którym można pisać na blogu  A więc czekam na ODP. do 02.08.08.r. Myślę , że.
Troszeczkę o mnie.....
Imię:Paulina
Nazwisko:po Tatusiu :)
Ksywa:Paulus,Paula :P
Hobby:jazda konna,jazda na rowerku,jazda na nartach,spotkania z przyjaciółmi itd. :]
Kumpele:Ami,Karolaaa,Pola,Netia:)
Kumple:Damian,Kamil,Kuba,Amadeusz;)^^
Ulubione.

Z życia admina ;)

16 wrz
2009

Kategoria: brak kategorii
Komentarze (5), Dodaj
Chyba wszystko się jednak odrobinę wydłuży :/
Przez wybryki internetu z Netii straciliśmy prawie całą pracę, na szczęście jednak udało się większą część odzyskać ;) - jednak nie wszystko a to znaczy że trzeba to napisać od nowa.

Tak czy inaczej po pasku przyjdzie czas na inną niewielką opcje która już jest.
kluby (1) konto sponsorowane (3) nowe opcje (5) nowe serwisy (1) praca (1) problemy (3) serwery (3) statystyki (1) szablony (1)
Nasze serwisy
Serwis społecznościowy
Blogi internetowe
Fotoblogi

Przydatne strony
Dział pomocy
Oficjalne forum.