O czym chcesz poczytać na blogach?

Net framework 4

Raku's blog

 3: provider=System.Data.SqlClient;provider 
 4: connection string="Data.
 1: SqlConnectionStringBuilder connBuilder = new SqlConnectionStringBuilder(connectionString);

Problem?

W tym że atrybut metadata jest nie rozpoznawany przez SqlConnectionStringBuilder i należy zamiast niego użyć dla Entity Framework użyć klasy EntityConnectionStringBuilder i wygenerować odpowiedni connectionString.

nHibernate automatyczny update encji bez ich modyfikacji… czyli mapujemy poprawnie Egzamin 70-562 Microsoft .NET Framework 3.5, ASP.NET Application Development

DZG

RC. Do uruchomienia programu wymagany jest system Windows Vista lub Windows XP (w tym drugim przypadku wymagany jest zainstalowany w systemie .NET Framework 3.0). Źródło: dobreprogramy.pl
Więcej ».
Minutę. W fazie testów jest także inny skaner - TotalScan. NanoScan wymaga do pracy systemu Windows 98, Me, NT, 2000 lub XP, przeglądarki Internet Explorer w wersji min. 5.5, a także włączonej obsługi JavaScript. Umożliwia przeprowadzenie podstawowego skanowania pamięci operacyjnej.Szpiegujących i innego złośliwego oprogramowania. Do uruchomienia skanera wymagana jest instalacji kontrolki ActiveX o wielkości około 400 kB. Według producenta skanowanie ma trwać około minuty. U mine trwało to ok. 4 minut co i tak wg mnie jest imponującym wynikiem. Nano Scan.Dawno juz nie pokazywałem nic swojego. Dzisiaj w ramach praktyki zrobilem pewien projekt. Prosze o komentarze:) A jesli ktos jest nim zainteresowany neich pisze. Zrobienie go zajelo mi 4h. Swierzy projekcik bo dzisiejszy ;)
Kliknij miniaturke aby powiększyć.

Grzegorz Wodniczak

N « gru   lut »  12 3456789 101112

  • Zarejestruj się
  • Zaloguj się
  • Kanał RSS z wpisami
  • Kanał RSS z komentarzami
  • WordPress.com

O pojawieniu się tej wersji otrzymałem od… hostingu webio! Wysłali mi maila z informacją o wspieraniu przez ich serwery najnowszej wersji framework’a. Nie spodziewałem się, że umożliwią to szybciej, niż ja dostane cynk o wydaniu ASP.NET MVC 3. Brawa i ukłony dla administracji!

Kawałek na dziś: Solar/MMX – Manieczki (feat. Danny)

przemoo9

N « kwi   mar »  1 2345678 9101112

    Szukajka

Systemy CMS są napisane w językach takich jak: ASP, JSP, PHP, Python.

Odmiany systemów CMS

  • Content Management Framework: to szkielet (tzw. zbiór narzędzi, bibliotek) służący do budowy systemów CMS. Systemy zbudowane na CMF są zazwyczaj kosztowne i wymagają pracy grupy programistów. (Przykłady: Vignette, Documentum, Zope, RedDot, INQUISE)
  • Page-based systems: systemy o transparentnych konsolach. Pozwalają na.