O czym chcesz poczytać na blogach?

Przejdź do wyników poniżej

Net framework

Raku's blog

 1: SqlConnectionStringBuilder connBuilder = new SqlConnectionStringBuilder(connectionString);

A więc w czym problem?

W tym że atrybut metadata jest nie rozpoznawany przez SqlConnectionStringBuilder i należy zamiast niego użyć dla Entity Framework użyć klasy EntityConnectionStringBuilder i wygenerować odpowiedni connectionString przykład poniżej:

Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi

nHibernate automatyczny update encji bez ich modyfikacji… czyli mapujemy poprawnie Egzamin 70-562 Microsoft .NET Framework 3.5, ASP.NET Application Development

Tomb Raider-Fanclub-Anniversary-Legend i inne - bloog.pl

W postaci groźnych zwierząt.
Pobierz demo!
Demo Tomb Raider: Underworld jest już dostępne online. W tym newsie będziemy zamieszczać linki do serwerów, z których można pobrać plik instalacyjny (1.18GB).

Nasze mirror linki
- SendspaceZnajdują się powyżej. Aby odpalić XNALara nie trzeba mieć zainstalowanego Tomb Raider : Underworld na komputerze. Niezbędne nam są jednak dwie aplikacje : Microsoft .NET Framework oraz Microsoft XNA Framework. Tworzenie jest pracochłonne i trzeba mieć przy robocie dużo cierpliwości. Staranie jednak wynagradza końcowy efekt ! Miłej.

YAITB

That its easy to connect from VS Database Explorer just:
1. click on “Connect to database”.
2. Change the “Data source:” to: “.NET Framework Data Provider for OLE DB” (others)
3. Change “OLE DB Provider:” to: “MySQL Provider”
4. Enter other informations as user.

You can always check out http://www.mysql.com/products/connector/ for more detailed overview about different connectors delivered by MySQL. Don’t know about .NET connector yet but ODBC seems to work fine witch VWD Express 2008.

Szukaj

KeicaM

Tak przygotowane projekty łatwo jest serwisować, rozbudowywać jednym słowem zarządzać. Jednak programy napisane w językach niższego poziomu, nie korzystające z .NET nie będą w stanie wykorzystać tych bibliotek. Tak samo nie uda się zaimportować funkcji z tych bibliotek przy użyciu DllImport. Funkcje nie są eksportowane tak jak.

C++ . Nic jednak nie jest straconego, istnieje furtka która umożliwia export funkcji, ale trzeba trochę się natrudzić.

Tworzymy więc bibliotekę

Klikamy New Project  wybieramy Class Library i wybieramy nazwę dla nowej klasy. Wewnątrz tworzymy potrzebne metody – powinny być one statyczne. Całość kompilujemy w.

W wszystkich wersjach ale u mnie w VS 2005 oraz .Net 2 są

C:\Program Files\Microsoft Visual Studio 8\SDK\v2.0\Bin\ildasm.exe
C:\Windows\Microsoft.NET\Framework\v2.0.50727\ilasm.exe

Zaczynamy od wyeksportowania informacji z pliku dll:

ildasm exportClass.dll /linenum /out:exportClass.il

Blog surfbary

Jego nicka/id na Contacter.

» Concours journalier
W concours journalier (oraz w light i night) chodzi jedynie o to, by jak najdłużej mieć włączonego surfbara. Dodatkowo od czasu do czasu pojawiają się też specjalne bonusowe bannery na surfbarze (zobacz). Za każdy taki banner (którego klikniemy i odczekamy.W menu. Następnie wybieramy jedną z wersji (najnowsza to 5.01) i ją ściągamy. Instalujemy surfbar.

Należy się upewnić czy mamy zainstalowany Microsoft .NET Framework w wersji minimum 2.0. Jeśli nie to go też ściągamy (również z zakładki télécharger la barre) i instalujemy.


.

Net framework 2

Grzegorz Wodniczak

Aktualnie czytam


 

Styczeń 2011
P
  • Zarejestruj się
  • Zaloguj się
  • Kanał RSS z wpisami
  • Kanał RSS z komentarzami
  • WordPress.com

O pojawieniu się tej wersji otrzymałem od… hostingu webio! Wysłali mi maila z informacją o wspieraniu przez ich serwery najnowszej wersji framework’a. Nie spodziewałem się, że umożliwią to szybciej, niż ja dostane cynk o wydaniu ASP.NET MVC 3. Brawa i ukłony dla administracji!

Kawałek na dziś: Solar/MMX – Manieczki (feat. Danny)

przemoo9

    Szukajka

Systemy CMS są napisane w językach takich jak: ASP, JSP, PHP, Python.

Odmiany systemów CMS

  • Content Management Framework: to szkielet (tzw. zbiór narzędzi, bibliotek) służący do budowy systemów CMS. Systemy zbudowane na CMF są zazwyczaj kosztowne i wymagają pracy grupy programistów. (Przykłady: Vignette, Documentum, Zope, RedDot, INQUISE)
  • Page-based systems: systemy o transparentnych konsolach. Pozwalają na.

Net framework 4

Nigeria.pl

Prior to arriving in London, Vogts, Sani Lulu, the NFA chairman and his deputy Amanze Uchegbulem, had met in Munich to agree the framework upon which the relationship would be based. For its part, the NFA offered to allow Vogts a free hand, the privilege of bringing along two of his own staff and the kind of organisation he.

W Insurance of Bendel, potem grał w tunezyjskim Esperance. Do Europy przeniósł się w 2000 roku - do ukraińskiego Szachtara Donieck. Według oficjalnej strony klubu w 126 meczach strzelił 47 goli.

Aghahowa 12 lutego skończy dopiero 25 lat! Kiedy sobie to uświadomiłem, zdziwiłem się. Oczywiście pamiętam o żelaznym warunku - podważać wiek.

Skład Flying Eagles

Dupa ze mnie, a nie blogger, skoro nie potrafiłem znaleźć w czeluściach netu składu młodzieżówki Nigerii. Na szczęście są lepsi - kolega Kristofer z forum Afrykańska Piłka wrzucił tam składy wszystkich drużyn AYC. Ja podaję tylko Nigerię:

IT Security Enthusiast's Blog

Liczbę poprawek przeznaczonych dla wszystkich systemów Windows w tym także dla tych najnowszych: Windows 7 oraz Windows Server 2008. Łącznie biuletynów ma być 16 i będą one dotyczyły aż 49 wykrytych luk bezpieczeństwa. Powołując się na wcześniejsze informacje jakich udzielił gigant z Redmond, cztery z 16 biuletynów oznaczone będą jako “krytyczne”. Zgodnie z tabelą.– poprzedni rekord wynosił 34 luki załatane w lipcu tego roku.
Październikowy zestaw poprawek dotyczył będzie m.in. luk bezpieczeństwa w systemach Windows, przeglądarki Internet Explorer, pakietu biurowego Microsoft Office oraz platformy .NET Framework. Bardzo prawdopodobne również jest to, że w wyżej wymienionych biuletynach znajdą się także łatki dotyczące dwóch niezałatanych do tej pory luk (dotyczących uprawnień.