O czym chcesz poczytać na blogach?

Nestor martin

Przyjaźń,miłość,nienawiść. Dokąd zaprowadzą uczucia? Historia Lily i jej przyjaciół. - Onet.pl Blog

Przyjaciółki ramieniem. Cała piątka wyszła przed budynek lotniska. Podszedł do nich starszy, lekko siwiejący mężczyzna ubrany w granatowy garnitur i zbarał walizki paniom Johnson-Martin i Emmie. Chwilę później Lilly wisiała na jego szyji.
- Nestor tak dobrze cię widzieć! Tęskniłeś? - dziewczyna oderwała się od szofera i spojrzała na niego oczkami à la małe dziecko. Ta minka zawsze rozśmieszała Nestora.
- Ciebie też dobrze widzieć panienko. Jakże mógłbym nie tęsknić za.

Za Lewis'a Edwards'a i tym samym została panią Johnson-Edwards. Również mieli tylko jedno dziecko. Córkę,którą nazwali Leticia Barbara Johnson-Edwards. Na Leticię wszyscy mówią Tisha lub Tishia. Leticia wyszła za mąż za chłopca o imieniu Nicholas Martin i została panią Johnson-Martin. Mieli tylko jedną córkę:Lilian Adellę Johnson-Martin.

Rodzina Belmondo:

Stan Krytyczny

Mnie jedynie taka refleksja na temat gdzie jest miejsce dla Agnieszki w dzisiejszym tenisie? Jakie ma szanse w starciach z coraz to silniejszymi i mocniej bijącymi rywalkami. Nasza Agnieszka kultywuje tradycję tenisa eleganckiego wprost z fabryki legendarnej Martiny Hingis i podbija serca kibiców tym, że na korcie przede wszystkim myśli, a nie uderza z całej siły w myśl zasady "wejdzie to dobrze". Póki co Isia zadaje kłam teorią o tym, że dla zawodniczek jej typu nie ma miejsca w nowoczesnym.Który od paru ładnych miesięcy otwarcie mówi, że skupia się na karierze deblowej, bo nie ma złudzeń na przebicie się chociażby do ATP100 gdzie rywalizcja jest zacięta jak nigdzie indziej. W następnej rundzie na drodze Kubotowi staje tenisowy nestor jakim wypada nazywać wiekowego już na tą dyscyplinę Ivana Llubicica i w pojedynku z nim napewno Kubot nie stoi na straconej pozycji, Ivan zdecydowanie jest w zasięgu naszego tenisisty. Dalej już może być ciężej, ale już samo przebicie się do.

Psy rasowe, głównie Owczarki niemieckie - Onet.pl Blog

M-Maciek Mafi Major Maj Maks Mandaryn Mar Marej Marley Marlon Marszczek Martin Maxi Mecenas Melon Miki Mikado Mikrus Milion Mingtong Mini Miniuś Misiek Misio Miszket Mistrz Mobi Mobil Morda Morf Morus Morgan Mozart Muniek Murzynek Muszkieter  N-Nash Nefryt Nelson Nepal Nero Nerosław Ness Nestor Niki Niko Noel Norman Nosacz Nugat Nylon   O-Obi Obelix Odi Odyn Olaf Oleander Oliwer Omar Ores Orzech Oskar.

¸.¤*¨¨*¤.¸ aktorzyifilmy.mYlOg.pl ¸.¤*¨¨*¤.¸

Udaje, że nie wie, gdzie przebywa Regina, aleBaritza jej nie wierzy. Każe jej także przygotować nową, lepszą formułędla Marabelli a jeśli tego nie zrobi, to pożałuje tego cała dzielnica.
Cristina wylewa swoje żale i pretensje w rozmowie z Nestorem.
Baritza grozi, że zburzy całą dzielnicę i wychodzi.
Regina śni o swoim ślubie z Paco. Kiedy się budzi wymyka się przez okno do szpitala.
Juliana rozmawia z Luzmilą o groźbach Baritzy.
Marcos nie może znieść myśli.Marcos zostawił ich samych, lecz mężczyzna stwierdza, zenie ruszy się stąd bo między nim a Julianą nie ma sekretów. Jvierinformuje ich, że odsłuchali rozmowe Alberta i Baritzy, w którejkobieta mówiła że jej celem jest zniszczyć rodzinę Muttich. Martin jestzły na Regine, Romero odkrywa miejsce w którym ukrywa się kobieta.Cristina szykuje anonim, na którym jest zawiadomienie, że NestorFonseca żyje oraz jego zdjęcie. Do kobiety przychodzi Baritza i wręczajej kopertę. Cristina jest wściekła..