O czym chcesz poczytać na blogach?

Nessi

"Pełnia" dalsza historia... - Onet.pl Blog

- Bella? Jak nazwiemy dziecko? – zapytał się mnie Ed.

- Jak chłopczyk to mi się podoba… Paul i Lucas. A tobie?

- Ładne. Nowoczesne. – odpowiedział mi mój ukochany.- A Aaron , Geogre i Christian?

- Najbardziej podobają mi sie Lucas , Paul I Christian.

- Mi też. – odezwał się mąż i uśmiechnął . – A jak będziedziewczynka?

- Edward mamy miesiąc.

- No a tyle spraw do załatwienia. A i jeszcze trzeba będziepowiedzieć to twojemu ojcu. A czy nie miałaś innych imion wybranych dla Nessi?– zapytał mnie.

Miłośc Nessi i Jacoba - Onet.pl Blog

Się przygotować.Po 10 min.wyszedłem z łazienki i zszedłem na dół do salonu,aby podziękować Belli za pomoc.Gdy wszedłem do salonu jej już nie było,a na stole leżała tylko karteczka :
                                   Jacob
Mam nadzieje,że Nessi się spodoba to co przygotowaliśmy i zgodzi się zostać twoją żoną.Musiałam już wracać do domu bo zbyt długo nie kontaktowałam się z Edwardem i pewnie się martwi o mnie.
PS: Zanim wrócę do domu nałożę tarcze więc nikt się nie dowie o twoich planach.

Musiałem tylko jechać po Nessi.Od razu poszedłem do garażu,wsiadłem do auta i ruszyłem do domu Cullenów.Droga zajęła mi 10 min.Gdy dojechałem pod dom zauważyłem,że w oknach świecą się światła.Wszedłem.

Reneesme Cullen(historia pół wampira-pół człowieka)

Rozdział 1-,,Szkoła'' 2011-02-04 ,,Z punku widzenia Belli''
Po tak wielu latach nieobecności wróciliśmy do Forks.Jestem pewna,że teraz jeszcze nikt nas tam nie zna,bo minęło naprawdę dużo czasu odkąd byliśmy tam ostatni raz.To było jakieś 120 lat temu.A teraz nagle się tam zjawimy i wzbudzimy wokół siebie zainteresowanie.Zawsze tak jest.Rosalie i Emmet wzbudzali je na studiach w Darmoutch a Ja,Edward,Reneesme,Alice i Jasper w liceum w Forks.Pewnie za Nessi będą ciągle latać jakieś chłopaki,bo ostatecznie powiedziała Jacobowi,że nic do niego nie czuje.Mogę sobie tylko wyobrażać jak wielkie przeżył rozczarowanie.W końcu był w niej wpojony.Ale ja chcę tylko,by Reneesme była szczęśliwa a jeśli będzie jej bez Jacoba lepiej to i ja jestem zadowolona.Tak więc jutro jest nasz pierwszy dzień nauki.Masakra!Nienawidzę za każdym razem powtarzać ten sam materiał.Najśmieszniej było wtedy gdy nauczyciele omal nie głupieli na widok tak zjawiskowych uczniów,którzy uczą się najlepiej w szkole.Na imprezy nikt nas nie zaprasza.

"Power of Soul lie in eyes" - Onet.pl Blog

Heroiny'.

 

Podczas pocałunku ze zwykłym facetem czujesz się dobrze.
Gdy całuje Cię Edward Cullen - mdlejesz. xP

Zwykły facet widząc pędzący na Ciebie samochód stałby zszokowany, nie wiedząc co zrobić.
Edward Cullen rzuciłby się, by Cię uratować.

 

Zwykły chłopak wyjeżdżając powiedziałby 'Będę tęsknić.'
Edward Cullen powiedziałby 'Zaopiekuj się moim sercem. Zostawiłem je przy Tobie.

 

Zwykłego faceta albo w ogóle nie obchodzi to, że masz nocne koszmary, albo tego nie zauważa.
Edward Cullen będzie śpiewał ci kołysanki, dopóki nie zaśniesz spokojnie.

 

I najlepsze:
Zwykły facet kupuje ci kwiaty i czekoladki.
Edward Cullen kupiłby ci samochód.

      

Ale czy ktoś ma szanse z takim ciachem?? No pewnie, że nie!!!!

Nessi Cullen (Asia) (20:14)

zmierzch - taka prawdziwa historia - Onet.pl Blog

18 lat (tuż po wyjeździe Cullenów), a później zostałam zamieniona w wampira. Wprawdzie moja przemiana nadeszła rok po osiągnięciu pełnoletności, ale wcześniej mówiłam o zgonie psychicznym, a nie fizycznym. "Przykro mi mówić, ale jest pani ciężkim przypadkiem depresji." - słowa te słyszałam codziennie, od pielęgniarek, od psychologa, od znajomych i rodziny. Charlie chciał zamknąć mnie w domu psychiatrycznym, uważał, że to dla mojego dobra, pff. Na szczęście Jacobowi udało się go przekonać, że jestem silną osobą, którą pobyt w takim miejscu może jeszcze bardziej zniszczyć. Towarzystwo Jacoba w pewnym sensie leczy rany na moim sercu, ale o czym ja mówię? Wszyscy wiedzą, że całą sobą staram się zachowywać w miarę normalnie - jak cywilizowana osoba. Może chcecie wiedzieć co tak bardzo zadziałało na moją psychikę? Chcecie? Chcecie wiedzieć co mnie zniszczyło? Jesteście pewni? A więc zapraszam wszystkich do lektury, usiądźcie sobie wygodnie i zaspokójcie swoją ciekawość.

***

i jak przepraszam za błędy ;pp

neSSi 


***

poprawione przez :  FaceookFan
neSSi (06:58)

Losy Izzy - Onet.pl Blog

-On jest w Australii teraz. Zajmuje się pewnym wampirem. Za miesiąc będzie. Wtedy będziesz mogła z nim pogadać.-oznajmił mi Kajusz. Czyli, że zabijał jakiegoś wampira.
                        -To my już idziemy. Żegnajcie. -powiedział tata. No i to koniec tej wizyty. Nareszcie. Tylko szkoda, że nie ma mego braciszka. Jakoś wytrzymam miesiąc.
      Po 9 godzinach byliśmy z powrotem w domu. Przytuliłam się do Nessi i poszłam do mojego pokoju. Poleżałam chwilę, a później pobiegłam wziąć relaksującą kąpiel.
Nessa 16
skomentuj

10 grudnia 2010
Brak tytułu