O czym chcesz poczytać na blogach?

Nero 7

Ocenimy Doradzimy CROCOLITAN

Więc ciężko mi ich oceniać. O byłych członkach kręgu wspomniałaś jedynie kilka zdań, ale były one na tyle barwne, że spodziewam się po następnych odcinkach czegoś więcej.
Bardzo podoba mi się sposób przedstawienia ojca Adiny, zapyziałego starego wieśniaka. Jego wypowiedzi są świetnie skonstruowane.
7/10

BŁĘDY
Błędy zostały już wytknięte przez Green. Nic dodać, nic ująć. Wiem, obijam się.
8/10

STYL I JĘZYK
Podoba mi się lekkość z jaką piszesz. Tekst czyta się szybko i przyjemnie. Niestety w paru fragmentach miałam drobne problemy z rozszyfrowaniem sensu za zdaniami..Elsie. Tego nie mogę się przyczepić. Poznajemy też ogólne wiadomości o świecie, prawach nim rządzących i tym podobne. Właściwie dałabym tutaj maksimum, gdyby nie fakt, że takie rzeczy jak komórki, słuchanie techno i tym podobne, po prostu nie pasują mi do tych realiów. Nie i już. Podobnie chodzenie do szkoły. Nero? Święty Rycerz? Litości, on to ma się uczyć rozwalać demony i wyprawiać inne cuda, a nie ułamków. Nie przekonuje mnie to i tyle. Według słów Eksperta takie rzeczy jak walkmany mają prawo istnieć (podobno na jakimś tam intro Nero miał słuchawki), więc leci tylko jeden punkt, ale jednak.


4/5

zerujemy... ale głównie czerwone

Amarone Classico, 1998

tym winem wskoczyliśmy w trakcie degustacji do segmentu "czysta przyjemność". picie Amarone zawsze jest ciekawym doznaniem, a 1998 to jest już rocznik nadający się do picia - Amarona tak jak i Barolo to wina długowieczne, których lepiej nie otwierać przez upływem 7-8 lat od zbiorów, a najlepiej poczekać 10-12 lat.
Ca' Fornari nie jest mistrzostwem świata, ale pije się fajnie. nos dostaje na dzień dobry duuuużo leśnych owoców, a język jest traktowany długim i stonowanym smakiem, z delikatną nutą kwasowości.
ocena: 4 

 

Czerwone Valpolicella Włochy
20:06, zerujemy
Link Dodaj komentarz »
niedziela, 04 grudnia 2011
Altariva Nero D Avola, 2007

to wino nabyłem w ramach pogłębiania testów nowego sklepu przy Słowackiego. jest bliżej metra więc wieszczę mu dłuższą karierę niż "Apetycie na wino", który chyba nie przeżył kryzysu.

sprzedawca polecił mi je wysłuchawszy krótkiej opowiastki o moich.

Dogz 5 i Catz 5 - bloog.plPodziel się:
Trackback: http://bloog.pl/id,5261345,trackback

komentarze (2) | dodaj komentarz

HELP

wtorek, 15 grudnia 2009 14:29
Pomóżcie ci co są zarejestrowani cna Zapytaj.com

Instalacja Dogz5(w pliku nero) POMOCY !

Mam problem Jak zainstalować Dogz5 z pliku nero
.

{blog}

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------- -->

{ksywa} blog

Księga gości

#o_mnie#

Archiwum

{archiwum}

Linki

{linki}

O Szablonie


Copyright © Goddess Layout
Design by BlackEngel
Picture by sxc

Statystyki

Odwiedziny: 26093
Wpisy
  • liczba: 77
  • komentarze: 447
Galerie
  • liczba zdjęć: 6

Animals daily

Ogrodu. Nie wymagają długich spacerów i dobrze znoszą samotność ale jak każdy czworonóg potrzebują miłości i opieki. Wtedy to właśnie będą idealnym obrońcom terenu i swojego pana.
Opis:
Kaukazy to psy wspaniałe,nie nadają się do życia w małych domkach,ale potrzebują miłości jak każdy pies ale Nero potrzebuje jej jeszcze wiecej.Przeszedł dużo a schronisko przejęła fundacja "OTOZ Animals" ale jest jeszczed w złym stanie.
Opis kaukazów według pies.pl:
Nazwa Rasy:
Owczarek kaukaski
Kavkazskaia Ovtcharka (328)
Kraj pochodzenia: Rosja

OWCZAREK KAUKASKI


Ten.

    Witajcie!

Tutaj będzie wszystko.Zdjęcia będę sama robić,brać z internetu ale wtedy albo za pozwoleniem albo podpiszę.Do grafiki używać będę dwóch komórek i aparatu fot. Canon power schot A95 i 6 programów graficznych(za rok może 7).Szykuję też już kolaż dla Hani i west.Blog będzie prowadzony starannie,dokładnie a wpisy będą długie.Na sprzątaniu świata nasza klasa zebrała dwa pełne,śmierdzące worki śmieci.Marcin zbierał nawet komuś z podwórka,ze śmietników i kartony z kałuż.Fudzi wczoraj był u fryzjera,teraz wygląda tak śmiesznie,nie.

Psi pamiętnik Nero - bloog.pl

Boisko, gdzie ćwiczymy frisbee. Został nam jednak już tylko jeden nadający się do rzucania dysk, w związku z tym wybrałam się na taki skromniutki placyk zabaw gdzie jest wystarczająco pustego miejsca na kilka podrzutów. No ale są tam też drzewa. Kuszące drzewa, które aż trzeba obiegać. Jak zwykle, po raz 157, wysłałam Nero za jedno z nich. Cóż za niefart, że dekiel znalazł się w niewłaściwym miejscu i w niewłaściwym czasie. Zapatrzony w pomarańczowy punkcik pies wleciał z impetem w drabinkę. Afera na całe miasto.
Co dziwne - po jakże urokliwej balladzie o potłuczonym zwierzątku - Nero wstał i kuśtykając rozpoczął.

Devil May Cry - Zapomniane Dusze - Onet.pl Blog

Uczynić mnie na stałe uczennicą Credo, informując mnie uprzejmie, że powinnam pójść w ślady Ave. Ja sama nie miałam w tej kwestii wiele do powiedzenia, bo na Fortunie słowo Jego Świątobliwości było prawem. Dołączyłam więc do oddziałów lidera, których treningi były kilkukrotnie cięższe niż te prowadzone przez Nero (aż dziw, że to w ogóle możliwe). Ze względu na moją nową funkcję na mą głowę spadły setki nowych obowiązków, ale za to drastycznie wzrósł szacunek, z jakim odnosili się do mnie przeciętni mieszkańcy wyspy.


To teraz takie małe podsumowanko: 155,5 strony tekstu Timesem dwunastką na formacie A4 przy standardowych marginesach, 60 rozdziałów plus prolog i epilog. Blog powstał 27 stycznia roku 2008, więc tworzenie całości zajęło mi około16 miesięcy, czyli prawie półtora roku. Na koniec tego bezsensownego ciągu liczb rzeknę jeszcze, że początkowo planowałam, że opowiadania będzie miało koło 40 stron i najwyżej 20 rozdziałów. Wyszło mi więc tego wszystkiego tak jakby trochę dużo.

na blogowo... - Onet.pl Blog

Nikt i nic!.

21 lipca 2009
Widokówka z pozdrowieniami.

 Widokówkowo z pozdrowieniami dla wszystkich bliskich i dalekich.

                    

"matka, czyli mama, mamusia..." (17:25)

W krainę snów (gdzie śnię m.i. o cudach Matki Bożej, o mych przyjaciołach...), nie wypada uciekać od towarzystwa szwagierki w wierualny świat, nawet gdybym bardzo chciała... 

Zatem zdjęcia niech opowiedzą to, czego słowa nie mogą.

 

"Tarasowanie"  podczas weekendu z ukochana Ciocią Nero.

 

 

Tarasowanie tzw. zwyczajne.

   

Nadmorskie zdobycze. My w tym dużym kamieniu dostrzegliśmy skamieniała stopę dinozaura.

 

Dzieci, dzieci, dzieci

 

Żarłacz cebulowy.

 

 

cdn