O czym chcesz poczytać na blogach?

Nerki

zyka.blog.pl

NOty
skomentuj (0)


yyYYYy
2004-02-07 00:06:53


nO i wCzoRaj ByL mOZna POwiDZiec FajNy DZien Ale zaCZoL sIe OD KluTnI z MAmA :P nO A tAk TO bYlo sPOkO tyLkO JAkOs DzIsIAj nA KrEteJ nUdNo BYlO :( nO I SZUKAm OSoB kToRe MNie LuBIa I JAk NArAZie To ZnaLAzLAm Tak dOkLAdNie TrzY ALe CoS tA TRzeCIa OSoba To NieZaBarDZo chYba MniE lUbI NieWiem:( WiEm Ze SzuAKm DaLej LudZi KtPrzY mNIe LuBia :) NeRkA

skomentuj (1)


:)
2004-02-07 23:41:25


nO Co WaM DzisIA NaPIsZe sAmA NIe WieM :P aLe ZaRaz cOS wYmYSle ! o mAm nApIszE WaM Ze wAm nIc Nie NApIszE :D a Tak WoGuLE to dziSiaJ ByLO FajNie byLo Na RyNeCzKU NASzYm pIeKnYm aLe NajLEpszE tO bYlO zE sIe SmIalAm jaK NigDy >hahaha< nO aLe NieStEtY tRzeBA WrAcAc Do DOmCiU :( aLe I TAk JeSt suPer dObRa KonIec NoTki :P neRkA

Urolog Andrzej C.Krajewski

 • Zaburzenia funkcji seksualnych
  • Przedwczesna ejakulacja
   • Przedwczesna ejakulacja-diagnostyka i leczenie
    • Badania kliniczne dotyczące przedwczesnej ejakulacji
     • Ankieta
  • Zaburzenia wzwodu

Statystyki

 • 96,696 hits

Moje zdjęciaMore Photos

Tagi

Aktualności ankieta badania kliniczne biopsja prostaty BPH brachyterapia daVinci digital elastografia ESWL gleason score Info kalkulatory kamica moczowa laser Nomogram przepisy przerost prostaty PSA PSAD PSADT PSAV PubMed radioterapia Rak nerki Rak prostaty rak pęcherza szkolenie torbiel nerki TRUS TURP zabawne zaburzenia erekcji.

hiding from You... - bloog.pl

Jest parzystym narządem leżącym w jamie brzusznej w przestrzeni zaotrzewnowej.U człowieka nerki znajdują się po obu stronach kręgosłupa, za żoładkiem i pod wątrobą, prawa nieco niżej niż lewa, obie na wysokości ostatniego kręgu piersiowego i drugiego kręgu lędźwiowego. Przeciętna masa pojedynczej nerki wynosi od 130-170 g.("poproszę nerkę na wagę"  "dzis mamy kilogram za 15zł wiec to bedzie...2,55") Do wnęki nerki dochodzą dwa duże naczynia krwionosne: tętnica (najczęściej pojedyncza) i żyła nerkowa oraz dodatkowo naczynia limfatyczne. Ponadto z wnęki każdej nerki prowadzi też pojedynczy moczowód. Do górnej powierzchni nerek przylegają nadnercza (gruczoły wydzielania wewnętrznego). Nerkę otacza torebka włóknista oraz torebka tłuszczowa."

juz mi słabo
źródło : Wikipedia. Pani R. bylaby niepocieszona.

a co do Radka, to pierwsze slysze zeby ten text byl jego wlasnym. no chyba ze masz Beta na mysli wykorzystanie w praktyce ;)


Podziel się:

Trackback: http://bloog.pl/id,1871162,trackback

Blog Kapusia i Nesi

Nawet kilkucentymetrowe uszka moich miniatur w taki sami sposób jak Sinusowe
Nawet Nesia dała się głaskać i dotykać .. zbiorowo obalono mój mit o agresywnej damie i za pewne poddawano w wątpliwość pochodzenie ran na moich rękach ..

Ooo kapi ziewa .. czas pobrykać.
słodkich snów .. i c.d.n
by kasia-k-n | 2005-05-19 00:08:08 | skomentuj! (9)


Kapi odszedł ...
Serce mi pęka z żalu kiedy to pisze .. dziś po 14 Kapi nas zostawił...
W czwartek dostał parażlizu .. rtg wykazało kamienie w pęcherzu moczowym i miedniczkach nerkowych. Dostał leki min. przecibólowe.. w piątek ponownie ale dziś rano czuł się bardzo źle .. około 13 dostał paraliżu .. umarł w drodze do weta.
Jeszcze w środę wesoło brykał .. nie dając żadnych znaków choroby.

Sekcja wykazała:
Kamica moczowa, zwyrodnienie nerek - podejrzenie ostrej niewydolności nerek.

wątroba - bez zmian
jelita- bez zmian
żołądek - bez zmian

nerka lewa - powiększona, koloru jasnobeżowego i na przekroju zwyrodniała, miedniczka wypełniona dużą ilością ropnego wycieku zmieszanego z piaskiem i.

Ciąża objawy

W przypadku ciężko zrastających się złamań, kiedy normalnie leczenie złamań trwa 2-3 miesiące, udaje się skrócić czas zrastania do 1 miesiąca. Efekt proporcjonalny jest do czasu fonowania obszaru złamania i nerek. Wiele osób dziwi się, dlaczego powinno się fonować obszar nerek w przypadku złamań. Chodzi o to, że fonowanie nerek powoduje dostarczenie organizmowi odpowiednich zasobów mięśniowych i mikrowibracyjnych. Po fonowaniu nerek tło mikrowibracyjne podwyższa się w organizmie na wiele godzin. Podwyższa się również w obszarze urazu. Aktywne (do 60 minut na dobę) fonowanie nerek w połączeniu z miejscowym dwugodzinnym (4 razy po 30 minut) fonowaniem obszaru urazu pozwala na uleczenie w normalnym fizjologicznym trybie także osoby w podeszłym wieku i osoby chorujące na cukrzycę.

Leczenie prowadzone jest w warunkach domowych. Po zakończeniu leczenia złamania, urządzenia znajdą odpowiednie zastosowanie w leczeniu innych chorób, w celu poprawy działania systemu immunologicznego, zdolności do pracy i ogólnego.