O czym chcesz poczytać na blogach?

Nerina

- underground... // sharleen.blog.pl

Spojrzał...

ooo jak fajnie Wrocław za 20 minut odjeżdża to zabawmy się kto zostanie tuż do odjazdu, gra na nerwy... ja i Kuba wyskakujemy ostatni :-D ej nooo ok wszystko już pojechało...

ludzie przebywanie z wami to brudna przyjemność!!! :-PPP

sharleen 2005-05-15 00:21:45
skomentuj (0)


menu

Layo & Bushwacka - Deep South - łagodnie transowe
Layo & Bushwacka - It's Up to You - (Shining Through) - bardziej z powerem
Client - Radio (Cicada mix) - na dicho
Delerium - Flowers Become Screens - inspiring & gentle
Delerium - Truly feat. Nerina Pallot - wzruszające energetyzujące koniecznie!
Narcotic Thrust - When the Dawn Breaks (Cicada) - też A MUST bo wybuchowa mieszanka
Coca y Villa - La Noche original mix!!! - muza zaczyna się od 4:41 a potem jest mega eskalacja
Finley Quaye Layo & Bushwacka mix - Dice - bo nothing can compare to when u roll the dice and swear!
Planet Funk - Where is the Max??? No właśnie, where???
no i oczywiście... Junior Jack - MUST BE THE DARKNESS czy to rap czy elektronika czy Santana?All together!

to tyle z ostatnich dni u mnie

powiedzmy


sharleen 2005-05-15.

biol-chem blog

pamiętacie jeszcze....?
osławione złote rybki ^^

Sejm, Anonim, Towarzyszka, Rybin, Rybor, Targowica, Hugo, Sokowirówka, Klucha, Lepper, Miller, Wałęsa, Wrzód, Koleś, Kilof, Kotwica, Bush, Putin, Ken, Barbi, Vader, Knoxwille, Okey, Gierek, Ruba, Ibiza, Majorka, Seniorita, Justin, Nelly, Lenny, Gripex, Apap, Viagra, Młot, Pies, Jamnik, Belweder, Żoliborz, Pocachontas, Trynek, Amadeusz, Jodła, Sosna, Wolf, On Trzeci, Hose, Zorro, Friedchicken, Nazgul, Szeloba, Ciąg, Mała Mi, Muminek, Kraciuk, Miziołek, Krawężnik, Maja, Pigmeja, Nerina, Rauchutnik, Rauchucier, Listek, Glizdek, Ciapek, Milka, Goldbaren, Metallica, Nirvana, Hadidża, Dżihad, Lenin, Stalin, Rex, Max, Dexter, Pingpong, Marshall, Fiodor, Emmanuel, Spermoludek, Kostek, Tania, Mr Jekl, Caruś, Zielozwierz, Lizus, Ciągotka, Zgredek, Maryna, Kurów, Nokia, Era, Idea, Rybin, Peja, Guślarz, Aneta, Kareta, Bąbelek, Bobek, Gablota, Rama, Mazak, Szlomo, Kupel, Wiesio, Robak, Pysio, Morda, Lucek, Wincent, Goldi, Roberto, Carlos, Kulek, Nizioł, Kędzior, Gej, Junior, Bruce, Gines, Komandos, Absolwent, Rybów, Rybber, Rybitwa, Rybołówstwo, Boryna, Horacy, Kosicin, Trupek, Zdechlak, Żywiec, Tyski, Pysior,.

Niczym feniks z popiołu odrodzony powracam, by spojrzeć życiu w oczy - Onet.pl Blog

A czegóż on ode mnie chce?
    Ostrze noża błysnęło mi przed oczami, a serce zabiło mocniej. Przymknęłam oczy i zagryzłam wargi, by nie zwymiotować. Ból w głowie nasilał się z każdą chwilą. Pulsował raz po raz, coraz mocniej, bez przerwy.
    – Czego chce ode mnie Krąg, do cholery?! – wrzasnęła, powtarzając pytanie.
    – Jesteś córką demona i białej czarownicy, Jak myślisz, czego chcą? – mruknęłam.
    Dostałam otwarta dłonią. Poczułam pieczenie na policzku. Syknęłam i dopiero otworzyłam oczy. Nerina była wściekła.
    – Nie pozwalaj sobie – warknęła przystawiając ostrze noża do mojego policzka. – Mów jasno, czego chce ode mnie Krąg i skąd wie o moim pochodzeniu, bo inaczej… Twoją śliczną buzię ozdobi parę blizn.
    Przełknęłam ślinę. Czułam w ustach posmak wymiotów i krwi. Było mi mdło. Ból w głowie pulsował coraz szybciej/Metalowe ostrze było okrutnie zimne i delikatnie wbijało się w mój policzek, nie robiąc rany.
    – A więc… - ponagliła.
    – Zgodnie z przepowiednią –.

"[...] rozpoczęło się od przypadku, od pewnego zupełnie przypadkowego przypadku, który w najwyższym stopniu mógł być i mogło go nie być." - Fiodor Dostojewski - Onet.pl Blog

Zasłonić swoją twarz włosami, co spełzło na niczym przez wiatr, który perfidnie rozwiał je, w pełni ukazując postać Neriny. Z nerwów po raz kolejny zagryzła dolną wargę. Argentyńczyk również nie pozostał obojętny. Zatrzymał się bowiem w pół kroku, szeroko otwierając oczy. Był zaskoczony jej widokiem tutaj. Ba, wszystko wskazywało na to, że to jego właśnie szukała. Bo kogóż by innego poszukiwała pod stadionem jego klubu? Pytanie tylko, w jakim celu.

- Nerina? - mruknął cicho, chcąc się upewnić.

- Nerina?! - prawie krzyknął Sergio, patrząc na tę dwójkę z niedowierzaniem. - To ona? Jak ona? Co ona? Nerina? - motał się, za co został zdzielony ręką przez łeb przez Benzemę. Oboje doskonale wiedzieli, kim dla Higuaina była ta kobieta. Tym bardziej nie mogli zrozumieć, czego tutaj szuka. Właściwie, nawet nie starali się. Karim przez potęgujący głód, natomiast Ramos przez tego pierwszego, który skutecznie mu to.