O czym chcesz poczytać na blogach?

Przejdź do wyników poniżej

Neostrada

Pamiętnik powsiński

Obserwowaliśmy "ekipę", która próbowała plątać coś w skrzynce na jednej z powsińskich ulic. - "Będą kłopoty, TEPSA znów coś kręci", mówię do żony. I wykrakałem... Znajomy, który czasem zbiera dla mnie w Internecie ciekawsze informacje o Powsinie przyszedł wczoraj do mnie i mówi, że koniec naszej współpracy, bo on już nie ma i nie będzie miał Internetu w domu. Dlaczego? - pytam zaskoczony. A dlatego - odpowiedział i podał mi następujące pismo:

 

"Szanowna TEPSO,

Z przykrością zawiadamiam, że w wyniku zastosowania przez Państwa Firmę absurdalnej procedury obsługi, TPSA utraciła długoletniego i, do tej pory, zadowolonego klienta usługi neostrada. Od pięciu lat byłem użytkownikiem neostrady, ostatnio poprzez modem livebox, który zawsze uważałem za jedno z lepszych rozwiązań technicznych, dających przewagę Państwa Firmie. Nadal tak uważam, chociaż przekonałem się, że szkoda, iż rozwiązaniem tym dysponuje właśnie Wasza Firma.

W maju b.r. telefonicznie zaoferowano mi promocyjne przejście na usługę „neostrada tp+usługa TV”, co w moim rozumieniu było dołączeniem usługi TV do dotychczas świadczonej usługi neostrada. Z rozmów telefonicznych z Państwa przedstawicielem zrozumiałem, że otrzymam na drodze internetowej strumień z wybranych przez TPSA programów telewizyjnych i takie.

Cienka Niebieska Linia - czyli bajki od potłuczonych

Rozwiązujecie i tak jest przez jakiś okres. A pewnego dnia przychodzicie do pracy, logujecie sie do systemu czekacie na ten "pierwszy dzwonek" od klienta... a tu nagle słychać głos starszej osobby. Z przerażeniem w oczach (a raczej uszach) uświadamiacie sobie, że czeka was dluuuuuugaaaa rozmowa - taka po której już się wam naprawde odechce rozmawiać na cały dzień. No ale nic z braku "lepszego zajęcia", konsultant przystepuje do pomocy... "Dzien dobry, z tej strony , w czym mogę pomóc?". Staruszek się odzywa, niedość że mało wyraźnie to jeszcze bełkocze że ma problem... ty próbujesz uzyskać informacje jaki problem, na co odpowiedź brzmi, no neostrada mi nie dziala... no tak i coraz bardziej się pogrążasz w przeświadczeniu: "ta rozmowa będzie długa, strasznie długa".

!!!Uwaga: "aby wyjść cało z takiej rozmowy, najlepiej jest rozmawiać z takim dziadkiem/babcią jak z małym dzieckiem patrz. post o klientach"

Więc od czego by tutaj zacząć? Konsultant ze stoickim spokojem przeprowadza standardową procedurę zadawania pytań i próbóje się dowiedzieć dlaczego ta neostrada nie działa, niestety tu się zaczyna jazda bez trzymanki. Gdy zadzwoni "normalny" klient (czyt..

Blog szukajacy19x

Wręcz archaiczne każda grupa naciska do działania bez zastanowienia na czynem swoją osobą nie budujemy ludzi budujemy bezmyślne masy zapominając o tym że cały nasz świat który dziś mamy zbudowany został w oparciu o myśli które stworzyły pomysły rozwiązania idee wynalazki prawa dzisiaj na każdym etapie życia wmawia się nam że bycie bezmuzgim yeti jest fajne cool potrzebne normlane naturalne człowiek zbliża się do małpy staje się brakującym ogniwem w teori ewolucji

Komentarzy: 0 dzieci neostrady cz 2 2008-08-31 kim są dzieci neostrady? to jest szerokie pojęcie i wbrew temu co by się mogło wydawać określenie "dzieci" nietyczy się tylko młodych ludzi to jest stan umysłu połączony z czynami i działaniem głównie w sieci ale i realnym życiu też ztym że dzieci neo o tym przeważnie niewiedzą dzieci neostrady powstały w momęcie kiedy ceny internetu stałego osiągneły cene 150 zł/mieś za 128 kbs a komputery kosztowały po 5000 zł najczęściej pioerwsze kupowali rodzice i pewnie by nigdy niekupili gdyby im ktoś powiedział że za rok będą miały wartość złomu a za 2 niebędą już.

O psp6 w radomiu - Onet.pl Blog

Oddziałów przedszkolnych dla 6-latków (w tym opieki całodziennej), sala gimnastyczna, świetlica, stołówka, biblioteka z czytelnią, pracownia komputerowa, gabinet lekarski.

Zajęcia pozalekcyjne:
Koła zainteresowań: przedmiotowe (j. polski, matematyka, historia, informatyka), językowe, teatralne, sportowe, BRD, zespół wokalny, koła w kształceniu zintegrowanym (matematyczne, polonistyczne, informatyczne, aktywności twórczej, Klub Młodego Literata, Spotkania teatralne, Spotkania z ortografią), Szkolny Klub Europejski, LOP, PCK, PTTK;
Zajęcia wyrównawcze;
Zajęcia korekcyjno- kompensacyjne.
Opieka medyczna: stała opieka 3 pielęgniarek.
Dostęp do internetu: stałe łącze Neostrada 712 kb/s.
Wyżywienie: stołówka szkolna wydająca codziennie obiady, sklepik szkolny czynny na każdej przerwie.
Obiekty sportowe: nowoczesna sala sportowa z pełnowymiarowymi boiskami, mała sala gimnastyczna, na zewnątrz budynku - boiska sportowe do: tenisa ziemnego, piłki siatkowej, koszykowej, nożnej i plażowej, tartanowa bieżnia sportowa i skocznia w dal z przystosowaniem do trójskoku.
Informacje dodatkowe:
Szkoła jest nowoczesnym obiektem funkcjonującym od roku szkolnego 2001/2002. Uczniowie uczą się w godz. 8.00 - 16.45.
W szkole funkcjonują na każdym poziomie klasy integracyjne. W klasach tych (max. 20 osób) uczy się do 5 uczniów z różnymi deficytami. Na.

Biznesplany, finanse, strategie

Pismo nie rozwiązało problemów. Oczywiście TP uznała naszą reklamację informując, iż w następnym miesiącu otrzymamy jakąś tam bonifikatę. W kolejnym piśmie zaadresowanym do TP, chcieliśmy się dowiedzieć, kiedy to Telekomunikacja Polska będzie wstanie dostarczyć połączenie o odpowiedniej szybkości i w celu zmodernizuje swoją centralę. W odpowiedzi TP informuje, że nie jest wstanie terminu zakończenia prac, które zwiększą przepustowość sieci szkieletowej. Może to trwać nawet 100 lat.

Dziękuję Ci TP, że musimy zmieniać dostawcę połączenia internetowego! A może wystarczyło trochę logiki, albo szybka wymiana centrali? Nie trzeba było iść na masę, ale na jakość. Neostrada chodziła na prawdę dobrze! Chociaż dobrze, ze TP zgodziła się na możliwość rozwiązania umowy bez ponoszenia opłaty dodatkowej.

Tagi: internet neostrada reklamacja tp
22:49, wniosek_na_biznes , CSR
Link Dodaj komentarz »
piątek, 28 stycznia 2011
Jak Generali traktuje klienta

Sprawa dotyczy likwidacji przez mojego ojca szkody w Generali. Oto jego.

Neostrada tp

blog przecudownej juleczki =)

Trzymasz rozaniec dla wsparcia moralnego (jesli nie masz kieszeni- marny twoj los)
3. Wziac nogi za pas i wiac tam, gdzie pieprz rosnie, glosno przy tym krzyczac (a umialby ktos to narysowac?!)
2004-06-16 14:00:16 skomentuj (1)


NEOSTRADA
Chciałabym obwieścić wszem i wobec, że od dnia dzisiejszego mam Internet w domu, dzięki wspaniałomyślności naszej kochanej TP S.A.!!!!!!!!!już mnie nic od komputera nie odciągnie!!!!!!!!!!
2004-06-28 17:23:21 skomentuj (1)


pietrucha-master.blog

Roku 2006 oby byl lepszy zadnych postanowien znow mialem rzucac palenie i chuj

skomentuj (1)

ferie 2006-01-14 22:41:03

tak wolne wreszcie och! pirdolona neostrada rozlancza sie co 10 min bo od 2 dwoch tygodni nie moga naprawic telefony pieprzona tepsa

skomentuj (0)

wykorzystywanie 2006-01-14 22:42:16

ja.


zima nadeszła wielkim mrozem i sniegiem nawet linie telefoniczne tego nie wytrzymały i popękały:)
zima zima, ah... jak cie dawno nie było

skomentuj (2)

c.d. tp.sa 2006-01-22 19:35:58

wiec moi drodzy kocha telekomunikacja po 4 tygodniach stwierdziła , że to linia jest zepsuta hura nie zyje glupoda ale dzieki temmu tel. dziła i neo tez super:)