O czym chcesz poczytać na blogach?

Nemesis

Kiss my eyes and lay me to sleep... - Onet.pl Blog

Doświadczenia wiem że pierwszy krok jest najtrudniejszy, aby się zmobilizować...i wogóle..xD
Wiecie..ja już dawno zdałam sobie sprawę że naprawdę szczęśliwa i silna czuję się tylko wtedy gdy nie jem i odczuwam głód...Kocham głód...
Gdy jestem głodna wiem że chudnę! To jest wspaniałe...
Ale teraz przede mną daleka droga do perfekcji...Bo taka jest prawda, że wszystkie pragniemy tego samego...Być piękne, szczęśliwie...i...chude...
A co do mojej wagi to nie mam pojęcia ile teraz mogłabym ważyć...bo mam jakiś chory lęk przed wagą =_=' Poprostu tak strasznie się boję co zobaczę że nie wchodzę na nią...xD

Nemesis (19:17)
10 komentarzy

05 października 2008
loather.
Witajcie Motylki :)

Piszę dzisiaj nie za długo bo za chwilę wychodzę...
Od godziny 15:42 rozpoczęłam.

"Tylko niekiedy szczęście bywa darem, najczęściej trzeba o nie walczyć." P. Coelho - Onet.pl Blog

Kochający ojciec i mąż.
Nikt nie wie, co spowodowało tę zmianę,na ten temat można tylko spekulować.
Reiner za wszelką cenę chce dostać w swoje ręce kryształ, który jest kluczem do otwarcia maszyny, dzięki której może pozbawić życia tysięcy, niepotrzebnych mu ludzi. Chce na nowo odbudować podziemie, stworzyć armię i wyjść na powierzchnię, by tam podporządkować sobie zwykłych ludzi. Posiada nadludzką siłę.


  
Riley De Vries
40 lat

Przyjaciel i strażnik Reiner'a Heywood'a. Lojalny wobec przyjaciela, jednak znacznie różniący się od niego. Posłuszny, na swój sposób jest odpowiedzialny z Nemesis, którą od najmłodszych lat traktował jak członka swojej rodziny.
Potrafi uleczać ludzi.

  
Lesti Pemberton
18 lat

Osoba o przyjaznym nastawieniu do ludzi. Optymistka, pragnąca zmieniać świat na lepsze. Niekonfliktowa, wrażliwa, jednak potrafi o siebie zadbać. Zawsze służy pomocną dłonią, uwielbia analizować innych, perfekcjonistka irytująca swoją dokładnością. Czasem na siłę próbuje komuś pomóc. Spokojna, wesoła, nie skrzywdziłaby nawet muchy.
Potrafi biegać z szybkością 300 km/hWyklęta (15:52)

Bo tak miało być, bo nic nie mogło tego zmienić... - Onet.pl Blog

~* 5207 * ~
~* 291 * ~
Autorka
O blogu
Bohaterowie
Linki
Szablon
Szablon wykonała Surinder z bloga wioski-szablonów

alex.

:]

nogi już mi nie miękną, oddech mi się nie przyśpiesza, nie tęsknię, nie pragnę [akurat tego nie traktujcie serio, mój testosteron jest w normie - czyli przekracza dopuszczalne normy dla 2 murzynów razem wziętych], nie nic. z żałością stwierdzam, że po prostu najlepiej by było gdyby przestała istnieć. 'nikt nie wydaje się bardziej obcy niż ktoś, kogo się kiedyś kochało'. ale piszę to na zimno. w końcu. po... prawie 3 miesiącach powolnego samoleczenia się, z pomocą - akurat uświadomienie mi istnienia gorszej strony nemesis pomogło. średnio to chyba fair, ale dzięki i tak.

odkąd się wypowiada pani ognista, czuję się monitorowany >:]
chuj.Link 15.06.2007 :: 17:44 koment? (5)
pozytywnie

pozytywnie, przyziemnie. piec odebrałem, bez problemów. ciężkie bydle. głośne, a zapas mocy ma serio spory, rozkręcenie na 3/10 to masakra już.

brzmi dobrze, rock/metal do grania akuratny. nie próbowałem ukręcić ciepłego przesteru, ale pewnie będzie sie dało. to ma szerokie spektrum brzmieniowe. moja gitara w końcu brzmi na tym jak powinna i słychać co gram, a.