O czym chcesz poczytać na blogach?

Neil patrick harris

Wszystko o gwiazdach - bloog.pl

Neil Patrick Harris o Britney Spears!

Neil Patrick Harris, który grał z Britney Spears w How I Met Your Mother wypowiedział.

SCHERZINGER - Twoje źródło informacji o Nicole Scherzinger & PCD - Onet.pl Blog


wiele nowych możliwości. Według pogłosek, Nicole ma zagrać
w musicalu 'Rent', którego reżyserem jest Neil Patrick Harris.
W musicalu ma wystąpić również znana Wam Vanessa Hudgens.
"Nicole jest piękna-jest dobrze ubrana i pięknie śpiewa(...)" -
powiedział Harris dziennikarzom.

Perfect-Britney • Twoje najlepsze polskie źródło informacji o Britney Spears! - Onet.pl Blog

Epizodyczny występ w odcinku najpopularniejszego serialu amerykańskiego – "Glee", który miał swoją premierę 28 września 2010 roku. O tę nagrodę powalczą również: Betty White, Carrie Underwood, Demi Lovato oraz Neil Patrick Harris. Aby zagłosować na Brit, kliknij w poniższy obrazek.

Super blog o Nelly Furtado - Onet.pl Blog

Znaleźli się m.in. przedstawiciele świata muzyki.

Nominacje zostały ogłoszone 7 listopada w Los Angeles w Peninsula Hotel. Listę walczących o People's Choice Awards zaprezentowali Neil Patrick Harris, Alyson Hannigan, Isaiah Washington i Kate Walsh. Kolejne nazwiska nominowanych zostaną podane w późniejszym terminie. Wśród nominowanych przedstawicieli show-biznesu muzycznego są m.in. Shakira, Nelly Furtado, Justin.

Vanessa Anne Hudgens - bloog.pl

Już podczas Fashion Week mieliśmy okazję ją tam oglądać. Wieczorem po zakupach Nessa pojawiła się na jednej z nowojorkisch imprez, 'Innovative Artists' Upfront Celebration', gdzie spotkała się z Nikki Blonsky i Neilem Patrickiem Harrisem. Oprócz fotek filmik

Konsumpcyjne igraszki

Powinien obnażać się przed opinią publiczną, Mając na uwadze higieniczny progres należy obrać w miarę wiarygodny azymut na dziewczęta i jakoś to ciągnąć. Gdy przeczytałam tę wypowiedź pomyślałam od razu o Neilu Patricku Harrisie, który od pięciu lat występuje w serialu Jak poznałem waszą matkę gdzie wciela się w postać, delikatnie mówiąc, podrywacza który nie przepuści żadnej dziewczynie (chyba, że jest książkowych.