O czym chcesz poczytać na blogach?

Przejdź do wyników poniżej

Nehru

Angels of Fate

Lepiej, niż innym chyba. Słyszałam, że wiele osób zostawiało jakieś zadania, itd, a ja starałam się jednak spróbować zrobić wszystkie.

Historia... nie jakoś super, ale nie tragicznie. Najgorsze jest to, że Paper 2, przez pomyłkę, był z roku 2005. Dlatego, jeśli danemu uczniowi ocena z Paper 2 wybija się nad oceny z innych paperów i prac, to będą obniżać, bo 'mógł mieć kontakt z 2005 paperem'. Sheesh. A Paper 3, który był z Indii... Cóż, najbardziej podobał mi sie mój trzeci essay (tak, trzeba było napisać 3 wypracowania w 2.5 godziny). Pytanie dotyczyło Gandhiego i Nehru: trzeba było porównać ich udział w ruchach nacjonalistycznych (czy jakkolwiek się odmienia to słowo). Opisałam dokładnie Gandhiego, a co do Nehru napisałam... że też brał udział w tym wszystkim, choć nie tak czynny xD No, cóż, mam nadzieję, że połowę punktów dadzą za tego Gandhiego.

Biologia... nie jakoś świetnie, ale na pewno lepiej niż się spodziewałam. Nawet miałam o czym pisać w wypracowaniach, więc jestem z siebie dumna :]

I Polski. HAHAHAHHA. Tak, dziękuję ;P

Jutro mamy uroczystość z okazji zakończenia szkoły. Po angielsku nazywa.

bluzaxxl.blog

Używany w tym stylu reserved bluzy. Zazwyczaj, ścieg w jodełkę, ścieg dziergany, prowadzący ścieg i ścieg łańcuszkowy są używany w Chikankari, stworzyć rozmaite rodzaje efektów bluzy zapinane. Pewnego dnia w 1796, dwie młode kobiety polubiły paryskie ulice w stroju który aresztował, tak aby speak-one w kawałku delikatnej gaza swathed w poprzek jej kadłuba, drugi pojawianie się w stroju toples bluzy jamaica. Do jej konstrukcji wykorzystano okazałe nogi, od starego stołu bluzy champion. Te zostać pochwalić z knit-shirt, dżins pokryje, szary nieba lniany szal koszula i offowy- biały Nehru kurtka najtansze bluzy.

skomentuj (0)

ciuchy bluzy 2009-02-25 05:05:34

Używające ozdoby: Ozdoby taki jak łuki, klamry, kamienie, pasy, etc modne bluzy. Oni dodają blask do materiału, stąd osiągnięcie coś w życiu więcej atrakcyjny bluzy b3. Te bransoletki stały się popularne przez imię Livestrong

skomentuj (0)

bluzy ceny 2009-02-25 07:05:34

Powszechnie, używające przebijające pistolety zostanie.

RęcePrecz OdTybetu

Widok na potężne Dhauladhar waha się powyżej i poniżej Kangra Valley. Dhauladhar oznacza "biały grzbiet" i tym zapierające dech w piersiach, nieg-capped zakres wzrasta z Kangra Valley do wysokości 5200 metrów (17000 stóp).
Oczekuj wiecej od tybetu >

12:39, receprecz-odtybetu-receprecz
Link
Historia z dala odtybetu

Jawaharlal Nehru, pierwszego premiera niezależnych Indie, nie mógł wiedzieć, że w 1960 roku lokalizacji oferowanych Tybetański zesłańców miał płodnym Buddyjski korzeni sięga 2700 roku. W Kangra Valley jest bogaty w znaleziska archeologiczne unexplored wielkie znaczenie dla zrozumienia Buddyzm indyjski; w 635 AD do Chiński mnich-pielgrzym, Hsuan Tsang zarejestrowanych pięćdziesiąt klasztorów z około 2000 mnichów w tym regionie urodzajne. Ale, wieku później, Buddyzm i wszystkich jego witrynach zostały wyeliminowane z doliny podczas gwałtowny wzrost Dziękujemy! Revivalism. 

Dharamsala w.

rozowe.blog

Przez Klientów mitex figi. Tylko czasami jeden zastanawia się czy my powinniśmy pozwolić tym maleńkim rzeczom być i pozwalać im być dziećmi i nie mini osoby dorosłe tylko odpowiadać naszym koniecznościom figi w. Sklep internetowy Intymna figi lama.

skomentuj (0)

piosenka dla figi 2009-05-24 09:04:38

Najpospolitsze podanie tych włókien jest w realizacji z materiałów obicia lubić chromych i brokat figi ama. Te zostać pochwalić z knit-shirt, dżins pokryje, szary nieba lniany szal koszula i offowy- biały Nehru kurtka figi suszone kalorie. Lustra są powszechnie używane w tym całkiem haft, zazwyczaj w formie z rozdarcia majtki figi. Ten proces w włókienniczym traktowaniu wydaje wyjątkowy wygląd do dotrzeć materiału atrakcyjny figi w. Wyobrażanie sobie egipskiej ery, i porównywanie tego z współczesną modą, jeden może dostrzegać wiele podobieństw figi wiki. Ustawione w niej symulatory Formuły 1 pozwoliły poczuć się jak w prawdziwym bolidzie podczas Grand Prix figis mail order.

skomentuj (0)

hodowla figi 2009-05-26.

koronkowe-bolerko.blog

Telewizyjnych i filmów wzór bolerka. Wybór paska polegałby na numerze z czynników do ciała struktura pani, całkiem sukienka, budżet, etc bolerka z satyny. Ogrzeją i rozweselą nawet najbardziej chmurne, chłodne dni bolerka do ślubu. Tam jest, jakkolwiek, pewna część ludności która woli trzymać się tradycyjnej indyjskiej odzieży bolerka z satyny.

skomentuj (0)

bolerka do sukien 2009-04-18 16:05:02

Te zostać pochwalić z knit-shirt, dżins pokryje, szary nieba lniany szal koszula i offowy- biały Nehru kurtka bolerka ślub. Dziś CrocoDesign jest nie tylko jedynym w kraju dystrybutorem najdoskonalszych skór, ale również producentem luksusowej galanterii skórzanej tanie bolerka. Jadąc zimne zimowe wieczory, więc na pewno każda kobieta marzy o relaksie i odprężeniu ciepłe w cichej pokój lub ośrodku spa bolerka slubne. Zatem, przyszłym mamom, Proponujemy eleganckie i stonowane zestawienia, ozdobione jedynie finezyjną tasiemką, apaszką, bądź naszyjnikiem wykroje bolerka. Płynny sarees uzgodniony mały bustier-like szczyty i mini cholis, jakiś z przezroczystymi rękawami, emanuje elegancją.

Nehru gandhi

Kultura vs. natura

Zanim w ubiegłą niedzielę wybraliśmy się obejrzeć cokolwiek, natknęliśmy się na demonstrację antykorupcyjną, która dotarła do Nehru Place, czyli w okolice naszego hotelu. Poniedziałkowy The Times of India donosi, że cztery miesiące po tym jak rząd ugiął się po raz pierwszy wobec protestów i żądań ruchu Anna, jego zwolennicy wyszli po raz kolejny na ulice.  Patronem ruchu Anna jest 74-letni indyjski działacz społeczny Anna Hazare (właśc. Kisan Baburao Hazare), często porównywany do Mahatmy Gandhiego. Kolejne protesty zapowiadane są na 11 grudnia. Hazara i jego zwolennicy walczą o tzw. Ustawę Lokpal (opiekun ludności), czyli ustawę rzecznika praw obywatelskich, mającego kierować autonomiczną jednostką Lokpal, która .

martine blog

Over to the British government.

Opposition to British rule began in earnest at the turn of the 20th century. The 'Congress' which had been established to give India a degree of self-rule now began to push for the real thing. In 1915, Gandhi returned from South Africa, where he had practised as a lawyer, and turned his abilities to independence, adopting a policy of passive resistance, or satyagraha.

WWII dealt a deathblow to colonialism and Indian independence.The large Muslim minority realised that an independent India would be Hindu-dominated. Communalism grew, with the Muslim League, led by Muhammad Ali Jinnah, speaking for the overwhelming majority of Muslims, and the Congress Party, led by Jawaharlal Nehru, representing the Hindu population. The bid for a separate Muslim nation was the biggest stumbling block to Britain granting independence.

Faced with a political stand-off and rising tension, Viceroy Mountbatten reluctantly.