O czym chcesz poczytać na blogach?

Negocjator

GanczGanczGanczGanczGanczGanczGanczGanczBlogBlog!!

Zamkniete Rozmowy Administracyjne part. III

...
Urzednik: Co to za halas?
Petent: Jest pan psem!

Ginaco Radio Jazzowo pozdrawiam

gancz 2003-09-04 11:45:56
skomentuj (2)
Zamkniete Rozmowy Administracyjne part. I

Urzednik: Imie?
Petent: Kondon
Urzednik: ...

Autechrowo pozdrawiam

gancz 2003-09-06 10:14:41
skomentuj (2)
Dywagacje perturbacje kombinacje

Imperrator Nawigator
Imperrator Negocjator
Moderator Administrator
Moderator Imperrator
Moderator Nawigator
Imperrator Moderator
Administrator Imprerrator
Negocjator Amdministrator
Moderator Negocjator
Administrator Nawigator
Imperrator Administrator
Negocjator Nawigator
Tasiemiec Motyl

So'owo pozdrawiam

gancz 2003-09-10 12:33:58
skomentuj (2)
Wczorajsza rocznica

Jest dla mnie bardzo wazna. Albowiem to wlasnie wczoraj + jakis czas temu mial miejsce bardzo nieszczeliwy wypadek na miare swiatowa. Chcialbym korzystajac z okazji zapalic wszystkim ofiarom swieczke ['] a moze nawet.

Historia księżniczki, która znalazła swego księcia - NOWA ;** - Onet.pl Blog

Z kimś SMS-uje. Ewa przemknęło mi przez myśl, ale szłam dalej. Nawet nie zdążyłam usiąść, gdy podeszła do nas Edyta.
- Jedziemy do banku na Lwowskiej. Jest napad. Bandyci chcą opróżnić konto małego Dorożka. - powiedziała i skierowała się do wyjścia. My także tak zrobiliśmy.

Dojechaliśmy na miejsce. Przed budynkiem zebrał się tłum gapiów. Na poboczu stało kilka radiowozów.Okna banku były zasłonięte, więc nie dało się nic zobaczyć.
Podeszliśmy do jakiegoś policjanta.
- Cześć. Ilu jest napastników? - spytała Jeleń.
- Dwóch. - odpowiedział policjant.
- A ilu ludzi jest w środku?
- Mniej więcej piętnastu. W tym dyrektor.
- A negocjator?
- Właśnie przyjechał.
Tu policjant wskazał na nadjeżdżający samochód, z którego wysiadł, nie kto inny jak...inspektor Andrzej Radwan. Usłyszałam jak Maciek zaklął cicho pod nosem. Uśmiechnęłam się i spojrzałam na niego. Minę miał nie za ciekawą.
- Dzień dobry. - przywitał się Radwan. Na Wolskiego jak zwykle spojrzał z nie ukrywaną wrogością. Maciek też tak na niego popatrzył.
- Dzień dobry. Edyta Jeleń. - przedstawiła się inspektor.
- Andrzej Radwan. Przepraszam teraz na chwilkę. Muszę zadzwonić do napastników.
Inspektor oddalił się kawałek po drodze biorąc od jakiegoś policjanta nr telefonu do banku. Po kilku minutowej rozmowie znowu do nas podszedł.
- I czego.

Blog Barbary – Kupno i sprzedaz nieruchomosci

Mozesz sprzedawac domu w trybie short sale. Musisz albo poczekac na odpowiedz albo wycofac podanie o modyfikacje.

Czy chcesz zatrzymac swoja nieruchomosc?
Jezeli odpowiedz brzmi TAK – wyprobuj powyzsze mozliwosci.
Jesli zawioda one badz tez jesli nie zamierzasz trzymac swojego domu
wowczas – aby uniknac foreclosure – wlasciwym rozwiazaniem jest SHORT SALE.

Jesli zdecydujesz sie na SHORT SALE – bede potrzebowac od Ciebie pewne dokumenty – zadzwon po liste dokumentow niezbednych do przeprowadzenia short sale na numer (708) 539-9900.

OFERTA KUPNA. Moim zadaniem jest marketing twojej nieruchomosci tak abys otrzymal oferty kupna. Doswiadczeni negocjatorzy, z ktorymi wspolpracuje, zaprezentuja oferty bankowi do akceptacji jednej z nich. Oferty musza odzwierciedlac aktualny stan rynku (najnowsze zamkniete transakcje ww tej samej okolicy) W trakcie rozpatrywania oferty przez bank – nieruchomosc w dalszym ciagu znajduje sie na rynku celem uzyskania ofert pomocniczych. W miedzyczasie bank wyznacza swojego negocjatora ( 1-4 tygodni), zamawia wycene (1-4 tygodni) i wydaje decyzje (1-4 tygodni). Po akceptacji oferty przez bank ustala sie date zamkniecia transakcji (closingu).
W procesie short sale nie wolno sprzedac nieruchomosci czlonkowi rodziny. Sprzedajacy musi udostepnic nieruchomosc do obejrzenia potencjalnym kupujacym.

Jak dlugo trwa sprzedaz nieruchomosci w.

Portal ludzi proaktywnych

Sytuacji wyrazić głośno swoje zdanie. Jaka więc reakcja będzie reakcją proaktywną, będzie zależeć zarówno od okoliczności jak i od indywidualnych cech danej osoby.

Odnosząc się bezpośrednio do tezy pierwszej zgodzić się należy, że bycie proaktywnym wymaga dużego stopnia spójności wewnętrznej, odwagi i czasami wręcz determinacji. Nie oznacza to jednak bycia bezwzględnym czy niewrażliwym. Wręcz przeciwnie, proaktywną reakcją może być postawienie dobrej relacji ponad korzyściami materialnymi. Proaktywna osoba będzie z reguły np. skuteczniejszym, opierającym się na zasadach negocjatorem, niż „twardy” ale reaktywny negocjator. Bycie wrażliwym nie stoi na przeszkodzie byciu proaktywnym. Często nawet bycie proaktywnym ułatwia.

Podobnie nie wydaje mi się, że kobiety nie mogą być proaktywne. Prawdopodobnie kobiece reakcje na podobne sytuacje nie będą takie same jak męskie, ale mogą również być optymalne. I to począwszy od wyboru stroju na wieczór w teatrze, który nie musi być koniecznie „kostiumem biurowym” a skończywszy na „miękkim” prowadzeniu zespołu projektowego w firmie. Ja jako przykład niezwykle proaktywnego kobiecego zachowania podaję.