O czym chcesz poczytać na blogach?

Nefre

Wiedźma taka, jak ja - Onet.pl Blog

1 komentarz

29 maja 2009
Baba Jaga i naleśnikowy domek
Zrobione, ostatni naleśniczek skąpany w czekoladzie, palce lizać. Te poparzone też. Tak to już bywa przy smażeniu.

Z wielu historii wynika, że wiedźmy z założenia są złe. Bzdura. Nefre sama ochrzciła mnie mianem Optymistycznej Wiedźmy. Nie przeczę, bywają chwile takie, kiedy mam ochotę roznieść wszystko na strzępy a w mojej głowie rodzą się wizje totalnej demolki. Zgrzytam wtedy zębami a nade mną wisi taka czarna, burzowa chmura. Wtedy to moje Słońce najdroższe stosuje się do zasady "bez M 249 PARA nie podchodź" i bardziej niż zwykle zaszywa się w swoim kąciku przy lodówce. Tak to taki taktyczne zagranie z Jego strony. Zajął najbardziej strategiczny punkt w naszym mieszkaniu. Za każdym razem kiedy do niej po coś sięgam, muszę zapłacić haracz w postaci całusa.

Blog załozyła Julia a Nefre to mój pies

Blog.interia.pl Następny blog »
Tu Julia z Nefre
Załozyłam bloga dla mego pieska
<< Kwiecień 2012
PonWtŚrCzwPiąSobNie
1
2345678
91011

Miń koniec i idź dalej. =)

Zastąpi tych, które zostały zerwane.

Po prostu, kurwa, tęsknię.

* * * * * * * * * * * *

Mam nowe akwarium =) Stare było troszkę za małe dla mego bojownika Kaina i kupiłam mu nowe, 2 razy większe =) Mam nową rybkę =) Kupiłam Kainowi towarzyszkę: samiczkę bojownika. Jest czerwono-pomarańczowa i zowie się Mandarynka. Tak zaczęłam do niej mówić i zostało :] Skoro mowa o kolorach: Kain jest purpurowo-fioletowo-niebiesko-czerowny :) Piękny =) To takie zabawne, pływają razem :P Kupiłam drugą samiczkę, jest niebiesko-czerwona, nazywa się Nefre... ale Mandarynka tak ją ganiała i gnębiła, że musiałam Nefre przełożyć do starego akwarium :/ też jej tam dobrze :P Chyba lubię rybki... a samiczki dają mi się głaskać :P

Szczurki tak rozkosznie biegają po klatce! Gryzą się, biją na żarty, skaczą, turlają i piszczą =) Wybrałam już 2 samiczki, które zostaną ze mną i Sionką (ciemniejsza Freya i bielsza Izet), wszystkie zwierzaczki mają już nabywców (dziękuję Nata, dzięki Ines, Andrzeju, Waryjatko, Gendo, Kłamczuszku :*!!:*). Szczuraczki jedzą już normalny pokarm i Sionka dostaje szału gdy daję jej.

Na dopingu

Wszystkie | Abstrakcyjnie | Bezkontektsowo | Filmowo | Fotograficznie | Futbolowo | Muzycznie | Politycznie | Reklamowo | Sportowo | Życiowo
RSS
czwartek, 16 października 2008
Polska wojna futbolowa
Wprowadzenie kuratora oraz zawieszenie wladz PZPN okazało się walką z wiatrakami. Nie dość, że na skutek gróźb FIFA, prawdziwych zmian w polskim związku nie zaprowadzono, to i reputacja rządu została dość poważnie nadwątlona.
Więcej »

12:04, aston_maas , Sportowo
Link Dodaj komentarz »
niedziela, 31 sierpnia 2008
Nefre - "Częstochowa"

     Ostatnio przeszukując bezgraniczne zasoby youtube.com natknąłem się na całkiem miły kawałek, promujący nową płytę zespołu Nefre. Zespół rodem z Częstochowy, raczej nieznany szerszej publiczności, choć ich utwór na.