O czym chcesz poczytać na blogach?

Need for speed most wanted

Gry onile

NFS Most wanted
Need for Speed: Most Wanted stanowi kolejną część serii, rozwijanej od połowy lat dziewięćdziesiątych XX wieku. Po nocnych eskapadach z obu odsłon Need for Speed: Underground przyszedł czas na poruszanie się sportowym samochodem w warunkach zgoła odmiennych..
Ostatnie wpisy
  • NFS Most wanted
  • Loki
  • Counter-Strike Source
  • Left 4Dead
  • Gothic III

Blog grzesieknfs

2006-11-10 SIEMKA A więc dziś opowiem o nowej grze Need For Speed Carbon :) Jej premiera była 3 listopada 2006r a ja juz mialem 4 :D Fajna gierka najlepsze auto to tak zwane.Oparta na filmie ,,Szybcy i Wściekli Tokio Drift" Też zarąbisty film ! Polecam :D Poprzedną gra byl Need For Speed Most Wanted wczesniej Need For Speed Underground 2 a jeszcze wcześniej Need For Speed Underground.Wszystkie przeszedłem.

I'm not a part of a redneck agenda!Nabazgrała uchachana Agniecha :)
2006-08-24; 11:36:33;
skomentujesz? (4)


Need For Speed!
FUCK! Właśnie się zorientowałam, że 4 września jest początek roku szkolnego.
To się.W wydaniu Niepełnosprytnej Uchachanej Agniechy.

Wpadłam w nałóg grania w Need For Speed: Most Wanted. Mon Dieu, uwielbiam tą grę! Nistety już nie mam do niej dostępu, bo grałam w nią u kuzyna :/ Grrr,.

Żydołacki punkt widzenia

Swoją osiemnastkę) _^_

skomentuj (4)

NFS Most wanted, książki i kleptomania _^_ 2009-06-18 17:58:58

Wakacje oficjalnie rozpoczną się jutro.

Teraz przyszedł czas na coś z wyższej półki. Po przejrzeniu zapasów gier Krzyśka doszłam do wniosku, że Need for Speed: Most Wanted nie jest zbyt wymagająca dla nooba, by się naumieć, jak grać, by nie bło obciachu. Po godzinie.

bercik007.blox.pl

.

aretse

Zawierał parę sukcesów – jakby nie było, pokonałam kolejnych rywali z Czarnej Listy w NFSMW (Need For Speed Most Wanted, żeby nie było niedomówień i niejasności :P)

- wybrakowany – ze względu na zamknięcie.